Jump to content

ACME DVD-RW disku nevar pārrakstīt, izstīrīt un vispār viņu neuzrāda.


Guest XL Apple
 Share

Recommended Posts

Ierakstīju DVD diskā DVD filmu un ieliekot to DVD atskaņotājā viss ir labi, bet mēģinot ar savu raiteri disku pārrakstī man viņš nekur neuzrādās. Ar citiem DVD diskiem es vel nēesmu mēģinājis, bet tās pašas firmas "Acme" CD-RW iet normāli. Vai, kāds ir saskāries ar šādu problēmu, ko darīt, kāpēc tā?

LITE-ON DVDRW SHW-1635S

Link to comment
Share on other sites

nepērc vairāk tos acme mēslus, pērc normālus tdk, verbatim diskus un nebūs problēmu

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

blins cik jums auniem var staasttiit ka acme un verbatim razo vienaa ruupniicaa :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest XL Apple

Tātad vaina ir diskā? Man neticas! Sanāk, ka es varu acme firmu paņemt pie dziesmas.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

nee ja tev vinu uz dvd raada tad nu diskam toc nav nekaada vaina

Link to comment
Share on other sites

Guest XL Apple

Bet ieliekot viņu kompī man viņu vispār neuzrāda. Raiteris man ir jauns un vispār nav aizstikts (remontēts u.t.t.), pat vaļā vērts ir tikai dažas reizes (lai ieliktu disku).

Link to comment
Share on other sites

vienā rūpnīcā ķīnā var ražot rī Philips un Xoro DVD atskaņotājus . un abi tāpēc vienādi ???

Link to comment
Share on other sites

John Wayne

Dažreiz rakstītājs nepazīst savus ierakstītos diskus. Man tā ir ar Nec 4571 un Traxdata. No problemo, nolasu diskus ar Pioneer lasītāju.

Link to comment
Share on other sites

Guest _speedy

blins cik jums auniem var staasttiit ka acme un verbatim razo vienaa ruupniicaa :-)

 

 

Un taapeec tu domaa ka visas taas matricas ir vienaadas un tiek razotas peec vienas tehnologijas un vieniem izejmateriaaliem ( ariidzan, ka nenotiek liidziigi kaa ar atminas cipiem, kad cipu razotaaji ir tikai dazi, bet atminas kartes no tiem cipiem taisa nejeegaa daudz firmas un klvlitaate tiem ir arii atskiriiga, jo kas maksaa vairaak, tas dabon labaakaas cipu partijas)?

Link to comment
Share on other sites

blins cik jums auniem var staasttiit ka acme un verbatim razo vienaa ruupniicaa :-)

Tā nu gluži nebūs vis, lai neteiktu, ka tās ir galīgas muļķības. Pirms rakstīt, vismaz būtu painteresējies.

Protams, kaut kur Polijas vai Malaizijas krūmos var būt rūpnīca, kas ražo visu, bet:

 

Werbatim Pastel

Disc Manufacturer: Taiyo Yuden Company LTD

Recording layer: Dye (Long strategy; e.g. Cyanine, Azo etc.)

 

Werbatim datalife

Disc Manufacturer: CMC Magnetics Corp.

Recording layer: Dye (Short strategy;e.g. Phthalocianine)

 

Werbatim RW

Disc Manufacturer: Mitsubishi Chemicals Corp.

 

Verbatim Advanced AZO+

Disc Manufacturer: Mitsubishi Chemicals Corp.

 

Verbatim DVD-RW

Disc Manufacturer: Mitsubishi Kagaku Media

 

Diemžēl nav nevienas ACME, bet pirms kāda laika man paziņa iedeva 3 gab. Viena gāja normāli, viena ierakstījās, bet nelasījās, trešā palūdza ielikt raksteklī matricu:D. Tieši to pašu var teikt par Traxdata.

Ražotājs izrādījās kaut kāda Bombejas firma.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

blins cik jums auniem var staasttiit ka acme un verbatim razo vienaa ruupniicaa :-)

Nu gan Tu runā muļķības. Visā rakstīšanas prakses laikā esmu tikai vienreiz redzējis Acme ar ADIP "Mitsubishi Chemicals Corp.". A tā parasti Acmes ATIP/ADIP ir visādas "Digital Storage Technology Co., Ltd.", "Princo Corp." un citi mēsli. Verbatim - manuprāt ir tikai "Mitsubishi Chemicals Corp.". Ierakstīti n-tie tūkstoši matricu, no turienes arī statistika :)

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos, tad man ir tāds pats rakstīkļa modelis, kā tev un arī ir problēmas ar acme diskiem. Dažreiz apstājas rakstot, dažreiz nevar atrast disku utt. Ar sony un TDK nav bijušas problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kas Jums par rakstīkļiem, bet man neviena ACMEs matrica nav gļukojusi. Tieši cenšos pirkt ACMEs, dēļ zemās cenas

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

Nu gan Tu runā muļķības. Visā rakstīšanas prakses laikā esmu tikai vienreiz redzējis Acme ar ADIP "Mitsubishi Chemicals Corp.". A tā parasti Acmes ATIP/ADIP ir visādas "Digital Storage Technology Co., Ltd.", "Princo Corp." un citi mēsli. Verbatim - manuprāt ir tikai "Mitsubishi Chemicals Corp.". Ierakstīti n-tie tūkstoši matricu, no turienes arī statistika :)

 

:-) ja uz seetas buus rakstiits , roc te ir zelts tu to dariisi un tu tam ticeesi? Tu ne vella nejeedzi no marketinga ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest Ansis Vīksniņš

Paga, paga. Vai tā nav lietuviešu ražojums. Kad mums vēl bija firmas "MBizness" datorvekals, tad man pazīstams pādevējs teica, ka esot no Lietuvas rūpnīcas un baigie brāķi. Vai tagad tā ir, nevaru apgalvot. es lietoju tikai FUJIFILM ražojumus. Pārdot firma Capital. Nav nemaz dārgi. Vēl atzinīgi draugi izsakās par Werbatim.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

runaaot par dvd tad vinus vispaar razo 5cas ruupniicas i basta

 

Paga, paga. Vai tā nav lietuviešu ražojums. Kad mums vēl bija firmas "MBizness" datorvekals, tad man pazīstams pādevējs teica, ka esot no Lietuvas rūpnīcas un baigie brāķi. Vai tagad tā ir, nevaru apgalvot. es lietoju tikai FUJIFILM ražojumus. Pārdot firma Capital. Nav nemaz dārgi. Vēl atzinīgi draugi izsakās par Werbatim.

 

 

Klausies es domaaju ka tu esi biku praatriigaaks cilveeks , aizej tam idinam paardeveejam pasaki lai beidz maaniit tautu , lietuvaa nerazo neko pilniigi

 

 

Izstaastat man verbatim aizstaavji shitaadu lietu , ir pasuutiijums no ruupniicas (pasuutiitaajs leishu acme) , atsuuta kravu ar matricaam ACME un pa starpu kaste ar Verbatim ;-) ja speejat domaat ar galvu tad viss buus skaidrs ;-)

Link to comment
Share on other sites

nagla grib izlikties gudrs, kad tāds nemaz nav.

ņemam par piemēru procesorus. domā, ka intelim un amd ir rūpnīcās numurēti konveijeri - te nāk 3Ghz, te 3,4Ghz proco, tur core duo, tur turbo quatro ??? Nekā nebija - ir viens liels konveijers, no kura nāk vafeles. Pēc tam tās zāģē gabalos, testē un krauj attiecīgās kaudzītēs.

 

Tas pats ir ar matricām. Lielās firmas Verbatim, TDK, Sony paņem notestētās labās matricas. Acme un citas šaraškas ņem pārējās, kuras vispār tirgojas uz svara par gandrīz plastmasas cenu. Kvalitāte, protams, atbilstoša...

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

a vai es teicu ka vinas ir pilniigi identiskas? Tieshi taa ruupniica razo ripulus peec kategorijaam un atieciigi peectam tiek shtempeleeti virsuu leibli , bet ruupniica ta viena ;-)

 

 

e=d a tu esi baigi gudrs?

Link to comment
Share on other sites

Nu nez. Cik man ir bijusi pieredze ar ACME DVD RW - problēmas ir.

Pārsvarā izmantoju SONY DVD+RW - no pieciem diskiem - aktīvi lietotiem - pusgada laikā neviena problēma nav bijusi, ja atskaita vienreiz Nero verification pateica ka nevar nolasīt diskā vienu vietu - izdzēsu un ar otro piegājienu ierakstījās ideāli. Vēl manā lietošanā ir Verbatim DVD+RW - arī nekādu problēmu nav bijis.

Ar citiem "mistiskajiem" DVD+/-RW diskiem, kurus esmu pircis 636 - ir bijuša dažas problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

:-) ja uz seetas buus rakstiits , roc te ir zelts tu to dariisi un tu tam ticeesi? Tu ne vella nejeedzi no marketinga ;-)

Jopcik, uz kādas sētas! :) Es akurāt par ATIP un ADIP runāju. OK, var būt rupjš viltojums, bet tas vairs nav mārketings, bet gan krāpšana.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

ATIP un ADIP un var vienai ruupniicai buut dazaadi , protams neviens augstaakaas klases un zemaakaas klases matricaam neliks vienaadu markeejumu

 

 

 

 

 

labi izbeidzam shito beztolku , tapat sen zinama patiesiiba na vkus i cvet tavarishk net , ir enti cilveeki kam ar ACME nav bijushas probleemas un bijushas probleemas ar topashu slavinaato verbatim un ir atkal otraadi

Link to comment
Share on other sites

Guest watercooler

Kā var pirkt kaut kādus M. supermārketos. Ir taču 636, kur ir normāla izvēle liekas pa tur nepārdot šitos M.

Link to comment
Share on other sites

esot no Lietuvas rūpnīcas un baigie brāķi.

 

Un ACME mp3 pleijerus arii Lietuvaa razo? :)

Un visu, kas paraadaas ar Maxima vai Optimus zimolu, arii razo Lietuvaa? Ja gribi, bez problemam pats vari sarazot matricas un da jebko citu ar savu uzvardu kaa "firmas nosaukumu". Vajag tik biki guli pamociit ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest indipuk

Nez kur jūs ACMEs raujat. Esmu tos sūdus redzējis tikai kautkādās MAXIMĀS. Atraduši vieut kur matricas pirkt. Es to ACME neņemtu pat ja man pakaļ pa velti mestu. Sūds ir un paliek sūds, cenai atbilstošs. Viens daugs nopirka 10 ACME matricas, 7 no tām bija brāķi. Kvalitāte my ass.

 

 

Var taču atrast attiecīgās vietās gan Verbatim gan TDK matricas pa 30 santīmiem. Tepat boot forumā bija topiks nesen par to tēmu.

 

No savas pieredzes varu ieteikt šeit.

http://www.tevalo.lv/cgi-bin/index.cgi?page=!25-597-01

Nezinu gan vai viņi vairs tirgo.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...