Jump to content

Ventilatori!?


Gatis33
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda, ka mnam kompim ir riktīgi skaļi ventilatori. Citiem maniem draugiem gandrīz vispār neko nevar dzirdēt, bet man rūc kā traktors.....rrrrrrrrrrrr..... . Itkā man aizmugurē ir divi ventilatori bet tie ir klusi.... . No kurienes tad nāk troksnis??? Kam varētu būt tik skaļš ventilators??? Itkā aizvedām uz remontu lai paskatās kas tur ir, viņi kautkādu ventilatoru nomainīja, bet kad atbraucu mājās slēdzu iekšā atkal rūc traki... . Nerunāsim par spēļu spēlēšanu, kad spēlēju spēles kādu stundu, tad vispār ir tāds troksnis ka pirmajā stāvā var dzirdēt, Draugs nopirka kompi ar gandrīz tādu pašu kasti , bet viņam skan krietni klusāk. Rūc dazādi rrrrrrrrr, un vēl kautkas skaļi sīc pa vidu. Man jau šī problēma moka jau tiklīdz Mani seņči nopirka kompi. :(

Link to comment
Share on other sites

insert - limited edition

Video kartes ventilaators reizeem dikti neganti ruuc...

Link to comment
Share on other sites

Nu un kā to novērst, lai nerūc??? Videnes ventilatoru jau nevar nomainīt! ..Man taa vismaz liekas...

 

Esmu dzirdējis par speciālām kastēm kas nelaiz cauri skanu utt. ?!

Link to comment
Share on other sites

insert - limited edition

Var var nomainiit... attaisi no saakuma keisu valjaa un tad paklausies riktiigi kursh ventilaators ruuc...

 

P.s. Apraksti kaa nomainiit video kartes kuuleri jau ieprieksh ir bijushi..

 

Eu bet toch... bija reiz gadiijums, kad CPU kuulerim skaaraas klaat viens no baroshanas vadiem

Link to comment
Share on other sites

CPU??? .......... Bet kāda jēga man vinus mainīt ka man tikuntā nezēlīgi rūccccc. Biju nomainīt bet nekāda labuma!

 

P.S. Kasti negribas plēst vaļā, taisnību sakot nemāku :( Un negribas arī plēst garantijas uzlīmi.

Ja varētu nonemt tikai prieksu tad es mēginātu :)

Link to comment
Share on other sites

insert - limited edition

Hmm.. diezgan shaks serviss tam kantorim laikam, ja jau nevar noveerst tik saliidzinoshi vienkaarshu probleemu... iesaku iet veelreiz ciemos uz to servisu..

 

Plombi gan nevajadzeet pleest nost... anulees veel garantiju...

Link to comment
Share on other sites

John Wayne

A man kaste vispār stāv vaļā, troksnis no četriem karlesoniem tāds, ka pēc divām stundām darba zūd visas koncetrēšanās u.c. spējas.

Tas tāpēc, jo vēl neesmu izšķīries - pirkt jaunu korpusu ar labāku ventilāciju vai arī salikt vecajā visādus ūber krutos dzesētājus. Pie vainas Maxtor cietais - 56 grādi ar aizvērtu vāku, ātri nojuks. Atvērts vāks - ~45 grādi.

Link to comment
Share on other sites

Laikam es zinu kas rūc, Videne skaļi sīc bet rūc CPU ventilators! :) No kastes prieksas izpleesu vienu diskdziņa vietu un paskatījos ar lukturi. Rezultāts bija tāds ka man ir riktīgi maz tur viss ir. Ja es runāju pareizi tad videne ir apaksaa un kastes aizmuguree. Taadat tur traki sīca, Pārējo arii gruuti saredzēju jo no diskdiņa pāri visam uz leju atkarājies bija liels plats vads un redzeeju paareejo svaki, bet tā rūkoņa nāca kautkur no matenes, kautkur virsuubet pa vidu kautkur un nosecināju ka tas varētu buut CPU.

Kādi jums varianti?

 

Aizmirsu pateikt ka priekšā tai rūkoņai bija garš RAM moduls, bet aiz tā čupa vadu. Un rūkoņa nāca kautkur aiz tā!

Link to comment
Share on other sites

Nu ja jau ir blombe ir virsū, tad neko nevar padarīt :( Un nesmuki tā vispār no tās firmas puses! Tā jau sen vairs nedara, jo ja kas tad tik lai nes kompi pie viņiem un šamie tik kāš naudu ;)

 

Es 90 Procentus lieku uz kādas Lētās Videokartes ventilātoru :) Pašam bija kādreiz Palit Daytona 5500 un tā nu rūca kā nu ārprāc :) Vēl arī Intel Pentium 4 stoka ventijiks rūc nenormāli, it sevišķi , ja nav labas ventilācijas kastei ;)

Nu biki apraksti kastes specifikāciju ;) Ja vari.

Link to comment
Share on other sites

Tieshi tapēc es arii negribēju plēst vaļā, tikai garntijas dēl jo man vēl stāv papiiri ar visaam garantijaam, tapeec izpleesu robu kastē bet ieliku atpakaļ. :)

Link to comment
Share on other sites

 

Aizmirsu pateikt ka priekšā tai rūkoņai bija garš RAM moduls, bet aiz tā čupa vadu. Un rūkoņa nāca kautkur aiz tā!

Nu tad jau vien būs tas CPU :) Uzliktu kādu kaut vai veco labo Zalmann 7000 Al-cu un dzīvotu laimīgs ;)

Vēl reāli kluss ir Big Tycon no TermalTake ;) Pašam ir un citiem iesaku.

Link to comment
Share on other sites

Blaa es jau vareetu safočēt kasti visādos veidos bet māsa panēma liidzi uz riigu ZB! Diezko es nemāku aprakstiit neko bet nu, ko es tur varu pateikt jums???? Varu [pateikt ka firma tai kastei ar rakstiita virsuu un taa ir COLORS it Divas diskdzinu vietas, iebaasts man tikai viens diskdzinis, otru tiko atpleesu, viena diskesu vieta un no diskesu vietas liidz pasai lejaj slejas gareni caurumi kur pieliekot roku juutu ka nāk aaraa biski auksts gaiss, aizmuguree izraadaas ir tikai viens ventilators, Lotui gara bet ieksaa nekaa nav :),

Godiigi sakot es nezinu kaa aprakstiit kasti, aaa, aizmuguree ir taads kaa cetstuuris pa kuru aak aaraa gaisss, vestilators ir tiesi virs taa., ko lai es veel pasaku????

Link to comment
Share on other sites

Guest Ansis Vīksniņš

Es jau sen esmu nācis pie slēdziena, viss jādara pašam. Neviens nav ieinteresēts, lai tev kautko sataisītu līdz galam. Citādi tam nebūs darba.

Attaisi keisu vaļā un klausies, no kurienes nāk skaņa. Var jau būt, ka dzied vairāki. Darbojies pēc izslēgšanas principa. Pagaidām neaiztiec tikai proča ventilatoru. Noņem pa vienam pēc kārtas ventilatorus. Pagriez ar pirkstu spārniņus lai iegrieztu. Iepriekš nopērc mineraleļļu (šujmašīnu). Cepamā neder.

Vienā pusē būs uzlīme. To uzmanīgi noņem (tā bus jālīmē atpakaļ). Redzēsi ass galu. Uz tās uzmanīgi uzpilini divas piles minerāleļļas. Iegriez. Notīri no liekās eļļas. Līmē virsū uzlīmi. Ja tā nav derīga, tad uzlīmē skoča gabaliņu.

Un tā visus pēc kārtas.

Ar proča ventilātoru sarežģītāk. Vispirms jābūt mājās termopastai.

Vispirms pārbaudi ar everestu, vai kādu citu progu, proča temperatūru un ventilatora apgriezienus.

Ja ventilators slikti griežās, tad procim būs liela temperatūra.

Ko nozīmē, ka ventilators rūc. Tas ir izdilis, sauss.

Tika stāstīts lētākais variants.

Neviens neliedz nomainīt ar super klusajiem ventilatoriem. Tikai tas prasa naudu. Ja tās pietiek, tad uz priekšu.

Saki, garantija? Tad nes, kamēr viņiem apniks un beidzot sataisīs. Var arī atteikties no defektēta datora, ja viņi nevar sataisīt. Ir vēl patērētāju tiesības.

Link to comment
Share on other sites

Varu pateikt arii kompi ja kaadam vajag:

Pentium 4 2.40Ghz

Videne GeForce 6600GT 128

RAM 256 +256

Matene MSI 848-P Neo V

Cietais 100 GB

 

Ansi ...... Kasti valaa netaisiisu tomeer, ta jau labaak brauksu pie shiem un Lai saliek uuber ventilatorus.! Taa es ariii viniem pateiksu, lai neruuc! Teiksu sencim par sito, vinam arii besii ka ruuc, vienreiz gandriiz sencis izmeta aaraa pa logu kompi jo apnika troksnis. :) Tādat secinaajums ir taads ka brauksu un teiksu lai saliek UUUbet ventlatorus kas neruuc skali, sencis man piekritiis :) Jo vinam arii nezeeliigi, besii, Sitaas ruuksanas deel nevareeju atstaat komp iesleegtu pa nakti. Varbuut pateiksu arii lai paneman kautkaadu tur to kasti kas tur skanu nelais utt.

Paldies...... :)

 

AAA, es jums tuuliit atnesiishu kastiiti ventilatora un nosauksu nosaukomu, to nesen ielika bet atceros ka tas maksaaja 3,00 Ls, es aizskrieshu uz senca masiinu! :)

Link to comment
Share on other sites

Nu tad jau viss skaidrs ;)

 

Procis ir uz s478 un tas ir Prescott un viens no karstākajiem :) Keisā nav ventilācijas un tā kūleris griēžas ar 5200 apgriezieniem, kas arī taisa šo mega troksni ;)

Noņemtu tikai vāku jau nokristos apgrizieni ap 2600 un būtu kaste klusāka ;)

Bet te perfekti der Zalmann 7000 ;) 15 lati un miers mājas ;)

 

Noteikti tas kūleris ir kāds no Titan kolekcijas ;)

Link to comment
Share on other sites

Bet var tikai prieksu nonemt kastei??? Ja var tad es nemu tikai prieksu, Plombe ir aizmuburē uz vienas skruuves uzlīmēta. Ja var pasakat kaa!!!

 

O, Ieliku bildi ar koolera bildi, ieskeneeju uz aatraa

http://www.bildez.lv/foto/gateens180/coolers/1167754421

 

 

Bet var tikai prieksu nonemt kastei??? Ja var tad es nemu tikai prieksu, Plombe ir aizmuburē uz vienas skruuves uzlīmēta. Ja var pasakat kaa!!!

 

O, Ieliku bildi ar koolera bildi, ieskeneeju uz aatraa

http://www.bildez.lv/foto/gateens180/coolers/1167754421

 

P.S. Ko noziimee procis uz s478???

Link to comment
Share on other sites

Ventilatoru problēma ir samērā vienkārši diagnosticējama. Pamēģini pa vienam apstādināt ventilatorus un ieklausies, kurā brīdī paliek normaļno. Var jau būt, ka tev s..īgi ventilatori, kas skaļi rūc jau defaultā. Tā parasti notiek ja sakomplektē no vislētākā. Un ja tev pēc servisa apmeklējuma nekas nemainās, tad vienkārši tur strādā muļķi vai arī žmogi, kas tik grib nokāst kapeiku un par klientu pilnīgs po.... Vēl ir variants, ka no ventilatoru vibrācijas rezonē viss korpuss (it īpaši priekšējais panelis pret pārējo korpusu). Tādā gadījumā iesaku apbruņoties ar silikona pistoli un salīmēt visas korpusa daļu savienojuma vietas. Good luck!!

Link to comment
Share on other sites

Itkaa es varu nonemt visu prieksu kastei nost, bet tas ir drosi??? es jau meeginaaju stuuris jau valaa bija, bet kaa ar elektriibu un paareejo?????

Link to comment
Share on other sites

Ha ;) Es jau teicu, ka Titan būs :) Tie vienmēr ir tādi.. nu ne sevišķi klusi ;)

 

Priekšu var noņet tikai dažiem ;)

 

Un labāk nečakarējies ;) Aiznes lai šamie uzliek Zalmann Un kā NC saka I vsjo ;)

Link to comment
Share on other sites

Varbuut kad nemt nost izsleegt kompi?????

Es pamekleeshu internetaa savu kasti, ka atradiishu iemetiishu te :)

Link to comment
Share on other sites

Kurš būs klusākais+lētākais kūleris??? (12cm) varat kko ieteikt? vienkārši apnicis kā dūc barokļa kūleris... visi pārējie nomainīti/nomodoti uz 5v, cietie iekārti gumijās un viss ir čiki piki, tikai tas vienīgais gemorojs vel palicis...

Link to comment
Share on other sites

Priekšu var noņet tikai dažiem ;)

 

Un labāk nečakarējies ;) Aiznes lai šamie uzliek Zalmann Un kā NC saka I vsjo ;)

Ja servisā būs labs cilvēki, tad jēgas no tā nebūs. Ir reāla pieredze, kad sliktu vent aizvieto ar tikpat sliktu. Beigās piedraudēju ar nopietnu antireklāmu un liku ielikt manu izvēlētu ventilatoru (procesoram).

 

Kurš būs klusākais+lētākais kūleris??? (12cm) varat kko ieteikt? vienkārši apnicis kā dūc barokļa kūleris... visi pārējie nomainīti/nomodoti uz 5v, cietie iekārti gumijās un viss ir čiki piki, tikai tas vienīgais gemorojs vel palicis...

Meklē kko no Titan produkcijas

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu lasīt Postus līdz galam ;) Nevis jau bļaut kad knapi puse izlasīta ;)

 

Es Saku lai Liek izvēlētu tieši tā!!! Zalman 7000 Al-cu!! 15 Lati maksā :) Varbūt pat lētāk ;)

 

Un Titan es neiesaku nekādus ņet ;) Labāk Sameklēt AKASA ;) Ok ir dārgāki, bet nu klusums un miers mājās ;)

Link to comment
Share on other sites

Zalman tieshaam ir labi??? Un tas ko tu teici vispaar neskan???

Link to comment
Share on other sites

He :) Tieši man tāda kaste bija ;) Te tieši uzliku To Zalmann pats sev un klusums ;)

 

Vēl paskaļš šai kastei ir arī PSU (barošans bloka) ventilators ;)

 

Zalman tieshaam ir labi??? Un tas ko tu teici vispaar neskan???

Jā zalman ir ļoti labi ;) Un to tu dzirdēsi pašu pēdējo no sava datora, to es apsolu ;)

Cietie ir sķaļāki par jamo ;)

Link to comment
Share on other sites

OK lieta atrisinaata, Braucu uz remontu Un sabaazu ZALMAN. Bet Es teiksu lai CPU ventilatoru nomaina pret zalman un ko veel vareetu nomainiit????

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

OK lieta atrisinaata, Braucu uz remontu Un sabaazu ZALMAN. Bet Es teiksu lai CPU ventilatoru nomaina pret zalman un ko veel vareetu nomainiit????

 

Saki lai procim un videokartei uzliek zalman ventilatorus uz 5 voltiem un uz northbridge pasīvo zalman dzesi!

Lēti nebūs, par visu šo tev droši vien paņems 50+ Ls!

Link to comment
Share on other sites

Ai, sencis samaksaas, ko vinam ariii gribas klusumu :)

Link to comment
Share on other sites

Man, personigi arii ir uber skaljsh CPU karlesons, veel pie tam keiss staav valjaa atveerts. :mrgreen: Troksnis ne pa jokam. Laikam paties buus jaapaprovee jamo ieeljljot. Veel bija ideja par klusaa 8cm karlesona piestikjeshanu, bet ribas pa mazaam, nezinu, kaa lai jamo piestuukjee. Ar roku jau klaat netureeshu. Un par to skaljo venkjiku noteikshanu, apturi vienu, dzirdeesi, vai kaads cits bljauj taalaak, tad apturi kaadu citu, liidz beigaas uzzinaasi, kursh tad breec.

Link to comment
Share on other sites

OK, Labi viss atrisinaajums ir viss stokos! :)

 

 

Close

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz_RLD

Gribam klusumu?

Uz proča Thermalright Ultra 120+Yate Loon@5v

Uz videokartes Thermalright HR-03+Yate Loon@5v

Uz čipseta Thermalright HR-05

I būs tev klusa karte. Baroklī arī attiecīgu ventu.

Zalman ir crap.

Link to comment
Share on other sites

Nē nu vislābāk jau visu salikt ar pasīvo dzesēšanu ;)

 

Tik kāpēc Zalmann ir Crap kā saki? Mani un manu draugus apmierina, kam esmu ieteicis, neviens nav sūdzējies :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...