Jump to content

sviests ar printeri iz dzīves :)


Guest she`ka
 Share

Recommended Posts

Tas viss notikās tikko :)

 

Zvana draudzene un saka, ka šai nesanāk neko izprintēt...nekas neprintējoties. Nu ok.

Jautāju vai printeris ir ieslēgts - esot gan.

Jautāju vai USB kabelis ir iesprausts printerī, jo pa nakti biju izrāvis - jā, esot iespraudusi, bet nekas neprintējās.

 

Pēc vairāku minūšu čakarēšanās šī sāk rēkt. :) Izrādās, ka USB kabeli iespraudusi printerim nevis tam paredzētajā portā, bet iebāzusi kaut kādā dziļā skrūves caurumā :)

 

sviests :)

Link to comment
Share on other sites

Man bija tā:

Man vajadzēja uzstādītjaunu ploteri. Visu izdarīju kā nākās - iespraudu USB vadu datoram priekšā esošā portā, saliku visus draiverus, nu vārdusakot viss kā nākas. Bet slēdzot iekšā nekādas dzīvības pazīmes, it kā ploteris strādā, bet datoram nekādas reakcijas pazīmes. Nu tā stundu nočakarējos, līdz beidzot iedomājos, ka varbūt jāiesprauž datora aizmugurējā portā, nu protams viss aizgāja. Acīmredzot priekšējie USB porti nebija pieslēgti - butaforija.

Pēc tam škrobojos, ka laiks ir iztērēts savas neuzmanības dēļ.

Link to comment
Share on other sites

darbaa printeris 1 uz 8 datoriem. reti kurs skattaas ko drukaa.Vienu briidi kaads saak drukaat kaa traks.kad nodrukaatas jau ~150 lp, tad skatos-printeris drukaa savus slavas rakstus par HP

Link to comment
Share on other sites

Guest she`ka
kad nodrukaatas jau ~150 lp' date=' tad skatos-printeris drukaa savus slavas rakstus par HP[/quote']

 

:DD

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs
darbaa printeris 1 uz 8 datoriem. reti kurs skattaas ko drukaa.Vienu briidi kaads saak drukaat kaa traks.kad nodrukaatas jau ~150 lp' date=' tad skatos-printeris drukaa savus slavas rakstus par HP[/quote']

 

Ja man sita printeris butu krasu izterejis, tad es vinu uz voetas atspardiitu :DD

Link to comment
Share on other sites

man bija viens onka, kuram es teicu, kur usb flash memoriju piespraust ar vārdiem tipa: spraud, kur var iespraust, jo citi kontakti vienkārši nederēs. pēc kāda laika šis man zvana, ka šim nestrādājot. aizeju a šis iespraudis to usb iekš vienas etherneta kartes tukšā RJ45 porta - tas flashs tur tā ar stāvēja noļurkājies uz leju tajā lielājā četrstūrī...

Link to comment
Share on other sites

Guest she`ka
man bija viens onka' date=' kuram es teicu, kur usb flash memoriju piespraust ar vārdiem tipa: spraud, kur var iespraust, jo citi kontakti vienkārši nederēs. pēc kāda laika šis man zvana, ka šim nestrādājot. aizeju a šis iespraudis to usb iekš vienas etherneta kartes tukšā RJ45 porta - tas flashs tur tā ar stāvēja noļurkājies uz leju tajā lielājā četrstūrī...[/quote']

labinieks! ;))

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...