Jump to content

LableFlash und LighScribe


stendec
 Share

Recommended Posts

Helo!

 

Ziemassvētki, jaunu rakstītāju laiks, nu lūk tad uzkrita ac uz vienu NEC kuram ir LableFlash, palsijoš šur tur ka bildīte smukāka sanāk un var drukāt arī uz brīvās vietas datu daļā, bet cik noprotu tad pagaidām ar tām matricām ir kā ir...

 

Nu labi daudz laika nevelkot, kādas ir atsauksmes?? Kā ar disku izmaksām? Ja godīgi tad tā lāga pat neesmu manijis LableFlash diskus :(

Link to comment
Share on other sites

LableFlash izlaiž tikai Fuji .Var meklēt Rilitas veikalos un ir manītas arī Bmsmegapolis .Cenas no 1.4 līdz 1.7 Ls .Cena ir, laikam vienīgais trūkums. Bilde sanāk foršaka nekā uz LighScribe. Bet par cenu štrumts- neba ikdienai rakstīsi, toties prezentam labu labais . Kā iedot , tā cilvēkam acis platas :) .

PS aizmirsu piebilst, ka var pasūtīt pie šiem; www.it-r.lv

Link to comment
Share on other sites

LabelFlash ir labāks, jo ir savitojams arī ar Disc T@2 -tā sakot uz brīvās DVD+/-R disku vietas var uzzīmet divtoņu bildi - nu textu vai divtoņu logo :)

 

Ja ņem NEC - tad normālākie (ņemamākie) laikam būs līdz 4551, jo par nākošajiem ir dzirdētas sliktas atsauksmes no pārdevējiem... 47sērija itkā esot mazāka kvalitāte - bet to es opiciāli nevaru apgalvot, jo baumu līmenī :D

 

Pats ieteiktu vien to ND4551 modeli ;)

 

Starp citu - arī par to pašu Disc T@2 zīmēšanu ir daudzi LIELĀ izbrīnā. Un nemaksā tas neko :D

Savietojams ir ar Nero 7.2.4 un uz augšu (ja nemaldos). Šī Disc T@2 (Tatoo) fīča ir pieejama Premium versijā.

Link to comment
Share on other sites

Labākais ir NEC 3551, savukārt 4551 ir DVD RAM fīča, kas LV ir neizplatīta, bet šis modelis mēdz gļukot pat pārliekot firmware...

jaunākie NEC modeļi, cik zināms, ir no LiteON, līdz ar to kvalitāte arī pieklibo...

Link to comment
Share on other sites

He, var arī NEC 4550 - pāršuj firmware un partop par 4551 (pašam tā :) ) un tas pats 3550-3551 . Vispār aparāts pa pirmo (salīdzinot ar LiteON , kurš pēc gada sāka niķoties- nelasa štancētos CD un DVD tā, pa pusei) Ja arī LiteON ražo jaunākos NEC , tad.... :( . Par gļukainajiem 4551 - tie laikam nāca no krievzemes. Cik zinu, apgrozībā bija nokļuvusi partija , kura problēmu dēļ bija jāiznīcina, bet tie kam tas bija jādara, laikam bija sākuši taisīt biznesu.... Obščem problēmas bija tiem , kas bija izlaisti noteiktā periodā (sīkak var pastudēt IXBT. com forumā)

Link to comment
Share on other sites

Interesanti...

 

Mjā tās datu puses apdrukāšana likas coola fīča ja jāadod klientam kāds pasūtijums... Bet ja pareizi sapratu tad tas dikai darbojas DVD-r, Bet vai tie no augšas drukājamie diski ir arī CD-R? Un kā ir ar AD-7173A, manlikas pagaidām es veikalos šo modeli esmu manijis tikai...

Link to comment
Share on other sites

Datu puses apdrukāšana ( Disc T@2) ir diezgan nosacīta fīča- ja pustukšs disks , tad varēsi gar ārmalu kaut ko uzdrukāt... un tā bilde nu tā.... nosacīti laba. Tā Disc T@2 , diemžel tikai uz DVD, bet LabelFlash ,uz speciālas matricas, gan izskatās efektīgi.

Link to comment
Share on other sites

LabelFlash atbalsta divas firmas, LightScribe visas pārējās. Secinājumus vari izdarīt pats.

Es personīgi nopirku Samsunga LightScribe dzini. Starp citu nenožēloju - visu raksta, visu lasa un ir tik lēts ka var nomainīt ja arī ātri nosprāgs.

Link to comment
Share on other sites

Datu puses apdrukāšana ( Disc T@2) ir diezgan nosacīta fīča- ja pustukšs disks , tad varēsi gar ārmalu kaut ko uzdrukāt... un tā bilde nu tā....

 

Kāpēc uzreiz bildes jādrukā :roll: Pietiek ja kādu tālruņa nummuru uzdrukā jeb web adresi... Tāds sīkums - bet izskatās nu ļoti labi un ir noderīgs - priekš prezentācijas diska :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Jūs gribat teikt, ka es ar savu NEC AD-7170 esmu iegrābies ?! :(

Vot šaize!

Link to comment
Share on other sites

Nu cenas starpīb jau minimāla starp viņiem, un pirmāmkārtām man jau vajadzētu labu rakstītāju un tad jau ūberfīčas....

 

Nu jā, tad nesen pārnesu mājās to Lableflash, pēc bišku čakarēšanaās ar nero, man sanāca nodrukāt datu pusi ar T@2, varbūt kāds zina kur lai nopērk tos Fuji LableFlash diskus? Gribas noprovēt.....

 

 

cd.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pēc savas pieredzes....

Biju iepircis LabelFlash... Smuks līdz nāvei, bet 3 mīnusi -

1. Matrica - 1.50Ls/gab, tā kā bik pa dārgu...

2. Nav CD matricas!!!

3. Un bildes kvalitāti pilnībā var izbaudīt tikai pareizā apgaismojumā!!!

 

Pēc tam nopirku Lightscribe....

DVD matricas cena vidēji 0.70Ls, CD- 0.50 Ls (cenas par Verbatim matricām, vēl ir Acmes - lētākas ), jebkurā gadījumā cenu starpība starp parasto matricu un Lightscribe ir niecīga...

 

Kaut arī attēla kvalitāte ir mazliet sliktāka, toties ierakstot kaut vai mūzikas CD mierīgi var uzcept bildi vai nosaukumu uz CD, nedomājot par to ka matrica ir pa dārgo.

 

Ikdienas lietošanai es labāk dodu priekšroku Lightscribe!!!

 

Tās ir tikai manas domas....

Link to comment
Share on other sites

Guest zudushais

http://www.tomshardware.com/2006/02/14/lab...ightscribe_dvd/

 

Ja nemaldos, tad šajā linkā arī bija teikts, ka ar labelflash var apdrukāt jebkuras matricas ierakstāmo pusi. Ja tā, tad tas priecē :)

Pašam gan ir laightscribe un ar jauno ELCU kontrasts ir vēl lielāks. Nedaudz atšķiras gala rezultāts uz DVD un CD matricām, gandrīz vai jāsaka, ka uz DVD smukāk izskatās. Žēl, ka tagad visos veikalos kur esmu skatījies ir draņķīga partija ar lightscribe matricām gan CD, gan DVD - ļoti slikta apdrukājamā puse. Tāda kā matēta un dikti smērējās.

Link to comment
Share on other sites

 

Ja nemaldos, tad šajā linkā arī bija teikts, ka ar labelflash var apdrukāt jebkuras matricas ierakstāmo pusi. Ja tā, tad tas priecē :)

 

tas priecē līdz brīdim kamēr uzzini ka tādā veidā zaudē derīgo diska ietilpību - tur kur apdrukāts tur datus vairs ierakstīt nevar.

Labelflash sucks bigtime, bet gan jau būs cilvēki kuri viņus pērk...

Link to comment
Share on other sites

Guest zudushais

zeds - tas skaidrs, ka apdrukātā platība vairs nav izmantojama, bet ja uz parastas matricas ir palikusi kāda strēmele nepierakstīta, tad kāpēc gan nepaniekoties :) Diemžēl dzīvē neesmu redzējis labelflash :(

 

P.S. LightScribe laba lieta tā, ka var pierakstīt klāt arī vēlāk ja uzreiz aizmirsies :)

Labots - zudushais
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...