Jump to content

Kādu antivirusu izvēlēties švakai kārbai?


mxs
 Share

Recommended Posts

Ir dators:

 

Intel Celeron 600mhz

96mb RAM

WinXP SP2

 

Kādu antivirusu, lai šitai kārbai uzliek? Pēc iespējas mazāk ēstu resursus jo kārbai virsū ir winxp sp2 un dators paredzēts internetam (draugiem.lv) un rakstīt kaut kādus dokumentsu, excel un word! Un kura kada microsoft ofice labāk būtu likt?

Link to comment
Share on other sites

Tāda kārba spēs pavilkt winxp sp2 ar tildes biroju 2002 un antivirusu un + vēl internetā sēdēt? RAM nebūs par šauru? Un vēl virsū microsoft office 2000! :oops: :oops: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja dators paredzēts tikai Internetam un Office dokumentu rakstīšanai, tad ļoti labi var iztikt bez antivīrusa, tikai ar Limited User. MS Office 2000 (un augstāk) ir pilnībā savietojams ar Windows XP, un tam nav problēmu strādājot no Limited User. Arī Internet Explorer, FireFox, Opera labi strādā bez Admina tiesībām.

96MB RAM un Windows XP gan ir baigais mazohisms.

Link to comment
Share on other sites

Guest abc

panda neieteiktu nekada gadijuma ... iepejams nod32 dereetu

 

interesanti, ko nozime "nekada gadijuma" ? Kaut ko sliktu nodarijusi?

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu bez cīņām par antivirusa programmām, antivirusu vajag ja nu gadijumā novēlk kādu failu no interneta kur kāda draza iekšā, lai vismaz brīdina ka ir vīrus, un kaut ko ļoti ļoti vieglu (domāju ka izvēlēšos to par kuru būs visvairāk cilvēku)! BET Visvairāk mani šobrīd uztrauc vai šis dators spēs pavilkt winxp sp2? Negribētos, lai krustmātei baigi viss bremzētu! Dators, jā paradzēt sērfot internetā, vairāk draugiem.lv!

Link to comment
Share on other sites

antivirusu vajag ja nu gadijumā novēlk kādu failu no interneta kur kāda draza iekšā, lai vismaz brīdina ka ir vīrus
Vīrusi ir programmas! Ja netaisies instalēt (darbināt) nezināmas izcelsmes programmas, tad kāpēc ir vajadzīgs antivīruss? Nav ko meklēt vīrusus bildēs, filmās, mūzikā, tās nav programmas un tur vīrusu nav.
Link to comment
Share on other sites

Nu viss ir kārtībā, uzliku tildi 2002 un officu 2000 un viss griežas smuki un bez liekas bremzēšanas + atslēdzu visu liekos procesusu, dators būs aiz rūtera un vēl windows firewall, tāka drošība būs! Pats esmu ticis visam galā, atļauju jums padiskusēt par antivirusiem :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Fourcher.sip

nu kkaads tur bija ar taadu vairidzinjikoonu laikam saucaas synematic. mazs vienkaarsh labs. nav tur iipashi jaidzilinaas lai kko saprastu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fourcher.sip

Neies gan. Off 2K3 tikai uz Win2k or higher

deram ies?

 

@ off spam mee bb

Link to comment
Share on other sites

shtrunts, pastriideeshos.

vai a.god. nc vareetu iemest linku uz lapu vai ekraanshaavinju ar rezultaatu? nu nemanu es nekur ko taadu.

 

edit: noziedoshu laiku un shas uzlikshu w98

Link to comment
Share on other sites

2k3 ofiss neies uz win98. vai tomeer kljuudos?

Kļūdies!

Uzliec jaunāku installeru un IE6, tad ies. Es pats arī no sākuma domāju, ka neh**, bet kkur padzirdēju šito recepti un pārbaudīju.

Link to comment
Share on other sites

Paliec arī :!: Nekas man nav jāpierāda. Nesaprotu kapēc tad tu prasīji "2k3 ofiss neies uz win98. vai tomeer kljuudos?"

Link to comment
Share on other sites

officiaali neiet. taapeec arii jautaaju. nebiju meegjinaajis installeri uzlavbot, tikai ie6.

ps. kas jums ar to "nekas nav jaapieraada". k-kaadi uzvilkti

Link to comment
Share on other sites

Guest amen

Kam tev taaadam luuznim antiviirusu varu iedomaaties kaa uz 96mb ram dziivot ir ar xp windu tavaa vietaa neliktu ne antiviirusu ne arii liekas programmas =]

Link to comment
Share on other sites

Guest painkiller

Pēc novērojumiem NOD32 darbojas visātrāk un pat uz kastēm ar ļoti īsu RAMu. Vienīgais brīdis, kad šamo nedaudz jūt, ir tad, kad atjauno AV definīcijas.

Dažu ieteiktais Avast man stāv uz 800 MHz Celerona ar 256 MB un jāsaka, ka pie palaišanas bremzē padarīšanu Nopietni (~0.5 - 1 minūte tikai uz šamo). Citādi nav vainas, turklāt ir arī bezmaksas versija.

Var pamēģināt integrēto risinājumu (AV + ugunsmūris) Zone Alarm - arī nav no rijīgajiem un iekšā + vēl ir spyware ķērājs (kas gan samērā reti ko atrod, salīdzinājumā ar citiem).

Tavā gadījumā paliktu pie NOD32, jo RAMa ir tiešām maz.

Link to comment
Share on other sites

es vakar ietesteeju internet aatrumu ar jauno Kaspersky 6. kad saliek opcijas lai tiek chekots meils un web browsing + internet traffic, tad internet speed testeri raada ka ir par 3Mbps mazaaku aatrumu nekaa tad kad es taas opcijas atsleedzu un paliek tik file scanning un registry kkads tur suuda skanning vai kas. taa ka nevajag man internetscanning jo 3Mbps atskiriiba internetam ir diezgan daudz! a resursu eeshanu nejuutu, lai arii mana kaarba nav taa mochnaakaa!

Link to comment
Share on other sites

Guest Fourcher.sip

Kam tev taaadam luuznim antiviirusu varu iedomaaties kaa uz 96mb ram dziivot ir ar xp windu tavaa vietaa neliktu ne antiviirusu ne arii liekas programmas =]

 

kas tu domaa kad vinjs pa internetu dziivosies bez antivirusa vai?

Link to comment
Share on other sites

Guest letard

Viennozīmīgi Nod32,vēl var mēģināt Antivir-ideāli antivīrusi švakai Kārbai.

Link to comment
Share on other sites

Faktiski liec jebkādu, tikai ne pašas jaunās versijas.

Manam 450 Mhz kompim (64 mb ram) senāk bija likti Nortoni (laikam līdz 2003. versijai) - gāja ok.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Domāju uzlic tam kompim labāk Win98 (vai ir vajadzīgs lēns,bet smuks WinXP uz šīs kastes)ar Office 97 un AVG antivīrusu.Ies kā raķete!

Link to comment
Share on other sites

Xp`eshku arī var mierīgi likt, ja vienīgi pēctam apgriež visus nevajadzīgos servisus un neliek nekādus skaistos effektus windai... Saku pēc pieredzes!

Labots - krishax
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...