Jump to content

Vai gamepads var sabojāt usb portu, un usb ports gamepadu?


bullis
 Share

Recommended Posts

Nopirku speedlink 6535 gampadu, lieku iekšā. Atrod 10s paiet, atslēdzas. Darīju viskko, draiveri tādi, draiveri šitādi, nekādi utt. Max ko izspiedu bija gāja 20 min un tad pēc restarta pēkšņi atkal neatpazina. Apnika, domāju moš man kkas nav labi. Aiznesu pie drauga, viņam tas pats. Nu lab gamepads [bērniņ, kur tu tik nesmuku vārdiņu iemācījies?]. Paņēmu viņa kurš viņam gāja, aiznesu sev neiet. Aiznesu atpakaļ, viņam ar vairs neiet. Ko darīt esmu izmisis :(, pat bez draiveriem uz tikko liktas vindas kkādas problēmas bija, ka pēc 10s atslēdzas un tad ieliec citā usb atkal iet uz dažām s vai minūtēm, bet agri vai vēlu atslēdzas, nav ne jausmas kas to izraisa. Moš ir kādi servisi kam jābūt ieslēgtiem lai strādātu gamepads, vai nez kas vēl. Esmu apjucis jo ir bijis viss, gan ka iet, gan ka neiet, gan ka atrod, gan parāda unknown usb device utt. Ko darīt?

Link to comment
Share on other sites

abiem gamepadiem? Un tas otrs drauga iepriekš gāja, tagad pieliek sev atkal neiet. Nevaru saprast. Usb pieslēgvietas ar nav sabojātas, jo K750i lādējas no viņas, mp3 pleijeris ar strādā. Nevaru saprast, nav ne jausmas. Un kad parāda unknown device gribi ieinstalēt draiveri rāda ka nav atrasti utt. Ieinstalē pāris reizes atrod, tad atkal nekā. Saprastu ka neiet un viss, nevis iet neiet, atslēdz pieslēdz un tā vislaik :(

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...