Jump to content

Vai ir iespējams nodalīt TV skaņu?


Edza1
 Share

Recommended Posts

Sveicināti,

Jautājums priekš zinātājiem varbūt pastulbs, bet baigi interesē.

Situācija - palaižam filmu uz TV, un paralēli uz moņa sērfojam netā, dzenājam spēlītes utt., BET vai ir iespējams dabūt no kompja arā atsevišķi skaņu, tieši tam kas notiek monitorā? Būtu vienkārši idille, ja Kundzītei varētru palaist uz TV filmu (lai nekladzina un ļauj atslābināties :-D),

bet pašam uzlikt austiņas un uzraut kādu šūteri :-D

Link to comment
Share on other sites

Nu ok, domāju ka būtu tā vērts :-). Pieņemam ka iespraužu atsevišķu skaņas karti, bet kas kur pareizi jāiekonfigurē lai viņa strādātu tikai uz TV, vai arī tas ir atkarīgs no tā, kāda tā karte!?

Link to comment
Share on other sites

Jā, bet tagad atkal sāku domāt, pieņemsim, ka rauju FEAR uz maks setingiem un uz TV iet kaut kāds divix, vai mana videne''GF7900GS 256mb SILENT'' šito vispār varēs vienlacīgi pavilkt?

 

PS:

Core2duo e6600

Asus P5B-V

RAM 2Gb

VGA GF7900GS 256mb SILENT

Link to comment
Share on other sites

bus konflikts. vismaz man taa ir, ka gan filmu, gan speli grib uz TV raadit - lidz ar to sviests panesas...

 

bet man taads pinjkerigaks jautajums - vot man ir 5.1 skanju karte. skanju uz TV laizhu caur zaljo kontaktu (front), a bet parejie vadi paliek - melnais(subs) un oranzhais (rear - aizmugurejie skaljrunji). nav iespeja filmu laist tikai pa front(tobish zaljo) a bet piemeram muziku pa oranzho(tobish oranzho) ?

Link to comment
Share on other sites

Lielai daļai filmu spēlētāju var norādīt kuru skaņas karti izmantot priekš outputa.

Link to comment
Share on other sites

bus konflikts. vismaz man taa ir, ka gan filmu, gan speli grib uz TV raadit - lidz ar to sviests panesas...

 

bet man taads pinjkerigaks jautajums - vot man ir 5.1 skanju karte. skanju uz TV laizhu caur zaljo kontaktu (front), a bet parejie vadi paliek - melnais(subs) un oranzhais (rear - aizmugurejie skaljrunji). nav iespeja filmu laist tikai pa front(tobish zaljo) a bet piemeram muziku pa oranzho(tobish oranzho) ?

 

 

nebūs iespējams ar vienu skaņas karti.

Link to comment
Share on other sites

 

bet man taads pinjkerigaks jautajums - vot man ir 5.1 skanju karte. skanju uz TV laizhu caur zaljo kontaktu (front), a bet parejie vadi paliek - melnais(subs) un oranzhais (rear - aizmugurejie skaljrunji). nav iespeja filmu laist tikai pa front(tobish zaljo) a bet piemeram muziku pa oranzho(tobish oranzho) ?

 

Ja is SB Live sērijas skaņas karte, tad uzliekot alternatīvos draiverus KX saucās, parādās virtuālās sakņu kartres - katrs izeju pāris par savu skaņas karti tiek uzskatīts.

 

Kā līdzīgu efektu panākt ar citu skaņas karti- nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Nafig šitā čakarēties? Tak nopērc lētāko DVD playeri-visēdāju, iecep filmu uz CD-RW un uz priekšu!

Link to comment
Share on other sites

Nu labi, esošajai mātenei arī ir 5.1 aizmugurē un vēl front izejas uz ausīm un mikrefonu, bet tur nāk ārā tas pats kas aizmugurē, tātad lai vispār kautko mēģinātu vajag otro skaņaskarti - tik tālu es sapratu. Bet kāpaliek ar to video karti - ir kādas nojausmas?

 

PS: Tiešām neviens neko tādu nav realizējis :???:

Link to comment
Share on other sites

gaidit kamer dvd iecep? nee paldies.

 

Man ir Creative Audigy SE karte. laikam tieshaam bezcerigi :(

 

Nekas nav jāgaida, iecep pats diskā un skaties!

Link to comment
Share on other sites

Speeleejot speeli paraleeli vareetu patiesi buut shvaki ar CPU jaudu. :( Videokarte - viens risinaajums noteikti ir kaut kur sadabuut veel vienu parastu PCI videokarti ar TV izeju, kuru izmantot filmaam. Tiesa - taadas muusdienaas jau ir retums. :p

Link to comment
Share on other sites

baigi jau nu ilgi raksta.. taas paaris minuutes var paciesties.. toties peec tam kaads cits var mieriigi uz tv skatiities filmu un tu uz datora speeleet savu speeli neuztraucoties par to pavilks vai nee... un vai skanja buus vai nee..

Link to comment
Share on other sites

Būšu jau laikam atdzisi. Kaut kā baigi tas viss čerez Ž izklausās :???: un tad vēl visas tās ņepoņatkas ar pavilks-nepavils :?:

No sākuma likās tāda vienkārša ideja :arrow:

 

PS: Uzprasīju darbā adminu, un izrādās ka šis kaut ko tādu esot mēģinājis un izčakarējies ar baigiem gļukiem, ķipa konfliktējot abas kartes, un ja vienlaicīgi grib likt abām strādāt, tad vai nu abas klusē vai strādā ar pārklājumiem un pārrāvumiem.

 

Paldies visiem kas centās palīdzēt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...