Jump to content

WINXP draiveri stuurei


versatile
 Share

Recommended Posts

Lieta sekojosha, ir Boeder razhojuma paveca PC stuuriite ar force feedback, modeliitis 60898. COM interfeiss.

shada stuurite izlaista ne tikai ar boeder nosaukumu, bet modelis visaam vinjaam vienads, ir pat dzhoistiki taada pasha modelja.

nu bet tas nav galvenais.

Lieta taada, ka nevaru tam zveeram winxp draiverus atrast.

netaa uzguugleju, ka der draiveri, kuru faila nosaukums 60898_3.zip, nokachaaju no driversguide un vel paris vietam, visur vieni un tie pashi.

 

sledzot klat winda atrada "unknow devaisu", pieinstalet nevareja, kaut gan draiverus noradiju. plugendplei ari nenostradaja.

megjinaju caur add hardware instaleet. viss ok, lidz izmet erroru "Class Installer Has Denied the Request to Install or Update the Driver". okei, novelku klez removal tool, neko neatrod, antivirusnjiks kasperskijs ari neko nesaka (vienkārši shito erroru metot aaraa pie klez worma klaatbuutnes sisteemaa)

 

papeetot inf faila struktuuru, neko gudraaks netiku. it kaa saliku lai vinjsh uz nt sisteemaam daritu to pashu ko uz 9x (pedejais glaabinjsh) bet nekaadu izmainju.

 

isak sakot, zajebalsja. galvenais ko gribu zinaat, vai draiveri man vienigajam nestraadaa, un kaa noverst to erroru pie draiveru instaleeshanas.

izmisumaa pat uz briidi windows file protection atsleedzu, ja nu gadijumaa shis unsigned divers neljautu instaleet.

 

boeder firma paardota/likvideeta, saiti down, supporta nav.

ja kads var notestet, vai draiverus var uzlikt, butu ljoti pateiciigs.

dabut var te: http://njam.ex.lv/60898_3.zip

 

sisteema XP Pro SP2.

Link to comment
Share on other sites

versatile

vot ar to game controllers arii mocijos.

tjip, vinjsh man piedaavaa kaut kaadu standarata iekaartu sarakstu, kuraam jaunu ipashi pievienot nevar.

turklaat, shis automatiski uzskata ka iekarta uz gameport, bet man ir com ports...

 

MS supportaa arii cik atradu bija teikts ka tas uz gameporta straadaa tik...

 

vai kads nevar notesteet vai tie draiveri pieinstalejas?

diemzhel win reinstall nav opcija, jo uz kompja specifisks softs darbam, kuram esmu pedejas nedeljas laikaa jau 3x licenci prasijis konfiguracijas izmainju deelj, kantorii jau uz mani greizi skataas, domaa ka pa labi/pa kreisi dalu, bet nu vienalga...

Link to comment
Share on other sites

versatile

izskataas pec tieshi taa pasha kas man ir jau 16 variantos no dazhadiem avotiem.

uzinstaleet sho draiveri vari?

Link to comment
Share on other sites

Mjā, tie paši vēži tik citā kulīte:) Un domāti tikai win 9x, cerības mazas, win2k domātos varēja iemānīt xp, bet ne 9x...

Link to comment
Share on other sites

versatile

man no inf faila nepatiik vieta

[uSB_Install.NT]

CopyFiles= CopyFiles.Common,CopyFiles.sys

AddReg= PidDevice.AddReg

[uSB_Install.NT.Services]

AddService= imhidusb,0x00000002,IMHIDUSB_Service_Inst

[uSB_Install.NT.HW]

AddReg= USBPnP.AddReg.HW

[sERIAL_Install]

CopyFiles= CopyFiles.Common,CopyFiles.9x

AddReg= Common.AddReg,SerialPnP.AddReg

DelReg= Common.AddReg,SerialPnP.AddReg

[sERIAL_Install.NT]

; Do nothing-- Serial devices are not supported on Windows NT

[DefaultUninstall]

DelReg= Common.AddReg,SerialPnP.AddReg,USBPnP.AddReg

 

:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

versatile

jaa, taa izskataas... :(

atliek kaut ko muljiit varbuut ar usb2com paliidziibu... :(

paldies par assistanci mekleeshanaa, bija jau shitadas nelaagas aizdomas...

nu ko, naaksies paraleeli likt win 98 :D

Link to comment
Share on other sites

Tieši tāda pati grabaža garažā mētājās, gribēju nopārdot, a uz winxp draiverus neatradu, tā nu jamā tagad kaut kur kaktā pūst.

Ja nu risinājums tiek atrasts, dod ziņu.

Link to comment
Share on other sites

versatile

kaa butu ar kaadu com->USB converteri?

nav iisti skaidri darbibas principi, vinjsh liek kompim domat ka iekaarta caur usb vai arii ka kompim ir vel viens usb ports?

Link to comment
Share on other sites

usb->com paareja var iet var neiet, viss stipri atkariigs no draiveriem un iekaartas, ko gribi pievienot.Cik atceros uzinstaleejot paareju, nepaaraadas jauns USB, bet gan paareja savaac jaunu COM porta numuru.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...