Jump to content

Vai ir tads universalais PUK kods prieks SIM kartes


Recommended Posts

noblokeju sim karti kads jau bija gramstijies spiezu nepareizs un prasa PUK kodu es jua laprat ierakstiitu ja tas kods nebuutu pakasts draugs teica kad vinam ta esot gadijies vins vienkārši aiznesa uz servisu un vis bumbas bet man negribas naudinu teret varuut ir tads uneversalis ar ko var ataisiit vala sim karti

luudzu !!

Link to comment
Share on other sites

Man līdzīga problēma.

Nozagu telefonu ar sim karti. Telefons bija izslēgts. Pin kodu protams, ka nezinu, puk kodu - netik.

Ko darīt? :mrgreen:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Var jau būt, ka to kodu var noresetot (kaut gan neticu), bet arī tad pašam mājās to izdarīt būs dārgāk nekā paņemt jaunu karti.

Link to comment
Share on other sites

Piezvani savam mobilā telefona pakalpojumu sniedzējam un paprasi savu PUK kodu. Problēmas var būt ar priekšapmaksas kartēm, bet vismaz LMT abonenti var uzzināt savu PUK kodu, vienkārši piezvanot un nosaucot visu reģistrācijas rekvizītus. Ja numurs ir reģistrēts uz firmas vārdu, tad tagad LMT prasa nosūtīt rekvizītus uz FAX.

Link to comment
Share on other sites

Piezvani savam mobilā telefona pakalpojumu sniedzējam un paprasi savu PUK kodu. Problēmas var būt ar priekšapmaksas kartēm, bet vismaz LMT abonenti var uzzināt savu PUK kodu, vienkārši piezvanot un nosaucot visu reģistrācijas rekvizītus. Ja numurs ir reģistrēts uz firmas vārdu, tad tagad LMT prasa nosūtīt rekvizītus uz FAX.

taa nu visiem staasta puk kodus, bankas karshu kodus un kur nauda maajaas pasleepta piezvanot pa telefonu, cik zinu tad jaaraksta iesniegums pie operatora vai diileriem lai shos kodud uzzinaatu

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nav tāda universālā PUK koda! Nav iespējams apiet aizsardzību normālā veidā, izņemot klonējot un modificējot karti, kas ir sarežģīts process.

 

Šādas atziņas esmu guvis 2 gadus rakstot programmu, kas spēj viszemākā līmenī vadīt SIM karti.

Link to comment
Share on other sites

Guest amen

Ja esi Tele2 lietotaajs tad aizejot uz kantori to kodu var vienkaarshi dabuut tikai buus jaatbild uz kaadiem 10 jautaajumiem ja esi shiis kartes lietotaajs un karte nav nosperta tad mieriiigi uz tiem vareesi atbildeet... :p

Link to comment
Share on other sites

Guest egoistinss

Man tas pats bija gāju no ZZ uz pieslēgumu.

Aizeju pie dīlera šis prasa puk nu protams es to nezinu!! :)

Zvanu uz tele2 sis saka ok tikai atbildi uz pāris jautājumiem:

1. Cik ilgi lieto?

2. Par cik atjauno parasti?

3. Vai lieto netu?, Vai kādreiz esi lietojis netu?

Un vis ok iedeva PUK un aidā jūriņā!! :)

Link to comment
Share on other sites

ok paldies var slegt so topiku lai nerodas parpratumi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man vakar bija tieši šāda problēma - aizmirsu PIN, jo parasti nekad telefonu neizslēdzu un nav vajadzības PIN ierakstīt. 3x nepareizi ievadīju un kaput. Kur PUK - nezinu. Telefons uz fiirmas vārda.

 

Piezvanīju LMT, izstāstīju bēdu - paprasīja tikai kas par firmu un vai atceros veco PIN. To biju atcerējies, nosaucu un viss - iedeva PUK.

Link to comment
Share on other sites

[..] cik zinu tad jaaraksta iesniegums pie operatora vai diileriem lai shos kodud uzzinaatu
Muļķības! Ir nācies divreiz zvanīt lai atgūtu PUK'u. Vienreiz tas bija Zelta Zivtiņas priekšapmaksas kartei - toreiz jautāja cik bieži atjaunojot, par kādām summām, kur parasti pērkot atjaunošanas čekus, cik daudz zvanot, utml. lietas, ko varētu zināt tikai kartes īstais saimnieks. Otrreiz Tele2 pastāvīgajam pieslēgumam PIN's tika nobloķēts - tad zvanot prasīja dažādas līguma detaļas - līguma numuru, kad pieslēgts, kāda vidējā mēneša summa, cik liels pēdējais rēķins, utt. Tā ka visu var atrisināt piezvanot!
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Operators nezina PIN kodu un nezinās. Pa gaisu šī informācija neklīst. A PUK kods glabājās operatora datu bāzē tā iemesla dēļ, ka PUK kodu nevar nomainīt, un tas ir piesaistīts konkrētai kartei.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

NC, jebkurš to nevar uzzināt tā vienkārši. Vispār karte nav paredzēta klonēšanai vai pavairošanai, tā kā tikai 1 persona, kas var var apliecināt, ka ir vienīgais un īstais lietotājs jebkurā laikā var saņemt šādu informāciju. Protams, ja telefons ir sperts, tad man kā īpašniekam ir tiesības bloķēt SIM karti, un operators ir tiesīgs apšaubāmu tipu gadījumā neizsniegt šāda veida informāciju. Es nerunāju par kaut kādām priekšapmaksas kartēm, bet par pieslēgumiem.

 

Līdzīgs princips ir ar bankas kartēm, tikai tur vispār kodi nekur atklāti nav pieejami.

Link to comment
Share on other sites

Operators nezina PIN kodu un nezinās. Pa gaisu šī informācija neklīst. A PUK kods glabājās operatora datu bāzē tā iemesla dēļ, ka PUK kodu nevar nomainīt, un tas ir piesaistīts konkrētai kartei.

 

Mulkjiibas. Kaa jau teicu, vieniigais, ko man LMT paprasiija, pirms iedot PUK, bija vecais PINkods un firma, uz kuras vaarda. Taatad vinji zin PIN (vismaz to, kas naak saakuma).

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man neinteresē ko pieprasīja LMT, es tikai saku pēc būtības. Pa to laiku es varēju 100-reiz nomainit pin kodu. Viņi orientējas pēc pamatinformācijas, ko esi devis sākotnēji. Tikpat labi tu vari ar savu pasi ierasties un apliecināt, kas pa ērgli esi.

 

Mulkjiibas. Kaa jau teicu, vieniigais, ko man LMT paprasiija, pirms iedot PUK, bija vecais PINkods un firma, uz kuras vaarda. Taatad vinji zin PIN (vismaz to, kas naak saakuma).
Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

 

 

Vakar es netišam nepareizi ievedu pun jo nezinaju kas tads ka nan atjaunot nummuru? Sim karti*

uzzvani operatoram un pajautā

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Fruzz, da labi, jau piegzdiena un darba laiks beidzies. Šams moš ar litru aknās raksta

Link to comment
Share on other sites

Atsauca atmiņā šo

 Šitas lāābss!!! :D :D :D

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...