Jump to content

DVD player/recorder iegāde.


 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Veelos pirkt DVD playeri/recorderu. Liidz shim saskarsme ar DVD playeri ir bijusi (vienkaarshi sakot) - insert CD>play>stop.

 

Kas buutu jaazin pie laba/neslikta DVD atskanjotaja iegaades?

 

1. - DVD recorder? Cik daudz to izmantotu dziivee? Viegli, gruuti pielietojams? Kaut kaadas veel nieanses?

 

2. - atskanjotaajs ar cieto disku? Skiet ka to es gribeetu un laikam vissmaz kaadus 80 Gb vajadzeetu. Driizaak jau visus 160 Gb. Stop/Play live TV iespeeja (Režīms Pause Live TV neļaus palaist garām ne mirkli no programmas, jo iebūvētā atmiņa veic pārraides ierakstu, kad jūs nospiežat taustiņu Pause). veel kaut kaads instant replay...

 

3. savienojamiiiba ar TV? PC? HDMI?

Tiks sleegts klaaat TV Philips 42PF9631D/10. links par TV - http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=39127

 

4. DVD9 disku atskanjoshana/ierakstiishana? Kaa ar HD dvd disku ierakstiishanu/atskanjoshanu?

 

DVD recorder cenas laikam saakas no ~ 150 Ls...

DVD player no ~ 50 Ls...

 

Bija doma ~ 200 Ls izlietot shim pirkumam, bet tie nav griesti.

 

Gada laikaa ideja ir iepirkt viduveeju maajas kinozaali, kaa vareetu butu ar savienojamiibu.

 

 

 

 

 

Tad varbuut kaaads vareetu pateikt kaadus sakariigus aarzemju forumus, kur es vareetu palasiit kaadu noderiigu info? (ENG/RUS)

Link to comment
Share on other sites

Guest albins-b

Kapēc uzreiz negribi pirkt kīnozāli ... jo tagad reti kurai zālei nav DVD at tjūneri utt... cita lieta ja gribi pirkt pēc tam stereo vai kautko nopietnāku par stereo.... tad parasti vadās pēc principa ka vislabāk tomēr kopā sader, bez liekām problēmām, vienas firmas izstrādājumi....

Link to comment
Share on other sites

Bija doma arii par kinozaali, bet tad jaareekjinaas ar vairaak $.

 

Lai kaut kaadu cieshamu kinozaali nopirktu vajag jau 500 Ls. Shobriid tas viss staavees dziivoklii, lielajaa istabaa kas nav nemaz tik liela. Tapeec par kinozaali gribeeju domaat, tad kad buus paarvaakshanaas uz maaju/plashaakaam telpaam.

 

Kinozaalei nav DVD recorder.

Skiet arii cietais disks nekur netiek piedaavaats.

HDMI nav.

Link to comment
Share on other sites

Guest albins-b

HDMI nav.

 

Nu jau... ka ta nav... Samsung.ru

 

bet nu esi rēķinājis cik sanāks kopā kad iegādāsi DVD/recorder.... kuru es piemēram esmu izmantojis 2 reizes par 2 gadiem kā man viņš ir, jo normālā kvalitātē tik no PC, digitālā TV, vai SAT var kautko ieraks'tit, vai arī omei Hameleonus, jo viņa uz maziņa tv skatās un viņai slikta redze... un pēc tam klāt pirksi KAUTKĀDU sistēmu ...

 

Attiecībā uz HDMI īstenībā iesaku palasīties tepat boot.lv.HDTV

kopumā vismaz pagaidām reālākais bez lieka čakara ir Xbox lai rēali varētu HDTV kvalitāti baudīt... vai arī kādi no aparātiem ko pie mums Latvijā praktiski nevar iegādāt.... citādi tāda krāna staipīšana tik sanāk... bet attiecībā uz stereo.... jau visvairāk no maciņa atkarīgs....

Link to comment
Share on other sites

Jauns jautaajums.

 

Vai ir iespeja no PC uz DVD atskanjotaaju, kam ir cietais disks paarvilkt filmas? Caur USB piemeeram. Vai kaadi citi varianti?0

 

Neesmu nekad saskaaries, tapeec varbuut mulkjiigs jautaajums.

 

Kaa ar wireless? Atradu tikai kkaadu D-Link ar kosmisku pulti liidzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Raimonds1

Kāda vispār pieredze ar tiem rakstītājiem? Lietošana, servisa iespējas....

ir SAMSUNG R150, nopirku kādā nelikvīdo veikalā :) tādus jau vairs neražo, tik tos ar HDD un DVD komplektā

Link to comment
Share on other sites

DVD rakstītāji tak mirst kā suga un tādu, kuriem būtu DVBT uztvērējs vispār navun arī nebūs. Tā kā no gaisa neko tai DVD bez čakarēšanās ierakstīt nevarēs un nafig arī vajag.Paņem normālu virszemes vai SAT uztvērēju(ko nu taisies skatīties) ar ierakstu fleškā, ārejā diskā vai iebūvētā diskā un nečakarē bobi ar DVD rakstītāju.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

I nevajag

vajag atslogot HDD DVD disku mehānismu no DVD rakstīšanas

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

andrisri

Hmm, ja dikti taisies šo iegādāties, mētājas mājās Sony RDR-HD950 DVD/HDD recorderis, laikam 250GB bija šim.

Toč "mētājas", jo nelietoju es viņu, priekš DVD ir cits atksaņtājs, TV tuneris iekšā ir analogais, SAT uztvērējam ir savs HDD u.t.t., šis tikai puteļus krāj ..

Par godīgu atlīdzību - 100 Ls, esmu gatavs to nodot Tavās gādīgajās rokās :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Ko viņš dara ar DVD R+ un DVD R- diskiem? Saprot abus?

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...