Jump to content

web server


Guest Whits
 Share

Recommended Posts

iesakiet luudzu kaadu webservera softu,kursh buutu izmantojams lai ik pa laikam iesleegtu, nekam nopietnam,vajag tikai pa retam. googli, luudzams nepiedaavaat,tur nekaa man intereseejosha nav! tas ir arii uz apache attiecinaams!

 

kaadi veel ir varianti? man domaat,ka sheit pat forumaa taada teema bija, bet neuzgaaju..

Link to comment
Share on other sites

iesakiet luudzu kaadu webservera softu,kursh buutu izmantojams lai ik pa laikam iesleegtu, nekam nopietnam,vajag tikai pa retam. googli, luudzams nepiedaavaat,tur nekaa man intereseejosha nav! tas ir arii uz apache attiecinaams!

 

kaadi veel ir varianti? man domaat,ka sheit pat forumaa taada teema bija, bet neuzgaaju..

 

kautkaads stulbs jautaajums

 

Intresee web serveris...

gugli (!!!!) nepiedaavaat?!?!?!?!

google tak nav webserveris?

 

uz apaci ar taspac neatiecaas... nu bet apacis tak kaareiz ir web serveris!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Whits
iesakiet luudzu kaadu webservera softu,kursh buutu izmantojams lai ik pa laikam iesleegtu, nekam nopietnam,vajag tikai pa retam. googli, luudzams nepiedaavaat,tur nekaa man intereseejosha nav! tas ir arii uz apache attiecinaams!

 

kaadi veel ir varianti? man domaat,ka sheit pat forumaa taada teema bija, bet neuzgaaju..

 

kautkaads stulbs jautaajums

 

Intresee web serveris...

gugli (!!!!) nepiedaavaat?!?!?!?!

google tak nav webserveris?

 

uz apaci ar taspac neatiecaas... nu bet apacis tak kaareiz ir web serveris!!!

 

Kuuminsh: googli nepiedaavaat noziimee, nesuuti mani uz turieni, tur jau pabiju, neatradu neko,kas vareetu dereet!

apache nepiedaavaat,jo iisti nekas tur nesanaaca, neiet vinjsh kaut kaa man,taa kaa gribeetos!ariii visi uuberkuulie manuaalji neliidzeeja!

jautaajums mans bija, kaadas buutu alternatiivas,ko varu izmantot!

Link to comment
Share on other sites

Ja tev ir XP vai W2K. ej uz Add/Remove programs -> Windows Components un iesleedz IIS (Internet Information Services) - viss, lūk tev arī webserveris :)

Link to comment
Share on other sites

un vai ir veel kaads razhojums, kas nebuutu no M$ naacis

Ja Tev ir naidīgas attiecības ar Google meklētāju, iesaku pameklēt webserverus ar Yahoo meklētāju. Tas kādreiz bija izslavēts ar to, ka indeksus taisa cilvēki nevis roboti.

 

P.S. Vecos laikos, kad šādus tādus softus ar web interfeisu taisīju, Apache tīri labi tika galā. Tika laists gan html, gan cgi. Ja godīgi, neesmu lasījis nevienu apaches manuāli. Konfigfailos tolaik bija pietiekami izsmeļoši komentāri.

Link to comment
Share on other sites

Guest Whits
un vai ir veel kaads razhojums, kas nebuutu no M$ naacis

Nu te tev ceļš tik uz Googli :))))))))

 

pirmo manu postu lasiiji?

Xitami, Jana server. Apache ir vislabaakais

 

xitami izmantoju visu laiku,liidz vinjsh mistiskaa veidaa nobruka un augshaa vairs neceljas, reinstall arii neliidzeeja. jaunaaku versiju panjemot arii vinjsh galiigi neiet, (jo nevajag man vinju kaa system service). Jana server pamekleeshu

 

VIL: ar google man ir nevis sliktas attieciibas, bet pirms naaku sheit vienmeer apskatos tur, vai ir kaut kas kas man vareetu dereet, un shoreiz nav, vismaz es kaut kaa nespeeju atrast

Link to comment
Share on other sites

iesakiet luudzu kaadu webservera softu,kursh buutu izmantojams lai ik pa laikam iesleegtu, nekam nopietnam,vajag tikai pa retam. googli, luudzams nepiedaavaat,tur nekaa man intereseejosha nav! tas ir arii uz apache attiecinaams!

 

kaadi veel ir varianti? man domaat,ka sheit pat forumaa taada teema bija, bet neuzgaaju..

 

kautkaads stulbs jautaajums

 

Intresee web serveris...

gugli (!!!!) nepiedaavaat?!?!?!?!

google tak nav webserveris?

 

uz apaci ar taspac neatiecaas... nu bet apacis tak kaareiz ir web serveris!!!

 

Kuuminsh: googli nepiedaavaat noziimee, nesuuti mani uz turieni, tur jau pabiju, neatradu neko,kas vareetu dereet!

apache nepiedaavaat,jo iisti nekas tur nesanaaca, neiet vinjsh kaut kaa man,taa kaa gribeetos!ariii visi uuberkuulie manuaalji neliidzeeja!

jautaajums mans bija, kaadas buutu alternatiivas,ko varu izmantot!

 

 

apacis ir MAKSIMAALI vienkaarshi konfigureejams.

Ja es pienjemu ka tu neesi idiots... un ka tu tieshama lasiji manuaali un tev tiktieshaam negaaja apacis.. tad tev visriizaak vaina nav apacii...

Vainu kas cits.. es nezinu ugunsmuuris...

vai velkaads softs kursh izmanto 80 portu..

Varbuut ir uzlikta skype?

Link to comment
Share on other sites

Guest Whits

skype uzlikta ir, bet portu 80 neizmanto (arii kjeksis,pie alternative port 80 nav) un vispaar, izmantots skype praktiski netiek

 

ugunsmuuris,protams, ir (seagate personal firewall) bet tas pie vainas nevareetu buut,jo ne reizi nav pat iebljaavies par iespeejamiibu pielaist apache pie neta.

Link to comment
Share on other sites

Guest Whits

liidz shim nebiju izceelies ar laames dotiibaam, bet nu skatos,ka ir pienaakusi reize, kad izceljos :)

Link to comment
Share on other sites

ja tev negribaas apaci konfigureet, tad njem paku no wamp, kuraa jau iekljauts apacis (sakonfigureets), php, mysql.

 

http://www.wampserver.com/en/index.php

 

Nu ja negribi kaut kaadus baigi krutos projektus griezt, bet tikai paarbaudiit, vai tava lapa grizhas, tad tas ir toch prieksh teviim. Tikai next, next, finish un apacis jau griezhaas (:

Protams, ja gribi kaut ko kiciigu no apacha dabuut, tad naaxies vien gugleet (:

Link to comment
Share on other sites

novaac skype.

Paprovee bez vinjas

Skaties apacha log failus..

iisteniibaa tas ir jaadara vispirms...

logi logi logi un velreiz logi...

Nevis bernishgjiigais - MAN VAJAG WEB SERVERI APACI NEPIEDAAVAAT-KAKA!!!!!!

ZINU KO SAKU!!!

KAKSS

 

:>

Link to comment
Share on other sites

Guest Whits

kur es esmu teicis ka apache = kaka? neesmu to teicis! par kaku var deeveet to,kas taads ir, vai arii ja var pieraadiit ka taads ir! nevis, nemaaku, taatad kaka!

Link to comment
Share on other sites

kur es esmu teicis ka apache = kaka? neesmu to teicis! par kaku var deeveet to' date='kas taads ir, vai arii ja var pieraadiit ka taads ir! nevis, nemaaku, taatad kaka![/quote']

Atbalstu! Apache nav kaka, apache ir zapte.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu nekads eksperts un tik tikko tikai saku skatities pashmacibai kaut ko par Apache+PHP+MySQL

Man vismaz bez priekshzinashanaam vajadzeja 0.5h lai izlasitu nedaudz manualus un uzliktu Apache. Bet vispar tur var iztikt ar Next->Next->Next, lai pieliktu PHP vel kadu 1h no nulles zinashanaam, nu ar MySQL man bija neliela problema, lai pimontetu pie PHP, bet tas bija lamerisma jautaajums :)

Un kadel tad portus nevar pamainit Apache? OK, bus nedaudz garaka ievade, bet nu problemam ar citam aplikacijaam nevajadzeetu tada gadijumaa buut :p

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji
novaac skype.

Paprovee bez vinjas

Skaties apacha log failus..

iisteniibaa tas ir jaadara vispirms...

logi logi logi un velreiz logi...

Nevis bernishgjiigais - MAN VAJAG WEB SERVERI APACI NEPIEDAAVAAT-KAKA!!!!!!

ZINU KO SAKU!!!

KAKSS

 

:>

piekriitu shim!

Link to comment
Share on other sites

Neesmu nekads eksperts un tik tikko tikai saku skatities pashmacibai kaut ko par Apache+PHP+MySQL

Man vismaz bez priekshzinashanaam vajadzeja 0.5h lai izlasitu nedaudz manualus un uzliktu Apache. Bet vispar tur var iztikt ar Next->Next->Next' date=' lai pieliktu PHP vel kadu 1h no nulles zinashanaam, nu ar MySQL man bija neliela problema, lai pimontetu pie PHP, bet tas bija lamerisma jautaajums :)

Un kadel tad portus nevar pamainit Apache? OK, bus nedaudz garaka ievade, bet nu problemam ar citam aplikacijaam nevajadzeetu tada gadijumaa buut :p[/quote']

 

man gan liekas toreiz kas mans tur 3dienas njeemas ar to sasodiito php+mysql tev bija lidziiga probleema :)

Cik atminos gluzhi pa 1h tu ar jamo neatrisinaaji :p

Link to comment
Share on other sites

Guest future_funk_squad
kur es esmu teicis ka apache = kaka? neesmu to teicis! par kaku var deeveet to' date='kas taads ir, vai arii ja var pieraadiit ka taads ir! nevis, nemaaku, taatad kaka![/quote']

Atbalstu! Apache nav kaka, apache ir zapte.

 

ko noziimee Apache ir zapte?

Link to comment
Share on other sites

Nu peedeejo apaaci es liku uz win9x:)

1. Ieinstalleejam

2. editeejam httpd.conf - documentroot, ports utt.

2. apache -k install

3. apache -k start

 

Man iet:)

 

Ja ir alergjiskas reakcijas pret Apache, tad nu njem:

http://www.janaserver.de

Link to comment
Share on other sites

ja tev negribaas apaci konfigureet' date=' tad njem paku no wamp, kuraa jau iekljauts apacis (sakonfigureets), php, mysql.

 

http://www.wampserver.com/en/index.php

 

Nu ja negribi kaut kaadus baigi krutos projektus griezt, bet tikai paarbaudiit, vai tava lapa grizhas, tad tas ir toch prieksh teviim. Tikai next, next, finish un apacis jau griezhaas (:

Protams, ja gribi kaut ko kiciigu no apacha dabuut, tad naaxies vien gugleet (:

 

Shitas gan rulle :D Vienkaarshi un galvenais, ka straadaa.

Link to comment
Share on other sites

Guest Whits
Nu peedeejo apaaci es liku uz win9x:)

1. Ieinstalleejam

2. editeejam httpd.conf - documentroot' date=' ports utt.

2. apache -k install

3. apache -k start

 

Man iet:)

 

Ja ir alergjiskas reakcijas pret Apache, tad nu njem:

http://www.janaserver.de

 

un kur mees rakstam to apache -k install? pie start apache in console neko ierakstiit nevar, un kas buutu open services kad ir start monitoring?

Link to comment
Share on other sites

abyss web server...novelc un vinjsh pats jau ir sakonfigureets...tik liec lapu attieciigajaa vietaa un viss...raxti savu IP internetpaarluuk programma un aiziet...:)pasham tagad staav taads...viss itkaa straadaa...

Link to comment
Share on other sites

Guest Whits

paldies, abyss iet! tuuliit man bars te noteikti uzbljaus, bet nu lai jau.. doma taada, kuram no shiem dotajiem var piekabinaat ftp:// lai var no aarpuses kaads kaut ko upload! cik skatos abyss to it kaa var izdariit, tikai kaarteejo reizi nejeedzu kaa, to "vajadziigo" failu nokachaaju, bet labumu nekaadu vinjsh nedod, nerubii!

Link to comment
Share on other sites

Guest Whits

Kuuminsh: ja Tu to man. tad nu sorry! es sheit nevienaa rakstaa neesmu teicis kursh ir labs un kursh slikts!to es nemaz nevaru teikt, jo NEZINU! cik esmu redzeejis, tieshi sheit var griezties ar shaadiem jautaajumiem,kur tad veel lai "mees,idioti" izgliitojamies?!?

Link to comment
Share on other sites

Kuuminsh: ja Tu to man. tad nu sorry! es sheit nevienaa rakstaa neesmu teicis kursh ir labs un kursh slikts!to es nemaz nevaru teikt' date=' jo NEZINU! cik esmu redzeejis, tieshi sheit var griezties ar shaadiem jautaajumiem,kur tad veel lai "mees,idioti" izgliitojamies?!?[/quote']

 

ook... pats izmantoju serv-u

Diemzheel komerciaals produkts...

:O(

Tachu... principa atev ir vienalga kaadu FTP servera programmu tu izmanto.

katraa var uzlikt konkreetajam lietotaajam direktoriju kura ir pieejama.

Pec nokluseejuma apacim direktorija kuraa atrodas web lapas saturs ir

C:Program FilesApache GroupApachehtdocs

 

uz sho tad arii uzliec pieejas tiesiibas. Kad uzliksi konkreeto FTP serveri tad arii redzeesi kaa tas daraams.

Vareetu tev pateikt preciizaak preiskhaa ja tu izmantotu serv-u :)

 

Tiesa zinaataaji saka ka daudz labaak ir paarnest direktoriju kuraa atrodaas webs uz c:wwwroot

kad jaasaglabaa kaads fails tad mazaaks celjsh ejams :)

Link to comment
Share on other sites

abyss web server...novelc un vinjsh pats jau ir sakonfigureets...tik liec lapu attieciigajaa vietaa un viss...raxti savu IP internetpaarluuk programma un aiziet...:)pasham tagad staav taads...viss itkaa straadaa...

 

ABYSS aims to be a fully HTTP/1.1 compliant web server. Its main design goals are speed, low resource usage and portability. ABYSS works on most UNIX based systems and on Win32 systems (Win95/98/2000/NT).

 

ne vaarda pa to ka tu izmantojot ftp vareetu kautkam piekljuut.

Taaka shii programma ir tikai WEB serveris.

 

 

Tev vainu ir jaaizmanto kautkaads no kompleksajiem risinaajumiem kur uzliekas uzreiz web+php+MuSQL vainu jaaliek viss no rokas

labaak no rokas :)

Link to comment
Share on other sites

iesakiet luudzu kaadu webservera softu' date='kursh buutu izmantojams lai ik pa laikam iesleegtu, nekam nopietnam,vajag tikai pa retam. googli, luudzams nepiedaavaat,tur nekaa man intereseejosha nav! tas ir arii uz apache attiecinaams!

 

kaadi veel ir varianti? man domaat,ka sheit pat forumaa taada teema bija, bet neuzgaaju..[/quote']

 

kautkaads stulbs jautaajums

 

Intresee web serveris...

gugli (!!!!) nepiedaavaat?!?!?!?!

google tak nav webserveris?

 

uz apaci ar taspac neatiecaas... nu bet apacis tak kaareiz ir web serveris!!!

 

Kuuminsh: googli nepiedaavaat noziimee, nesuuti mani uz turieni, tur jau pabiju, neatradu neko,kas vareetu dereet!

apache nepiedaavaat,jo iisti nekas tur nesanaaca, neiet vinjsh kaut kaa man,taa kaa gribeetos!ariii visi uuberkuulie manuaalji neliidzeeja!

jautaajums mans bija, kaadas buutu alternatiivas,ko varu izmantot!

 

 

apacis ir MAKSIMAALI vienkaarshi konfigureejams.

Ja es pienjemu ka tu neesi idiots... un ka tu tieshama lasiji manuaali un tev tiktieshaam negaaja apacis.. tad tev visriizaak vaina nav apacii...

Vainu kas cits.. es nezinu ugunsmuuris...

vai velkaads softs kursh izmanto 80 portu..

Varbuut ir uzlikta skype?

 

Tagad jau saki ka apacis ir vienkārši konfigurējams a pavisam nesen vēl pats bļaustījies ka nevari nokonfigurēt un tev neejot apacis

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...