Jump to content

PC speeju palielinashana


Guest romex
 Share

Recommended Posts

Vispaar jau, izlasot virsrakstu, pirmais, kas naaca praataa bija OC, jebshu virstakteeshana... Bet tas taa. :roll:

:mrgreen: Godiigi, pirmoreizi izlasot virsrakstu, taa arii likaas, ka tuuliit buus atkal jautaajumi par OC.

Link to comment
Share on other sites

Romex - man ir viens GeForce4 Ti4200 un arī 256Mb SDRAM ko tev pārdot, pastāv iespēja nosūtīt pa pastu uz tavu Valmieru, ja ir interese, tad PM :)

Link to comment
Share on other sites

Guest romex

ne ne... aklaas pirkshanas nekaadas nebuus :)

te pat valmiera pie kaada paziistama samekleeshu kaadu detalju un ja nederees tad vismaz nebuus probleemas nogaadaat to detalju atpakajl un naudu darbuut atpakaj :)

jep sockets man 370 un MB modelis VT82C596

 

cik nauda tad buutu aptuveni jaiegulda taadaa ''monstraa''? :)

Link to comment
Share on other sites

Njaa ar tiem tualitin deeljiem ir kaa ir :/ Man taads ir :twisted: jaasaka ka laba manta jo taadu proci kaa man(sk. parakstu) var oc liidz 2.2 ghz :twisted: :D... Tavaa gadiijumaa iesaku oc to proci (uz 900 - 1000 mhz vajadzeetu mieriigi vilkt... taalaak gan neies jo L2 keshatminja kaka) paardod to tizlo karti un nopeerc 128mb ram un kaukaadu GeForce2mx(Arii labs oc potenciaaals)

 

P.S. tajaa kitee diivainas cenas 1.2 tualitin celerons gandriiz tik pat labs kaa p3 coppermine 1ghz + nenormaals oc iespeejas :D

Link to comment
Share on other sites

puike99, domā viņš kādreiz ir overclockojis, pastāv iespēja nobeigt jau esošo knapi velkošo sistēmu.

Link to comment
Share on other sites

aiijj liela muizh nobeigt 800to celku :D Nu jebkuraa gadijumaa visam ko mees daraam kaadreiz ir bijusi pirmaa reize.... :)

Link to comment
Share on other sites

taatad pirms paaris dienaam iepirku R9250 (64 bit) 10 Ls, Pirku vinu Valmieraa veicii MI Datori.

Tur ja labi parunaa ar Pardeveeju Maari tad vareetu dabuut veel so to pa leeto no vecajaam kasteem. RAM'i shamam stav uz vietas vis visaadi, procis viens ir bet jamais sho tev nepaardos jo eksponaats . Ieteiktu aiziet pie shameejiem, kaut ko jau izstukos.

Link to comment
Share on other sites

Guest romex

njaa... riit jau doma ir pastaigaaties pa valmieras veikaliem, cerams kaut ko par normaalu cenu atradiishu!

bet nu paldies, katraa zinjaa :)

Link to comment
Share on other sites

romex tu no valmieras, moska sarunaajam un kopiigi aizlaisham uz taam bodeem. :-D Man ar ir pavecs PC un negribas braukt uz riigu peec paaris detaljaam.

Link to comment
Share on other sites

Eu davai visi, kas sheit no valmieras savaacamies un ejam uz taam bodeem iepirkt detaljas. Vareesim apmainiities ar zinaashanaam. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest romex

Tas ir paargaujaa! Visi to lielo eeku sauc par Elektronu... :)

pats biezji tajaa maajaa paraados taapeec zinu...

tur veel tas jaunais Ge Shop jaunais apgjeerbu veikals :mrgreen:

un 2 kompiishu veikali un viens no tiem ir tas MI

un kaapeec par Elekrtronu to eeku sauc? Tapeec, ka pats veikals Elektrons aiznjem 1/3 no eekas pirmaa staava :)

arii jeedziiks sadziives tehnikas veikals, arii labi paardeveeji :)

 

nu tad taa... vis kas ir Fabrikas 1 esmu izstaastiijis :D

Link to comment
Share on other sites

Zinu to elektronu, es tur pirku savam PC Moddingam sleedzhus. :mrgreen: Vispaar zinu, ka tur bija taada bode EKO kas kraameejaas ar datoriem.

Link to comment
Share on other sites

Guest klf

es tai EKO nopirku kompi.bet šie pie***rsa pasauli un pazuda.dabūju garantijas vietā pats barokli pirkt.

Link to comment
Share on other sites

Guest romex

njaa, tie kaut kaadi kreisie! :mrgreen: Tam EKO vairs nedod to liizingus un nomaksas! Viss notiek skaidraa naudaa! BEt arii taa garantijas apkaljoshanas galiigi garaam ! :evil:

Link to comment
Share on other sites

Tajaa EKO bode viens choms nopirka sev kaarbu, un peec gada kaut kas nopliisa, shis aiznes uz garantiju, atnes maajaas un ko redz? Kompii sabaastas vecas detaljas un par to shim bij jaamaksaa 80 ls , jo itkaa tur esot ielikta jauna maatesplate un procis. Nu viss skandaals vilkaas meeneshus 2. Tika liidz pat PATC, laikam taa bija nu pateereetaaju aizsardziibas centrs.

Link to comment
Share on other sites

Guest romex

Nu pashaa saakumaa, kad tas EKO atveeraas, bija tiiri laba apkalposhanas, bet tagad galiigi svaki!

 

Taatad...celjam atkal topiku augshaa! :)

Shodien nopirku 256mb ramu un video geforce2! :)

man kaut kaa gribaas veel to proci jaunu!

sockets 370, veel neesmu noskaidrojis vai mana maatene vipaar vilks lielaakus mhz par tiem 800 kas man tagad ir!

idejas!

maatene man VT82C596... kaut kas taaads :D

idejas luudzu ko vareetu ielikt prcha vietaa! ;)

Link to comment
Share on other sites

Es tikko no taad bodes ar vienu Cd-Rom naaku. Shim tur bija visaadas vecas mantas. Par videokarteem neapvaicaajos. Jo pasham GeForce 2. Es shiem jautaaju par RAMu shiem tik 64 mb bija palicis.

Link to comment
Share on other sites

Guest romex

Tu naac no MI datoriem?

shamais man staastija ka neko vecu man nepaardos :D

to vienu 256 Sdramu es jau savaacu no turienes.. tev nepalika :D

bet es tur skatiijos, bija tak veel paaris 128sdrami, man liekas

Link to comment
Share on other sites

paardod gan, es prasiiju detaljkas vecam kompim, vinjsh teica ka paaris rami esot, tikai nezinot vai ejoshi, jo njemti araa no cita komja, teica lai njemot savu kasti liidzi un paarbaudiishot. Bet 64 mb neder par mazu, vot ja buutu viens 128 mb atminja tad gan panjemtu. Romex cik dev izmaksaaja tas 256 mb Rams?

Link to comment
Share on other sites

Guest romex

gribeeju lai vinsh arii kaadu video man iedod, bet nee :D

tagad esmu procha mekleejumos pa valmieru... varbuut vari pateikt kur redzeetas taads exkluzivas komponenetes ? :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...