Jump to content

Win32.Worm.Luder.b


Peleecis
 Share

Recommended Posts

Mjam . Pa ilgiem laikiem saķēru gan zarazu . Un sauc šo šādi - Win32.Worm.Luder.b ", uz Win XP SP2.

Jutu ka dators kaut kā interesanti iebremzē un ka nebūs lāgā .

Sāku ar to ka mēģināju ieiet safe mode un noskanēt ar NAV 2005 .Te bija pirmais abloms - ar veco datoru darīts tas neskaitāmas reizes F8 . Jaunajam gadu nebija vajadzības tur līst , bet tagad izmēģinājos visus iespējamos F un nekaadas safe modes man neveraas . Nu ok , ielogojos , noskanēju - tīrs . Drošs paliek nedrošs , ar Kaspersky online skaneri izgājos cauri - nekaaa . Bet jūtu kaut kas naf lāgā . Visubeidzot skanēju ar online Bitdefender - un te nu višš i , tas zvērs . Bitdefender atrada gan , bet iznīcināt nevarēja - mēģināja kaut kādu update veikt , bet laikam tak tas lops tam neļāva . Provēju manuāli ielīst pie local settings , aplications , IE content ( nu kaut kā tā , precīzi neatceros , bet tas nav no svara - ieliidu pareizi ) , a tur , kaut arī man ir atķeksēts show hiden files , tā faila NAFFFFF .Caur search , neatradu . Mēģināju sagoooglēt kādu info un tārpa izkastrēšanas verķi bet internets un dators vispār , patreiz tā gļuko , ka neko neizdevās atrast . Tad nu esmu te ( te ar caur meklētāju nekā ) .

Varbūt kāds tomer zinās ko ar to tārplopu darīt ? Varbūt kādam ir iespēja iedot tiešo linku uz kādu zālīti . Rakties patreiz pa netu , nudien ir pulka apgrūtinoši .

 

( P.s administrācijai . Neļaunoties ja būšu šo ievietojis divreiz . Pirmoreiz liku , it kā vis oki , bet raksts neparādījas . Tad nu es tagad nezinu - dators nogljukoja , internets vai forums . Izmisums liels -Mēģinu otreiz )

 

 

jaaa , aizmirsu pieminēt ka zarazas saķeršanas laikā NAV gan nobrēcās ka tārps lien , bet teicās esam to automātiski izdzēsis . A še tev.... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Guest letard

HEEELP! Palīdziet atrast ADDREPLY pogu, lai man nav bezjēdzīgi jācitē!

 

Pamēģini ar Webroot Spy Sweeper-domaju palīdzes!Mani tas ir glabis ntās reizes!

Link to comment
Share on other sites

es jau daru līdzīgi . Vinmēr laikpalaikam pārejos pāri ar online skaneriem . Bitdefender šoreiz nelīdzeja iznīcināt , labi ka atrada . Bet paldies par linkiem - jāpamēģina tie otrie .

Bet tas webroot spy sveepers demo variantā solās neko nenovākt tik atrast . A līst ar slimu piisli meklēties pa tiem ,, gadjužņikiem ,, dzīvības eliksīrus meklēt , man kaut kā bail .

Link to comment
Share on other sites

aaaa , paldies - iešā esmu un paldies par linku ;) . prātīgāk ,šķiet Tev tagad jamo novākt ( šķiet to varēja pac postētājs ) , ka Tevi nesabar ;)

 

GYGYGY NC :lol: . Man jau ir tas vecums , kad apsauciens par siiko , šķiet tīri vai kompliments :lol: . vienkārši neesmu iesācis lietot tos torentus , tāpēc arī tik glupš izlēciens . Ielietoju DC + , bet tur ieejot jāvāc mūris nost - a to man atkal , šinī situācijā darīt bails

Link to comment
Share on other sites

Ir jau taaa , tas tiesa , bet kad bikse pillla , jebkurš padoms ir svētīgs

Link to comment
Share on other sites

Guest letard

Ir jau taaa , tas tiesa , bet kad bikse pillla , jebkurš padoms ir svētīgs

Novelc http://www.utorrent.com/download.php-tair programma ar kuras palīdzību vari brīvi novilkt visu ko vēlies no Torrentiem!

PS.Starp citu vilkšana no Torrentiem nav zagšana-Tā ka Tu te man nestāsti,ka Es kadam mācu zagt!

Ps.Peleci-Es Tev ieteiktu-ieiet kada no krievu Forumiem-tur Tu atri atrisinasi savu problemu un neviens Tev par zagšanu nepaarmetīs!Man tie bridinājumi PH :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Vēlreiz , paldies . Un dāvinātam zirgam jau zobos neskatas ( Nudie neesmu iedziļinājies tajās torrent lietās un kā tur kas vērtējams ) .

 

galvenais jau tas , ka nets pilnvērtīgi nefunciklierē , un katra darbošanās pa to ir apgrūtināta .

Lai vai kā - pēčāk ziņošu ar ko to mošķi nokāvu - lai citiem tiek ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest letard

Vēlreiz , paldies . Un dāvinātam zirgam jau zobos neskatas ( Nudie neesmu iedziļinājies tajās torrent lietās un kā tur kas vērtējams ) .

 

galvenais jau tas , ka nets pilnvērtīgi nefunciklierē , un katra darbošanās pa to ir apgrūtināta .

Lai vai kā - pēčāk ziņošu ar ko to mošķi nokāvu - lai citiem tiek ;)

Ja-tomēr gribi zagt :mrgreen: -Tad ieej un paņem http://www.9down.com/story.php?sid=7809

Link to comment
Share on other sites

mjam , bet tad nu tā interesanti sanaak - i Symantec i Kaspersky tas zarazņiks ir zināms , bet ne viens , ne otrs uz jamo nereaģē

Link to comment
Share on other sites

Ja tas vīruss dara to, kas par viņu ir rakstīts, tad sūdi ir vairāk kā vajag. Vieglāk būs pārinstalēt datoru, nekā cerēt, ka antivīruss spēs salabot visus inficētos failus. Un pat, ja antivīruss izdzēsīs, no visiem inficētajiem .scr un .exe failiem, vīrusa kodu, tik un tā nav nekādas garantijas, ka visas programmas pēc tam vēl strādās. Ja, nav vēlēšanās pārinstalēt Windows un visas programmas, tad ar System Restore var atgriezt sistēmu tādā stāvokli, kamēr datorā vēl nebija vīrusa, bet īsti veči jau System Restore atslēdz pirmām kārtām.

Link to comment
Share on other sites

Nja - ja vinjsh inficee .exe failus tad suudi ir pamatiigi... Pietam - vinjsh jau ne tikai sisteemas .exe's inficee - vinjsh inficee VISAS .exe's, kuras speej sisteemaa atrast! Meegjini atrast kaadu tiiriitaaju - citaadi Tev vajadzees full format visiem datora cietajiem diskiem. :( Mja - patiesi nelaaga zaraza... Veel vari searchot uz visiem .t failiem, lai vareetu saprast, cik tieshi liela ir skaade...

 

Safe Mode var ieiet arii WinXP, jaaspiezj F8, un tas jaadara pirms veel ir paraadiijies uzraxts "Windows XP" pie buutoshanaas.

Link to comment
Share on other sites

Pietam - vinjsh jau ne tikai sisteemas .exe's inficee
Nu, kā reiz Windows sistēmas failus šis vīruss neinficē:
The worm also does not infect files protected by Windows Safe File Check.
Vismaz kaut kāds mierinājums.

Dotajā sistuācija nav nekā labāka par System Restore, vai sistēmas atjaunošanu no backup.

Link to comment
Share on other sites

Ir man system restore ieslēgta , bet.......... Jamā , cik saprotu , atgriež visu stāvoklī pirms pēdējās pārstartšanas ????????? Nu ja - a es ar to safe modi mokoties , esmu pārstartējies ne vienreiz vien .

Taaaks - trend micro man visp;ar negribēja skanēties , spysweepers ar izskatās ka ņem tikai spywares ( tiko beidz - nepaņēma ) . . Vēl jāpamēģina mccaffe - jamie tak arī it kā par to zarazu zinot . Nu tad vēl panda . a tad........ nu jaa - iespeejams , piiiii.......c :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

System Restore spēj atgriezt sistēmu uz tik senu laiku, cik sens ir vecākais Restore Point's.

Link to comment
Share on other sites

Ui , Cilveek!!!!!! Luudzu paskaidro !!!!!! Cik atceros , pēc F8 nospiešanas , jams piedāvā vai nu palaist wi safe modee , vai arī vaikt restore , bet kā lai nosaka uz kuru brīdi man to atjaunināšanu veikt? ( bail kaut ko salaist sviestaa )

Link to comment
Share on other sites

Ar System Restore var atjaunot sistēmu uz jebkuru laiku, kaut vai mēnesi iepriekš, ja vien ir saglabājušies tik veci Retore Points. Masimālais laiks uz kuru varēja atjaunot, laikam bija 3 mēneši.

System Restore atjauno Registry un programmu failus (exe, dll, scr, viss atjaunojamo failu saraksts - %SystemRoot%\system32\Restore\filelist.xml) kuri ir tikuši izmanīti. Tas neatjauno lietotāja dokumentus, e-mail vēstules un to, kas atradās lietotāja mapē %UserProfile%.

Link to comment
Share on other sites

nu jā , bet kā tie restore points uzrādās - kā datumi ? Un galvenais kā pareizi tikt pie jamiem klāt ? ( gribu izmantot , kamēr vēl neesmu atslēdzies lai visu precizētu - p;ec tam jau var izrādīties par vēlu)

Link to comment
Share on other sites

Paldies :wink: . Iešu lūkot . Galvenais tikt tajā safe modē . Pirmīt man nevedās , jo iespējams spiedu par ātru - biju piemirsis . Nū tad vēlreiz būs scan ar bitdefender . Un tad jau pastāstīšu ;) .

 

Jā- un mccaffe arī neko neatrada :???:

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Restartē kompi un turi F8 nospiestu. Tikai nepalaid vaļā par ātru. Gaidi, kamēr uz ekrāna parādīsies izvēlne, kur viens no variantiem būs SAFE MODE.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ansis Vīksniņš

Jau labu laiku, kopš vēl nebija SP1, neesmu ķēris virusus. Daru ļoti vienkārši. System restore man ir atslēgta, jo nav pilnīga un nav kvalitativi bekapi.

Kādreiz to darīju ar Ghostu, bet tagad ar Acronis.

Link to comment
Share on other sites

System restore man ir atslēgta, jo nav pilnīga un nav kvalitativi bekapi.
System Restore tiešām nav backup un labi vien ir, ka nav. Nebūtu jau problēmas System Restore padarīt par programmu backup taisīšanai un atjaunošanai, pielabojot failu %SystemRoot%\system32\Restore\filelist.xml (to failu drīkst rediģēt pievienojot savus parametrus vai izmainot esošos), bet vai tas ir vajadzīgs? Diezin vai lietotāji būs sajūsmā, ja System Restore sāks atjaunot arī lietotāja dokumentus, dzēšot jaunos un aizstājot tos ar vairāku dienu (nedēļu, mēnešu) vecām kopijām System Restore galvenā funkcija ir atjaunot datora darba spējas, un šinī gadījumā galvenais ir spēja atjaunoto Registry, sistēmas failus un programmas.

Man liekas, ka tā tomēr ir baigā ķēpā, mesties atjaunot sistēmu ar Ghost vai Arconis, tikai tāpēc, ka lietotājs ir kaut ko sabojājis iekš Registry, vai to ir izdarījusi tikko instalēta programma (vīruss).

Link to comment
Share on other sites

Guest Ansis Vīksniņš

Nē nu kāpēc. Ja jau ir laiks un it sevišķi zināšanas, kāpēc gan ne. Tikai parēķini, cik laika aiziet, lai kaut ko sameklētu, pārbaudītu. Te 5 līdz 15 min, atkarībā no C: diska lieluma. Pazūd visas zarazas, ko neesi atradis iepriekš. Atjaunojās viss. Ar atjaunošanu nav ķepa, ar saglabāšanu gan, jo ir jāveic daudz priekšdarbi. Tos es tagad neuzskaitīšu, bet ja kādam interesē, tad lūdzu.

Mazdēls izmēģināja nekorektu spēli manā datorā un rezultatā nācās pārlikt. Šoreiz gan ar Acroni. Pie viņa darbības savā datorā ne reizi vien ir jāpārliek OS, bekapus viņš neuzskata par vajadzību taisīt. Labāk tajā vietā spēlēt. Katram sava izvēle.

Link to comment
Share on other sites

man bij lidziga problema ar Win32:Warezov-AAS [Wrm] aizvakar pamuljkjojos, nortons 2006 un kaspersky neko nespeja izdarit, uzliku avastu un TIKAI ar tresho reizi ar sheludi pie restarta atljava dzet inficetos failus

Link to comment
Share on other sites

Es solīju pastāstīt kā man tas vis beidzās .

System restore man tomēr izrādījās atslēgta :( . Izdarīju to pasen , kad centos iznīdēt vienu trojāni , kurš izdzēsts , pēc pārstartēšanās vienmēr bija atpakaļ . Toreiz tas līdzēja . Biju pārliecināts ka esmu ieslēdzis restori atpakaļ .......

Tā nu es visu šo laiku to vien darīju kā skanēju PC ar googlē atrastiem softierm. FU......ng mārketinga triki .!!!! Skaidri un gaiši raksta ka tieši šis (.......... te stāv tipa daudz nenosaukti nosaukumi ) ir nepieciešams lai attīrītu datoru no Win 32 Luder , aaand Yo can use this software for freeee !!!!! Kad noskanē , atrod kaut kādas mazsvarīgas zarazas ( spyware tipa , Bet domāju ka tik un tā tas ir fake ) . Luder , protams neatrod ,bet turpmāk , pie jebkuras maniplācijas piedāvajas pirkties , lai attiiriitu PC no šīm ,, it kā , unikāli atrastajām muļķībām. :twisted:

Nu ja , jau biju galīgi sašljucis ....... Es te rakstīju ka Kaspersky online skaneris ar neko neatrod ..... Patiesībā , par cik man bija aizspriedumi pret Kaspersky, nesagaidīju skanēšanu līdz galam . Palaidu bik , pagaidīju kamēr izskanē tās direktorijas , ku zaraza sēž , nekā nebija - slēdzu ārā .

Pārskanējot ar kaspersky pilnībā , jams atrada tos tārpus . Par cik online versija neko netīra , nopumpēju triālu - tas skjēra divus infekcijas perēkļus un septiņas vietas kur zarazņiks tālāk izplatījies un vienu pēc otra nokāva .

Ta ka PRET WIN 32 LUDER palīdz Kaspersky ( tas infai , ja nu kāc šo topiku kādreiz atrod caur meklētāju , ierakstījis tārpa vārdu ) . Es ceru ka palīdz .... vismaz pagaidām vis izskatās ok .

 

 

P.s Nu šausmīgi patika tā Kaspersky fīča , kad tārpi brēc kā kaujamas cūkas , kad tos žmiedz :razz: . Pēc visām šim mokām saķēru gandriīz orgasmu klausoties tajās skaņās :razz:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...