Jump to content

IPB


Guest holio
 Share

Recommended Posts

Tātad no phpbb2 pārgāju uz IPB 2.2.1 ar visu esmu apmierināts, bet ir viena maza problema ieintrigējot forumu mājas lapā man rodas problemas ar backgraundu, kuras es nevaru izrisināt un otra problēma ir saistīta ar cipariņu 2 es nekādīgi nevru nonemt āāā jā arī to Welcome back; your last visit was: Today, 06:53 PM arī nesanāk ja varat palīdzēt būšu ļoti pateicīgs :-|

 

 

EDIT: links uz bildi nezinamu iemeslu del nesanak pievienot http://yy.lv/download.php?f=18561

 

neviens?

Labots - holio
Link to comment
Share on other sites

Holio - pirmkārt - kāds WebMāsteris no tevis var sanākt ja tu pat bildi uz JPG nevari saglabāt?!

 

Otrkārt - fonu definē iekš ACP "Look&Feel", rediģejot Skina CSS'u -

post-57565-1168246844.jpg

 

Treškārt - kāda mārrutka pēc tu gribi likvidēt foruma vadības joslu?..

post-57565-1168246844_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

i-bizness

kaads var parlikt manu i-bizness.info no phbb2 uz IPB forumu no freehostia.com uz hostdepartment.com hostu? kauko samaksashu ari pie reizes paliigam. rakstiet ja kas privaati

Link to comment
Share on other sites

I-Biznes - pirmkārt, ja ir likumīgi iegādāts IPB, tad viņam komplektā līdzi nāk lamer-friendly tūļi migrācijai no phpBB uz IPB, tā ka par to Tev galva nebūtu jālauza. A pānrest uz citu hostu - cik tur tā darba - izkonvertē datubāzi, fiziski pārcel uz jauno hostu caur FTP, vai-kā-nu-tev-ērtāk, tad uzstādi IPB, nokonfigurē, un viss.

Link to comment
Share on other sites

i-bizness

cik vispaar forumam vajag mysql database space? ar 20mb gadaa vareetu pietikt? cik boot.lv forumam aiznjem mysql database megabaitus ja drikst zinaat?

Link to comment
Share on other sites

cik boot.lv forumam aiznjem mysql database megabaitus ja drikst zinaat?
Stipri pāri 20MB.. ;) Bet nu nezinu, cik jums liels forums.
Link to comment
Share on other sites

i-bizness

I-Biznes - pirmkārt, ja ir likumīgi iegādāts IPB, tad viņam komplektā līdzi nāk lamer-friendly tūļi migrācijai no phpBB uz IPB, tā ka par to Tev galva nebūtu jālauza. A pānrest uz citu hostu - cik tur tā darba - izkonvertē datubāzi, fiziski pārcel uz jauno hostu caur FTP, vai-kā-nu-tev-ērtāk, tad uzstādi IPB, nokonfigurē, un viss.

 

jau meginaaju visaadi, bet vecajam hostam ir mysql 4.1xxxx versija bet jaunajam 4.0xxxx , lidzarto baigaas problemas un zapori :(

 

Stipri pāri 20MB.. ;) Bet nu nezinu, cik jums liels forums.

 

stipri paari? nu cik apmeram un cik gadaa terejas? lai es apmeram varetu aprekinaat cik man vajag un cik ilgi izvilkshu. varbuut ari uz vecaa hostinga vareshu atstaat - tur piedavaa 25, 50 un 75mb , kautgan tas ir ljoti maz salidzinajumaa ar nopietnaam hostkompanijaam

Link to comment
Share on other sites

BOOT's arī griežas uz 4.0.x, un es neredzu nevienu 4.1 pārākuma iemeslu, ja godīgi.

 

Nu, es tavā vietā tad ietu pie normāla hostera. Iesaku sakontaktēt ar foruma biedri TokRa - viņa piedāvā ļoti kvalitatīvu hostingu pa labām cenām.

 

Iesaku rezervēt vismaz 50 vai vairāk, jo nu nekad nevar paredzēt cik ātri forums izpletīsies.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...