Jump to content

iesakiet lētu tintes printeri


martins256
 Share

Recommended Posts

Guest koka kaste

mani interese kur nopirkt letus karteidzhus HP 690 C vai kaa lai uzpilda pareizi ? un ar ko ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Ansis Vīksniņš

Lēti zem 50ls tintes printeri ir jeb kurā datorveikalā. Visi viņi ir labi, bet HP printeri ir vieglāk pildami. Marku neteikšu, jo to ir tik daudz un bieži mainās. Jāiet pašam un jāskatās. Mans HP 845c iet jau gadus trīs, varbūt vairāk. Uz tā stāv nemainīts kadridžs. Tinti pildu n'to reizi. Drukāšanas ir daudz. Kā jau grāmatvedībā un lietvedībā. Kadridžus pildu īpašā paņēmienā ar sprauslu skalošanu, kuru esmu šeit ne reizi vien aprakstījis.

Koka kaste ari tavam HP var pielietot to pašu paņēmienu.

Atradu Lasi šeit http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=54981

Link to comment
Share on other sites

Man ir canon mp360. Kad pirku pādevējs vēlējās iesmērēt citu jo sitam zin nevarot uzpildīt kārtridžus. A es neklausījos un tagad pie rokas tintes burka ar šprici un kad vajag tad tik uzpildu un nekādu problēmu. Tiesa printeris ir 3 vienā(ar skeneri). Nesaprotu kas tam pardevejam bija pa vainu. Kartridzam ir caurums pa kurieni iespriceju krāsu.(melno)

Link to comment
Share on other sites

Canon Pixma IP 1000. Lietoju turpat triis gadus. Savulaik pirku pa latiem 40. Tagad noteikti ir veel leetaak.

Tik kaartridzhi biezhi jaamaina, vai tas tik man taa...

Link to comment
Share on other sites

Jā CANON , bet ir viens bet- tie ražotāji ir sapratuši kļudu (ka var likt iekša neorģinālos/uzpildīt katridžus) un jaunajiem ir katridži ar čipiem. Maz ticams , ka kaut kur ir aizķerušies vecie modeļi (pixma 1000-4000) :( . Ja kāds atrod jaunu (vecos modeļus), tad jāņem bez domāšanas :) .

Link to comment
Share on other sites

nezinat kur var dabut letus kartridzus kombainam pixma mp160? vinam var uzpildit kartridzus? cik tas maksa?

Link to comment
Share on other sites

Lietoju Canon PIXMA 1500 jau pus gadu. Melno kārtridžu esmu pildījis pāris reizes. 1 reizi uzpildīt man sanāca ap 50 santīmi. Drukā ideāli un pats galvenais, lēti.

Link to comment
Share on other sites

Canon i250. Aatri drukaa, leets un neorginaalais kaatridzhs 2.50Ls.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Paldies pa ieteikumiem. Paskatiijos m79 printeru cenas. Pagaidam sliecos uz CANON PIXMA IP1300 . Vai varbut nepazelot naudu un iegadaties PIXMA IP1700 vai HP DESKJET D2360?

Link to comment
Share on other sites

Tik tiešām!Canon ir lētas kārtrižas.Un arī iesaku,bet kas atiecās uz hp,tad jasaka saekojošais:

1.putekķi-pofig

2.Ja gribi pats uzpildīt-normāli

3.Apkope(praktiski nekāda)

4.-CENA!!!

 

Es pats lietoju hp photosma...72..,un bēdu nezinu.

 

Tik tiešām!Canon ir lētas kārtrižas.Un arī iesaku.Bet kas atiecās uz hp,tad jasaka saekojošais:

1.putekķi-pofig

2.Ja gribi pats uzpildīt-normāli

3.Apkope(praktiski nekāda)

4.-CENA!!!

 

Es pats lietoju hp photosma...72..,un bēdu nezinu.

Link to comment
Share on other sites

IP 1000 no Canona! Elegants! esmu par slinku lai pats pildītu kārtridžus, tāpēc reizi 2 mēnešos varu atļauties nupirkt pārīti kreiso kārtridžu! Un tā jau otro gadu. :razz:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...