Jump to content

Plzz pasakiet..


NasTy07
 Share

Recommended Posts

Es gribētu zināt kur var noka4āt normaalu php fusion web templates/themes prieksh Counter-Strike vai parastos bet labus

pa google.lv jau izmeklejos normaalus neatradu.. plzz pasakat web adreses...

http:/www.?

.?

.?

.?

.?

.?

.?

.?

.?

.?

Link to comment
Share on other sites

p0k3? 0_o

 

Ā un vēl kas, jauno cilvēk - zini vispār ko nozīmē ''LOL''?

Jaa zinu :D

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Arī sākumā nesapratu kas ir LOL(esmu pārāk vecs):

Lots of Laugh or Laughing Out Loud. This abbreviation indicates something is really funny

Link to comment
Share on other sites

Arī sākumā nesapratu kas ir LOL(esmu pārāk vecs):

Lots of Laugh or Laughing Out Loud. This abbreviation indicates something is really funny

Es te prasu kur var noka4aat php fusion Themes/Templates prieksh mana CS weba.°,..

 

Nevis ko nozīmē tas un tas >>>>>!

Link to comment
Share on other sites

Un tagad pārejam pie problēmas. Tātad ko Te tieši vajag? Varētu izskaidrot skaidri saprotamā latviešu valodā bez visiem šitajiem ''plzz'' un ''noka4āt''. :lol: :lol: Kautkā nevar izprast, ko Tu gribi jo viss ir sarakstīts vienā garā teikumā bez komatiem u.t.t. Labi, viss man apnika. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Kāpēc topika nosaukums debīls?

Kāpēc 1. postā jautājumzīmju vairāk nekā jēgas?

Kāpēc katrā postā ir citāts?

 

Ja gribi sakarīgu attieksmi, uztaisi sakarīgu topiku.

Link to comment
Share on other sites

Nu labi bet esmu iesacejs.

 

Es gribētu zinat , kur varetu nolādēt priekš mana weba Themu / Template.

 

 

 

 

 

Man Latvieshu valoda 4 :D

Link to comment
Share on other sites

Uztaisi pats. :0)

 

Atzīmes šopusgad šausmīgas vienkārši.....

 

Jus vispar zinat par ko es runāju..?

Link to comment
Share on other sites

WEB DIZAINU samainit.... ar labaku izskatu kur var nolādēt ..?

Link to comment
Share on other sites

Autor, profilaksei aicinu tevi izlasīt foruma noteikumus. Tas nemaz nav ilgi un grūti, nav arī sāpīgi.

Aj jus vissi saslimushi esat a dator un nevarat paliidzet ar webu ...! TNX vissiem

Link to comment
Share on other sites

Hmm, ir tikai labs tonis iepazīties ar foruma lietošanas noteikumiem, pirms sāk ko postēt. Piereģistrējoties šeit, tu apstiprināji, ka lietosi forumu atbilstoši noteikumiem, bet to jau Tu, protams, neatceries, jo saliki visur ķekšus un spiedi tikai next un ok. Šinī pat topikā Tu jau esi pārkāpis vairākus noteikumus. Ar šādu attieksmi vari palīdzību negaidīt. Izlasi noteikumus un tad runāsim tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, ir tikai labs tonis iepazīties ar foruma lietošanas noteikumiem, pirms sāk ko postēt. Piereģistrējoties šeit, tu apstiprināji, ka lietosi forumu atbilstoši noteikumiem, bet to jau Tu, protams, neatceries, jo saliki visur ķekšus un spiedi tikai next un ok. Šinī pat topikā Tu jau esi pārkāp*s vairākus noteikumus. Ar šādu attieksmi vari palīdzību negaidīt. Izlasi noteikumus un tad runāsim tālāk.

Man Nav 20 man ir tikai 14 gadi kad saprotu vissu Anglu valodu...

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Jaunība nav netikums, tas pāries. ;-)

Rīt nopērc konfekšu kasti un aizej pie savas latviešu valodas skolotājas. Izstāsti viņai savu problēmu un palūdz, lai viņa to uzraksta uz papīra. Tad atnāc mājās un pārraksti to tekstu no papīra šeit, neizlaižot nevienu pieturzīmi. Pirms tam gan izlasi foruma noteikumus.

 

Bet šito slēgšu ciet, jo nekas, izņemot spamu, te vairs nav gaidāms.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...