Jump to content

Xbox 360 core update


dadzis
 Share

Recommended Posts

Help, vīri!

 

Ienācās Xbox 360 core paka (mazā, bez hdd). Viss šeptē. Bet update nevar uzlikt. Jo lai uzliktu updati no neta ir vajadzīgas hdd gadget. Citādi nekādi neizdodas noupdeitot Xbox.

 

Jābūt tak veidam kā to izdarīt nepērkot/neaizņemoties to HDD :( ?

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Var ielikt, spriežu pēc xbox 360 aprakstiem internetā, tur stāv parastais pc hdd, tikai vai tas xbox spēs atpazīt jebkuru hdd tas jau ir cits jautājums

Link to comment
Share on other sites

Vajadzēja pirkt pilno komplektāciju, jo tas ir izdevīgāk nekā pirk CORE.

Cietais ir parastais 2.5'' SATA cietnis, taču man neliekas, ka bez speciālas pārejas to varēs pa taisno pieslēgt.

+tiem cietajiem ir sava failu sistēma ar kuras radīšanu uz jaunā neoriģinālā HDD vajadzētu pacīnīties.

Link to comment
Share on other sites

protams, ka ir izdevīgāk pirkt lielo. es izdomāju ka naff man wirless pults un arī bez austiņām varu iztikt.

 

stulbi, tu nopērc original aparātu, bet reāli nevari nemaz to noupdeitot un lietot kā nākas.

 

es jau pasūtīju, paņemšu atmiņas karti ~25ls un tad ... .

 

jo tagad vispār live netiek klāt, nevar neko noseivot, karoč uzspēlēt vispār neko nevar jēdzīgi :(

Link to comment
Share on other sites

protams, ka ir izdevīgāk pirkt lielo. es izdomāju ka naff man wirless pults un arī bez austiņām varu iztikt.

Es gan domāju, ka lielākais ieguvums no lielās pakas ir HDD. Veikalos tas maksā ~60Ls. Nekādas smagā ekonomija nesanāk. Cietais jebkurā gadījumā būs vajadzīgs.

 

Pats sāku domāt par X-Box 360 iegādi, bet vēl domāju vai vispār būs brīvais laiks to spēlēt (darbs, studijas aizņem daudz laika). Bet pirmais x-box nelielā tusiņā ar aliņu iet ļoti labi kopā 8) .

 

 

Edited:

Tieši tā, Premium pakas galvenais ieguvums ir HDD (ja pareizi atceros tad arī LIVE bezmaksas abonements kādam laiciņam bija).

Labi, ka atgādināji. LIVE abonements arī skaitās pie Premium ieguvumiem.
Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, Premium pakas galvenais ieguvums ir HDD (ja pareizi atceros tad arī LIVE bezmaksas abonements kādam laiciņam bija).

 

Core paka ir tikai un vienīgi spēlēšanai mājās, ne priekš LIVE.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...