Jump to content

Bezvadu internets?


kuku
 Share

Recommended Posts

Kaimiņam mājās ir rūteris ar bezvadu internetu. Man māja 100 m no viņa mājas. Starpā ir pļava.

 

Kas man ir vajadzīgs lai es uztvertu viņa raidīto signālu? Kaut kāda speciāla tīkla karte ar antenu vai kas? Pastāstiet vairāk ludzu?

Link to comment
Share on other sites

Pieeja man ir vis kārtībā ar to. Bet kāda ir tā karte kas varētu uztvert tik tālu signālu? Piemēram kādu modeļa nr?

Link to comment
Share on other sites

Viņam rūteris kaut kur mājā un tu gribi noķert signālu kaut kur savā mājā, un pa vidu 100m - nelolo lielas cerības nekas stabils nesanāks, ja vien abi netupēsiet ar antenām pie loga. Tā kā, visticamāk, būs vēl kaut kas jādomā, jāliek viena aneta aiz loga vai tādā garā...

Link to comment
Share on other sites

Guest kastenotiek

Varu padaliities piredzee - antenu aiz loga ieliekam vecaa prozhektora kastee (kaadas pie maajam apgaismoshanai izmantojam). Signals krietni uzlabojas (pakeshu logi stipri samazina signalu), vieniigi jaapagudro pa kurieni vadu izstiept laukaa. Nav mums starpaa 100m, bet kaadi 50 buus. Viss iet stabili

Link to comment
Share on other sites

Guest Ansis Vīksniņš

100m nav daudz. No rutera jāvelk koaksālais kabelis uz jumta vai pie loga. Jāliek pingles bundžiņa vienam un otram. Ar koaksālo kabeli atkal līdz kartei. Var bundžiņas vietā likt kautko labāku. Pie mums vieniem bundžņa velk vairāk par 100m. Var uztaisīt yagi antenu. Tās visas ir vienkāršas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...