Jump to content

Melna bilde


exth
 Share

Recommended Posts

Taatad problema tada uzliekam sistemu pa jaunu un kaa nu ne kompis piestartejas aiziet liidz welcome logam un videokarte atsledzas...

Kaa ar to vareetu ciiniities jo liidz shim viss straadaajis itin labi...

VGA: radeon 9550

Link to comment
Share on other sites

f8 - vai nu enable bga mode, vai nu safe modee starteejies. tad iet?

Link to comment
Share on other sites

safe mode....ja Tu zinātu kā es nopisos ar savu sistemu kamēŗ sapratu ka nekas nenotiks kamēr neuzlikšu pašus vecākos chipset driverus...nu negrib vinja straadaat ar jaunaakajiem Nvidia driveriem...veelu veiksmes,bet kmēr to visu sapratu sēdēju uz Mandrake Linux :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

mosh izshkjirtspeeju nomet. monis nevelk un viss. paretam, bet gadaas. windows peec install uzmet izshkjirstpeeju, kuru monis nevelk. meegjinaats nav zaudeets

Link to comment
Share on other sites

jau meegjinaaju, nekas nesanaak patiesiibaa jau pashodienu paspeeju 5 reizes paarlikt no divaam dazhaadaam instalaacijaam un nekas nepaliidz pat hardware acceleration biju nometis nepaliidz!

Ja vareetu kaut kaa uzlikt draiverus no safe mode buutu labi, ja vien zinaatu kaa...

Link to comment
Share on other sites

a kas bija ar enable vga mode? tai vismaz viss paareejais straadaa. var paeksperimenteet ar kaadiem no skjuuneetiem draiveriem - tipa omega, ngo, etc

Link to comment
Share on other sites

man arī ir šad tad melna bilde, tikai tas laikam jau ir no tā, ka man ir 7 gadu vec monitors un lai dabūtu bildi atpakaļ nākas uzist viņam. :)

 

vareni ko ne?

Link to comment
Share on other sites

Nolaadeejot un uzliekot WinXp SP1 videokarte straadaa normaali bet protams kaut kam ir jaanoeit shkjiibi un tagad atsakaas straadaat RAID/SATA kontrolieris(VIA vt8237) "error code: 10" ir kaadas idejas kaa ar to vareetu ciiniities?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...