Jump to content

Kādu videokarti iesakat?


memorex
 Share

Recommended Posts

Sistēma:

AMD 2500+ (1,93GHz)

1Gb operatīvā atmiņa

AGP 8x atbalsts

 

Ražotājam nav nozīmes, galvenais ir kas tieši būtu vispiemērotākā manai sitēmai, cenu diapazinā līdz 90Ls un protams jaudas ziņā, jo tagadējā FX5200 nevelk neko :|

Link to comment
Share on other sites

Biostar GeForce 6800XT, 512MB, 256bit

 

100ls

 

vai nu ap 80ls var dabut

7600GS

Link to comment
Share on other sites

Ja spēj atrast kādu no ATI X800 sērijas uz AGP (protams, lietotu...), tad pērc nost un neaizmirsti pateikties augstākiem spēkiem.

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi piemerots būt tas pats 7600GS man ir ļoti līdziga sistēma atlonsxp 2600 un 1Gb rams un stāv man 7600GS un esmu ļoti apmierināts, bet tā kā viens izteicās ja vari dabūt lietotu ATI X800 tas būs labāks par 7600GS jaunu GS var dabut apmēram ap 80LS, bet jaunu ATI nedabūsi par 90LS tikai lietotu!

Link to comment
Share on other sites

He,man sisteema gandriiz identiska un videokarte taada pati kaa autoram - ar shtukoju kaut ko jaudiigaaku pakjert, bet tad kaut kur vecaa buus jaanogruuzh... arii FX5200.. hmm.. varbuut buus jaauzriiko maza garage-sale te:D man vienaa istabaa visaadi briinumi meetaajas,switch 8 protu, USB wireless adapteris,klaviatuura,pele, dazhnedazhaadi vadi,laba pie galda skruuveejamaa lampa...+vee; vareeshu veco viden tad atdot.. domaaju,ka tuvaako dienu laikaa sabildeeshu visu, tad iemetiishu te:))

Link to comment
Share on other sites

Zulus - būtu dikti noderīgi - parasti tādas "garbage sale" ir varen interesants un noderīgs pasāciens - vienmēr atrodas kas tāds kas kādam tieši vajadzīgs, un ja vēl izdodas par saprātīgām naudām.maiņām sarunāt, tad vispār ideāli.

 

Bet par topiku runājot - kā jau kolēģi teica ņem 6800 vai 7600 GS.

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary

 

Ražotājam nav nozīmes, galvenais ir kas tieši būtu vispiemērotākā manai sitēmai, cenu diapazinā līdz 90Ls un protams jaudas ziņā, jo tagadējā FX5200 nevelk neko :|

 

6800 AGP lietota.

 

Ja jauna tad, tajaa cenu robezhaa ATI X1600XT vai nVidia 7600GS/GT AGP ..... nedaudz daargaak X1650PRO .. veel nedaudz daargaak X1950Pro (izraadaas, ka ir arii taada uz AGP)

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary

Vai arii meklee eBayaa, kaadu X800XL/XT vai X850XT .......

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

ok paldies par ieteikumiem, laikam būs japaņem 7600GT , bet vai ar 400w barokli pietiks tādai kartei?

 

Mīļi iesaku pameklēt lietotu GF6800... :roll:

Būs gan lētāk, gan labāk par kautkādiem crapainiem 7600GS!

Starp citu 7600GT uz agp slota neatradisi!

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

O RLY ,sharkz?

 

O RLY? Nafig teicienus špiko?

 

Kas tad ir Club3D 7600GT AGP 8X 600/1100mhz?

 

Pieļauju ka video karte, kļūdos?

Link to comment
Share on other sites

shark, nah valodu shpiko? ej patentee savu nenormaali gjenialo teicienu un tad muldi. bet nu pie lietas

 

Es uz liidziigas sisteemas arī paķeeru 7600GS un ir normaali. 3Dmark03 ~8000 markaam un 3Dmark05 ap 4000 markaam sanaak. tikai kkur lasiiju ka 7300GT ar GDDR3 atminjaam saliekot to 7600GS (tikai GDDR2 diemzjeel), bet nezinu vai taadas ir arī uz AGP.

Ja njem ATI X8xx seeriju tad reeķinies, ka taadu speeli kā Splinter Cell Double Agent nemaz nevareesi palaist, jo viņai ofici ir vajadzīgs SM3.0 bet tiem radioniem tikai PS2.0.

 

Tājau 7600GS nav ne vainas, tikai ja vari dabuut GF6800 tad mok njem labaak to. Jo vinjai ir 256bit un atminjas arī laikam bija ātrākas, bet var gatiities, ka kļuudos.

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

shark, nah valodu shpiko? ej patentee savu nenormaali gjenialo teicienu un tad muldi. bet nu pie lietas

 

Ja tu būtu tik gudrs kā izliecies būdams, tad saprastu to, ka demokrātiskā valstī šādu patentu nepieļaus ;)

Link to comment
Share on other sites

Man ir X800 no Sapphire un es to karti miilu tik loooti :D Uz laikam 1,8 Celerona ar 512 RAM si vilka Need For Speed Carbon uz augstiem settingiem ! Tas X800 ir looti labas kartes tiktiesam !

Link to comment
Share on other sites

Guest letard

HEEELP! Palīdziet atrast ADDREPLY pogu, lai man nav bezjēdzīgi jācitē!

 

Arī ar GF7600GS Need For Speed Carboon pavilks uz max Seetingiem :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

es jau zinu, te viens prasija GS cik saprotu ir apgariazītāka versija bet GT ir labāka, pastijos testus arī GT diezgan labāka

Link to comment
Share on other sites

šā vai tā iesaku autoram pirkt karti,kura atbalsta shader model 3.0, nevis x8....kartes,kuram ir shader 2.0, jo jau tagad parādās tādi brīnumi,kā Splinter Cell Double Agent,kam nepiecieshams 3.0 shader :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...