Jump to content

Par Biznesu (skolniekam) :D


Guest snowijs
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Man ir daži jautājumi! Itkā gribētos savu skolnieka biznesiņu, ar kuru var nodarboties brīvajā laikā.. Piemēram ir daudzi kas tirgo pa lēto tukšās matricas utt! Nu mēģina pelnīt! Varbūt varat ieteikt kautko, pateikt varbūt no savas pieredzes, un varbūt varat iedot kādu mājas lapas adresi kur +/- pa punktiem viss ir izskaidrots! :wink: googlee izmeklējos, bet tā īsti neko neatradu! varbūt paši nodarbojieties ar kautko un varat to arī ieteikt man! protams nemeklēju neko tādu kam vajag sākumā daudz naudas lai kautko uzsāktu! Protams arī neceru tur mēnesī nopelnīt 500ls bet nu nebūtu slikti ja varētu līdz 100ls :roll: ceru ka būsiet atsaucīgi un kautko ieteiksiet :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Uztaisi mācību firmu vai kā tas saucas. Tur laikam ar nodokļiem vieglāk. Bet biznesa ideju domā pats. Vērtīgas idejas zemē nemētājas.

Link to comment
Share on other sites

Nauda mīl naudu. bez naudas neko nevar nopelnīt, protams, ja tev nav kāda super laba ideja.

Ar matricām var pelnīt ok, ja māk atrast pareizo robu, bet man liekas, ka šis lauks jau ir aizpildīts, jo tās matricu tirgotavas "pa lēto" ir tik daudz.

Vispirms pastāsti, ko tev patīk darīt, tā no sirds? Patīk tjūnēt un ir laba dizaina izjūta? Piedāvājies visiem pazīstamajierm nojūnēt riteņus, močus, whateva.

 

Protams vari ieskatīties http://www.mazaisbizness.lv/ ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest snowijs

sirdslieta ir saistiita ar datoriem utt :D ok riigaa taa vieglaak buutu (tur ir kam piedaavaat) bet es dzivoju taadaa mazaa pilseetaa kur taa mazliet gruutaak :D

Link to comment
Share on other sites

Guest snowijs

Nu un ka sirdslieta saistīta ar pīšļiem? Ir arī citi, ienesīgāki veidi kā nopelnīt. Pīslis ir pīslis. Skrūvēt kopā pīšļus var, bet dabūt tos pīšļus, kurus skrūvēt, lietotus PC pārvērst par jauniem - tas jau ir ienesīgāk. domu saprati?

 

 

saakumu nee, beigas apmeeeram... veel jau patiik auto tuuningi utt, bet tas jau ir tikai kaarteejaa skolnieka iedoma :D biju vienu briidi saacis mekleet pa aarzemeem datorkomponentes lai vareetu pasuutiit un tad te Latvijaa taas iztirgot utt, but kautkaaa paartraucu :|

Link to comment
Share on other sites

Visu izšķir ideja. Ja tāda ir, tad iespējas ir - kaut vai nelielas, bet ir. Ja mēģināsi izmantot nodrāztus robus un idejas, tad neceri ne uz ko. Kapeikas varēsi pelnīt tikai uz zemām cenām. Ir idejas, ir nauda.

Link to comment
Share on other sites

Ja patīk datori, tad patomā, ko tu proti darīt ar datoru, ja labi padodas programmēšana (arī webam) tad vari programmēt un pārdot savu produkciju, ar laiku laba nauda nāks (tas tikai tad ja labi sanāks). :wink:

 

Ir jau daudz iespēju, moš atver datorservisu? Tas gan būs pagrūtāk nepilngadīgajam.

Link to comment
Share on other sites

Guest snowijs

njaa laikam jaapalasa vairaak info lai buutu vieglaak izdomaat ideju :D kautkaa censhos domaat, bet naak praataa taadas kas ljoti izmantojas, vai arii tikai taa mazliet izmantojas... :!:

Link to comment
Share on other sites

Paskaties kas ir ārzemēs, bet pie mums nav. Padomā vai Latvijai un tās iedzīvotājiem tas būtu vajadzīgs.

Ja tavās domās atbilde ir pozitīva - uz priekšu ;)

Link to comment
Share on other sites

marihuans

Pats agraak nodarbojos un tagad veel bisku ar mobilo telefonu aksesuarau tirznieciibu. Labaa meensii var pat dabuut ap 400-500ls :mrgreen:

Tagad jau ar vinjiem pilns un vairs nav taads noiets,bet veel jau peerk. Ja kaadam ir interese par M.t. aksesuaru tirznieciibas turpinaashanu, varu paliidzeet,jo pats saaku jau ar autinjiem tirgoties ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

Veel pamatskolas laikos nodarbojos ar diskoteeku veidoshanu, taalaak naaca dazhaadu pasaakumu organizeeshana liidz beidzot izsitos daudzmaz liidz normaalu buku liimenim ar palielu pasaakumu apskanjoshanu un kaa par nelaimi - laiks aptruuka, radaas citaadas probleemas... Kaadu laiku pastaaveeju malaa, tagad atkal entuziasma vadiits esmu atgriezies ieprieksheejaas aprindaas (vismaz censhos to dariit) :)

 

Taa kaa, mazas skolas diseniites 90. saakumaa ija pashaa topa aukshgalaa, domaaju ka vari paskatiities un pamekleet laimi tajaa virzienaa... Vieniigais, daudzmas optimaalai shaadai darbiiba saakshanai ir vajadziigs mans pirmaa posta ieteikums shajaa teemaa...

Link to comment
Share on other sites

marihuans

nedomaaju,ka buus TAADA atsauciiba. :mrgreen: :roll:

 

Nu manu biznesu var turpinaat tikai viens cilveeks,jo visiem man to staastiit negribas. :)

Jaabuut vismaz 17 gadus vecam un veelams no riigas ;) Varu arii paardot pa leeto savus iekraajumus,kas man maajaas,jo pasham vairs nav nekaadas gribeeshanas ar to nodarboties.

Link to comment
Share on other sites

nedomaaju,ka buus TAADA atsauciiba. :mrgreen: :roll:

 

Nu manu biznesu var turpinaat tikai viens cilveeks,jo visiem man to staastiit negribas. :)

Jaabuut vismaz 17 gadus vecam un veelams no riigas ;) Varu arii paardot pa leeto savus iekraajumus,kas man maajaas,jo pasham vairs nav nekaadas gribeeshanas ar to nodarboties.

pasaki vismaz par kaadu nozari! :)

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā jēdzīgi būt apgūt velosipēdu, motoroleru un tamlīdzīgu daiktu remontu, tjūningu un apkalpi. Bet nu tur protams ir jāmācās un vajag arī kādu garāžu, kur bāzēties.

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

Saproti, kaa jau te cilveeki izsakaas - svariigs ir nauda... reaali tikai vienu lietu ieveeroju kas vareetu dereet. Tas ir izmantot savu PC, rokas un galvu. Kodeet lapas etc. Tas ir tas, kas iesaakumam neprasa naudu. Tiesa gan, citam nauda naak vieglaak nekaa zinaashanas...

 

Un patiesiibaa, bizness ir ljoti smaga un gruuta lieta, ja gribi iedziljinaaties tajaa pavisam... Man ir lielisks piemeers -Teevs. Vinja vietaa negri9bu buut, tapeec arii Tev iesaku dariit tikai to, kas interesee nevis galvenais ir nauda nauda nauda...

Link to comment
Share on other sites

var uztaisiit taadu kantori, kur cilveeks varees uzzinaat kaada dzimuma peecnaaceejs vinjam buus!

piemeeram tu pasaki pariitim ka vinjiem buus puika, noformeejot papiirus ieraksti iekshaa ka buus meiteniite.

ja vinjiem buus puika tad viss ok, ja buus meiteniite, un shie naaks kasīties, paraadi shiem papiiru ka juus vinjiem teicaat ka buus meicha... nu taadaa garaa :D

Link to comment
Share on other sites

Kaa ar programmeeshanu tev ? Zinu , ka iespeejams daudziem bootieshiem shis ieteikums nepatiks, bet taa kaa man visu laiku sienaas klaat zvidzinaadamies ar naudu, lai tik paliidzu, tad vari pameginaat. Taa kaa uz unversitaateem kur maaca IT lietas iet daudzi "Datorspeciaalisti", kas vienas CS speeles laikaa var videeji uzstaisiit 3 hedshotus un NFS var iziet 1 diennakts laikaa. Tad shaadi cilveeki biezi atduraas pret probleemu tad kad nepieciehams izdariit kaut ko ar programmaam, ko neražo EA sports.... Piemeeram kaut vai izpildiit elementaaraakos programmeeshanas uzdevumus, vini pat nemeeginot maaciities meklee iespeeju kaa tik pie gatavas atbildes. Kaut vai palasot boot forumaa redzeesi cik triviaali ir shie uzdevumi, taadeel domaajuka probleemas tev neradiisies, pie reizes busi kaut ko lietderiigu apguvis. Ceru ka domu saprati ;)

 

P.S. Domaaju ka arii sirdsapzinas paarmetumi tev neradiisies, jo kaa liecina prakse, tad shaadi "Datorspeciaalisti" jau peec 1. semestra seez ar vairaak paraadiem nekaa speej saskaitiit.

Link to comment
Share on other sites

Es protu veidot kaut cik normālas flash lapas tikai neprotu atrast klientus Valmierā, un citur! + Ja būtu darbi varētu arī papildus kaut ko iemācīties, jo šobrīd nositu visu brīvo laiku lasot visādus forumus un nejūtu nekādu progresu, lietās kuras man interesē un patīk :(

Link to comment
Share on other sites

No pieredzes. Paris menešus atpakaļ es sāku sūtīt no arzemēm visādas lietas un pārdot te uz pusi lielāku vai pat 3 reiz lielāku cenu. Viss baigi forši bet tad visus simtus ko sapelniju iztērēju datoram tumbas pa 100 un veel skolai drebes pa 100 un vel shur tur beigas saku shtukot ka liela nauda. Tagad atkal gruuti ieskrieties tapec saku ka ar naudu var pelnit naudu un nevajag to pie pirmas izdevibas izteret. Nakoshreiz tadu kludu nepielausu un izmantosu naudu pelnai lai un teresu mazu % no pelnas.

Link to comment
Share on other sites

Guest Dupsis

Es piemeram taisu majaslapas ... Pa leeto bannerus utt ... var labi nopelnit ja ir welme :) tik bik pasham jaapgust dazhas programmas pashas primitivakaas :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest snowijs

luudzu pastaastiet kautko p[ar ebay.. vai ir izdeviigi no turienes kautko suutiit? no kurienes izdeviigaak no co.uk vai no de? vai var ar to Latvijaaa kautkaa pelniiit? Doma ir tieshi par datorkomponenteem, un ar laiku par pashiem datoriem....

Link to comment
Share on other sites

kaads LV veel nezin ar ko marihuaans tirgo :shock: :mrgreen: :!:

nu jaa, vispaar es neizdomaaju,ka niks vareetu sakrist ar darba lietaam! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

versatile

biznesu nevar ieteikt.

beiznesu var izdomaat, ja nekas praataa nenaak, tad nekaadi ieteikumi leitas biidit nesanaaks.

ja vislaik prasiisi citiem ko dariit, pat darbaa ilgi netureesies :D

Link to comment
Share on other sites

individual

Nu vai tiešām!

Tu gaidi ka tev pateiks

1) ko darīt

2) kā darīt

 

Un tu domā ka spēsi vadīt savu biznesu?

 

Sava galva nav? Tak domā, domā, domā! Meklē, pēti! Ja intresē ebay, ej skaties, izpēti visas izmaksas, nodokļus utt.

Preču pirkšana - pārdošana nebūs nekāds dižais varinats, apskaties sludinājumu serveros kāda ir attiecība starp pērk un pārdod, tādi darboņi saradušies ka biezs. Arī pats savulaik esmu izmēģinājis.

Link to comment
Share on other sites

Guest Krusttēvs

Lai pelnītu naudu, vajag k-kādu tā teikt pamatkapitālu. Skaties, kam ir pieprasījums. Vari pasūtīt no Jenķiem pa lēto konsoles un PC tehniku lielākā daudzumā un tad censties tirgot. Vēl vari, piem., samācīties par, teiksim, konsoļu modiem t.i.- čipošana un remonts. Detaļas var lēti pasūtīt. Jo pašlaik var teikt monopola stāvokli saglabā Biolat. Un tur cilvēku daudz plūst... Vari arī pārlīmēt nakļeikas no PC komponentēm (piem. 256mb ram -> 1gb u.t.t.) un čakarēt cilvēkus. :D Bet tas tā nenopietni. Nu vasarā piestrādā k-kur, pakrāj $ un tad jau skaties... Vari arī, kā jau minēji, matricas tirgot (pasūtīt no ārzemēm), jo tām ar pieprasījums ir. Nu par pirātisku materiālu izplatīšanas biznesu nerunāšu. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest snowijs

Lai pelnītu naudu, vajag k-kādu tā teikt pamatkapitālu. Skaties, kam ir pieprasījums. Vari pasūtīt no Jenķiem pa lēto konsoles un PC tehniku lielākā daudzumā un tad censties tirgot. Vēl vari, piem., samācīties par, teiksim, konsoļu modiem t.i.- čipošana un remonts. Detaļas var lēti pasūtīt. Jo pašlaik var teikt monopola stāvokli saglabā Biolat. Un tur cilvēku daudz plūst... Vari arī pārlīmēt nakļeikas no PC komponentēm (piem. 256mb ram -> 1gb u.t.t.) un čakarēt cilvēkus. :D Bet tas tā nenopietni. Nu vasarā piestrādā k-kur, pakrāj $ un tad jau skaties... Vari arī, kā jau minēji, matricas tirgot (pasūtīt no ārzemēm), jo tām ar pieprasījums ir. Nu par pirātisku materiālu izplatīšanas biznesu nerunāšu. :)

 

 

emm pasaki kas taa par valsti :D (no jenkjiem) itkaa jau ir doma pasuutiit datorkomponentes un tirgot bet ta jau redzees :D ja zini kaadu tieshu lapu tad vari atsuutiit pa PM, citaadi nezinu vai no ebay buus labi :oops:

Link to comment
Share on other sites

Guest snowijs

jenķi ir ASV. tu zini cik maksā atsūtīt kilogramīgu paku? 40Ls. un ko tu esi gatavs tirgot? ekskluzīvas komponentes, kuras bāleliņu zemē nedabūt, vai vienkārši komponentes?

 

 

nu kilograms ar ramiem sanaaktu diezgan normaali :D nu es nekaa veel neesmu taa iisti izdomaajis, tapeec arii pagaidam gandriiz nekaa nezinu :-(

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

un tagad es gribeetu pastaastiit, kaa man beidzaas sjis

http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=60087

 

sanjeemu 16 pm no interesentiem

PM paskaidroju manupraat nepieciesjamo - darba virzienu, laiku, iedevu savu tel. num. lai sarunaatu intervijas un paraadiitu visu uz vietas.

pie kam darba laiks nebuut nav stingri noteikts un apmaksa manupraat ljoti adekvaata veicamajiem pienaakumiem + iespeeja ieguut zinaamu praksi + atrodas centraa

un raugi - piezvaniija DIVI interesenti!

ar vienu jau tikos un jamais piekrita, ar otru veel tiksjos

 

un sjite bljaustaas nabaga skolniecinji, ka neesot nekaadas darba iespeejas....

 

nu, bljoda, jums pie gultas viss jaapienes????

pisuki!

Link to comment
Share on other sites

Nāc pie manis uz celtniecību, samaksa par padarīto, tātad cik padarīsi tik saņemsi. domāju ka tev varētu dot krāsošanu, varbūt kaut ko citu māki? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...