Jump to content

palidziet ludzu iesacejam izveleties psu


Guest ups
 Share

Recommended Posts

Guest shark

Nu... Kasparz iebiedeeja ar HEC. :roll: Kaadas tad ir atsauksmes? Volti, ampeeri neleekaa? Klusi, kvalitatiivi?

 

Pēc šī spriežot tev saprašana no PSU līdzvērtīga 0 :-)

Heci plīst nost daudz biežāk par Fortron, kā jau teicu, lētajiem Heciem ir 80mm ventilators līdzarto viņi ir krietni skaļāki par spīti uzrakstam "Superlownoise"!

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz_RLD

Kasparz RLD PSU guru vai

 

Power Supply 470W THERMALTAKE TR2, W0089RED, PFC, 12cm FAN

pa 36 būs labs?

Es nebūt neesmu guru, bet tas Thermaltake ir crap.

Tikai Pure Power(izņemot 680w versiju) un Toughpower ir daudzmaz lietojami.

Protams tas TR2 būs labāks par kautkādu offbrand, bet thermaltake barokļu iekšas ražo ntie ražotāji.

http://www.hardforum.com/showthread.php?t=974240

Te ir liste, no kuriem vajadzētu izvairīties.

Starpcitu, es labāk ieteiktu ņemt FFP nevis HEC lētučus, tiem zemāka ATX specifikācija. Cik lasīju review, HEC Ace kas gan nav lēts, smagi failoja.

Link to comment
Share on other sites

Laikam jaapadalaas arii ar saviem noveerojumiem - Codegen, Powermax un citi tamliidziigi meesli nav uzskataami par lietojamiem (iisteniibaa 80 - 90% ikdienas kompus taadi baro un nav ne vainas, bet es runaaju par rijiigaam un uzdziitaam sisteemaam, kam stabilitaate ir svariigaaka, par W-atiem). Ar HEC barokljiem arii ir kaa ir - tobish ir normaali (klusi, stabili utt), bet ir arii peedeejie meesli, a peec skata un parametriem vienaadi.. taa ka ar HECu var iegraabties. FSP a.k.a Fortroni jau ir sakariigi un galvenais pa sakariigu cenu. Protams, nav nekaadi uuber aparaati, bet cenas/veiktspeejas attieciiba ikdienas baalelinjam patreiz ir pienjemamaakaa.. Un tad ir visi tie Antec-veidiigie, kam taas iekshas jau nu ir kvalitatiivas 'n' s*it, bet nu uz cenu raugoties... tas domaats fanaatiem, kas speeleejas ar slaapekljiem un uz maksimumu, kur baroklja stabilitaate nosaka praktiski visu.. ikdienaa tas nav vajadziigs.

 

Edit: raivix2006, man ir 300W kaut kaads noname pa 8ls un arii nav ne vainas, viss iet jau gadus 2 bez beedu ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...