Jump to content

Vai var atjaunot HDD?


Jurča
 Share

Recommended Posts

Lieta taada ka paarakstiiju visus datus uz jaunaa diska noformatizeeta un insteleejot Windowsu netiissaam izdzeesu jauno disku, jo laikam nezinu kaadeell samainiijaas burti uz vinniem un automaatiski izdzeesu C un D, bet E palika domaaju ka tas ir jaunais, bet tagad windowsaa vinnss nav aktiivs un nezinu ko lai dara un arii aimirsu paarakstiit uz CD datus, domaaju ka ne kas nenotiks. Bet ja tomeer ne ko nevar izdariit tad ne ko.

Un veel viena lieta vai ar datiem ne kas turpmaak nenotiks lielajaa diskaa kad paarinsteleessu windowsu? Jo wndows atpaziist tikai 128 Gb liidz tam briidim kameer pilniibaa neapdeito windowsu.

Link to comment
Share on other sites

Taa laikam iznaak, ka pie insteleessanas, bet es neformatizeeju.

Jaunajam diskam bija burts E un pie win. insteleessanas visi triis arii bija un es izdzeesu C un D, bet vecais disks nesalikaas kopaa un nezinaaju ko dariit un paarstarteeju datoru un par jaunu ielaadeejos, bet tad vietaa E burta bija C un izmeers bija 18 vai 19 Gb viena no partiicijaam no vecaa hdd un zemaak bija jaunais diemceel bez burta. Un tad nodzeesu C disku ar 18 Gb un tikai tad salikaas kopaa vecais disks.

Link to comment
Share on other sites

Spriežot pēc tava rakstības stila un veiktajām darbībām, tev nespīd atgūt datus! :)

Ja nu vienīgi pieaicināsi kādu zinošāku keksu, kas tev atgūs datus no nodzēstās particijas...

Link to comment
Share on other sites

C un D bija viens disks sadaliits partiicijaas kuru es saliku kopaa.

Kā tad tu to saliki kopā??? :)

Nodzēsi taču particijas! Particijas apvieno ar speciāliem rīkiem, piem,

Partition Magic utt.

Nemoki sevi, nu nespīd tev pašam atgūt datus.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja esi noformatējis, datus atgūt ir 0 izredzes

Starp citu, arī no formatētiem diskiem var atgūt datus, piem ar Tiramisu !

Link to comment
Share on other sites

Spriežot pēc tava rakstības stila un veiktajām darbībām, tev nespīd atgūt datus! :)

 

Paraava smieklu. Vispaar jau lieta nopietna, ja bijushi svariigi dati, bet nu kaadaa miglaa jaabuut lai izdzeestu partiicijas. Vai tad uzrakstus pie instaleeshanas vairs nav jaalasa?

Link to comment
Share on other sites

aiznes cieto pie kaada cita kompja piesleedz un ar jebkuru no daudzajiem datu atguushanas softiem atjauno datus no formateetaas partiicijas, tikai shobriid neraksti tur neko virsuu, nekaadu windows arii neinstalee. man pasham datus ir paliidzeejis atguut Ontrack.

Link to comment
Share on other sites

no izdzeestas un formateetas partiicijas failus var atguut... ir daudz un dazhaadas progas ar kura paliidziibu to var izdariit... pasham arii nejaushiibas peec sanaaca taada shaize... laba proga ir Easy Recovery - maksaa labi, bet crackus ar dabuut... visamz es ar sho progu dabuuju visus datus atpakalj. vieniigais naaksies mekleet veel vienu hdd kur tos datus saglabaat, jo proga piedaavaa tos datus saglabaat kaut kur citur...

by the way: ir iespeejams atguut, bet dieva deelj nedomaa tai partiicijai raxtiit ko pari...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...