Jump to content

ATI driveris čakarējas


Guest microbit
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Man ir tāda problēma ar ATI driveri. Kad eju uzspēlēt jebkādu spēli, man pēc aptuveni 5 līdz 10 minūšu laikā uzkarās ekrāns (viss stāv uz vietas, un nekādas komandas ar klaviatūru nelīdz), pēc tam man viņš aiziet, un izmet ārā to ka "ati2dvag.dll" not responding.. Domāju ka vienkārši vajadzētu pārinstalēt ATI driveri, tā arī darīju, bet nekas nelīdzēja. Viss kā bija, tā aarī palika.. Hmm nodomāju vērsties pie kāda pēc padoma. Varbūt man kaut kāda veca versija ir, tapēc novilku jaunāku, bet tas pats.. :-(

Ceru ka kāds varēs palīdzēt...

Jau savlaicīgi - Paldies..

 

P.S. ik pa laikam man arī "VPU recover" not respond.. (pievienoju bildi arī)

post-64466-1166700464_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Triplazants

Pamēģini citu draivera versiju.Man bija līdzīgi ar 5.6 versiju,vpu "strādāja godam".Uzliku 5.9 un viss čikiniekā.

 

Un tagad ar 6.11 arī viss labi.

Link to comment
Share on other sites

MartinsBe

Manuprāt īpaši neuztraucies, jo skatos tai bildē, ka tev ir atvērts san andreas. Man bija tā pat, Gta ar ati kaujas!. CEru ka pārējām spēlēm nav tā?

Link to comment
Share on other sites

Guest microbit

Tur tā problēma, ka es nevaru paspēlēt nevienu spēli..

man visām spēlēm vainu VPU recover karas, vai nu Ati2dvag.dll..

tā kā esmu palicis bez Spēļu Izklaidēm.. kā neiet.. :(

Link to comment
Share on other sites

neinstalē blakus catalyst control center, jo tas konfliktē ar daļu no spēlēm

Link to comment
Share on other sites

Guest microbit

Ok.. Izmēģināšu....

 

Nekas nesanāca.. Tagad man vairs nemet ārā to VPU vai ati2dvag ka karas augša, bet tagad vienkārši monitors uzkaras uz kādu brīdi, un pēc tam vienkārši izslēdzas, bet pats procesors turpina it kā strādāt..

:-( Nu kā man neiet.. nevienu spēli paspēlēt nevaru..

Link to comment
Share on other sites

es visus vecos noinstaleeju nost.. tagad izprovēšu to ko tu iedevi..

 

 

tikai neaizmirsti pastastiit kaa tad tev gaaja....

Link to comment
Share on other sites

vispirms vajadzētu noskaidrot kad sāka parādīties gļuki, un kādas bija pēdējās darbības ko veici ar kompi!! iespējams windas

gļuks

Link to comment
Share on other sites

Guest gatisb

man tāda pati problēma:

tas ir praktiski jebkura spēle normāli strādā 10 sekundes tad melns ekrāns

atkarībā no tā vai CC ir ieinstalēts parādas tas recovery message vai nē

bet rezultātaa apstājas uz 10 sec tad atkal 10 sec iet utt.

(Flatout 2, Carbon)

 

kompis jauns, tiko uzinstalēts

 

gigaByte X1650Pro 256MB GDDR3 PCIE

Intel 965

Core 2 Duo

Windows XP

 

mēģināju visādus driverus 6.21, 6.11, 6.10 - neiet.

kaut kādi 5.9 vai 5.6 neinstalējas, jo nevar atrast INF failu.

Link to comment
Share on other sites

Guest microbit

Nu tā, uzinstalēju Driveri no ATI mājas lapas, tik un tā viss pa vecam... :-(

Bet tagad vairāk nemet ārā to VPU recover, vai arī to ka ati2dvag.dll neiet, tagad vienkārši ekrāns paliek melns un skaņa ir tāda , ka spēle būtu apstājusies uz vietas (uzkārusies), un tad skaņa pazūd, monitors izslēdzas pa visam (kad kopis ir ieslēgts man monitora lampiņa deg zila, kad viņš ir OFF, tad oraņdža) un lampiņa paliek oraņdža.. bet pats kompis turpina it kā pēc skata savu darbu.

vienīgais kas atliek ir RESTART pogu spiest..

 

P.S. mana PC dati ir :

AMD Sempron procesor

2500+

1.41 GHz

512 RAM

vidio karte - HIGHTECH RADEON x700 (256 Mb)

Operētājsistēma - Windows XP , version 2003 , ir SP2

 

Tajā brīdī kad ar manu PC notiek augstāk aprakstītais, es spēlēju kādu spēli (visbiežāk Counter-Strike 1.6)

Link to comment
Share on other sites

Man ar ATI un GTA SA tieshi taas pashas probleemas, citaam speeleem gan nav probleemu. ATI video karte noteikti kaujas ar GTA SA, jo multeniitee reklamee nVidia. :mrgreen:

 

Vispaar ieksh catalyst control panel var atsleegt to VPU recovery.

Link to comment
Share on other sites

Guest microbit

Man jau ne tikai ar GTA SA ir tā problēma, bet ar pilnīgi visām spēlēm kuras spēlēju..

Nu ar VPU Recover problēma pašlaik ir pazudusi, bet ar slēgšanos ārā joprojām problēma pastāv.. :D

Nu kādam vēl ir kāda ideja kā tikt no viņas vaļā varētu (protams izņemot jauna PC iegāde :-D ) ..

Link to comment
Share on other sites

vispār pamēģini paskatīties event viewerī un vēl pamēģini uzinstalēt oriģinālos draiverus no diska un vēl pamēģini ieiet šeit un ielūkoties zināšanu bāzē (knowledge base) - mož kāds to ir sajutis agrāk, bet man pašam ar R9550 pie CS dažreiz kompis uzkaras, bet līdz monitoram signāls nenonāk!!! pat nezinu, kas pa vainu

Link to comment
Share on other sites

Guest microbit

Nu sākšu ar to ka visiem novēlu Priecīgus Ziemassvētkus!!!!! ;-) ;-) ;-)

 

Nu man ir daži jaunumi par šo problēmu. Vakar ienāca prātā palaist "System Restore" (START - PROGRAMS - ACCESSORIES - SYSTEM TOOLS - SYSTEM RESTORE) ..

Pašlaik nekas vairāk nav gļukojis, bet diemžēl arī neko ilgu laiku neesmu pavadījis pie spēlēm (kaadas 30 min, bišk vairāk) ..

Ziņošu ja kkas mainīsies.. :)

 

Tas nepalīdz.. :(

tagad atkal man met ārā - VPU Recover .. un kad spēlēju cs rubās ārā daķis..

 

nu kādam vēl kaut kādas domas ir..?? kas varētu palīdzēt šajā stāvoklī..??

 

nu kādam vēl kaut kādas domas ir..?? kas varētu palīdzēt šajā stāvoklī..??

Link to comment
Share on other sites

njā, noņem automātisko restartu pie sistēmas kļūdas un palūko, ko rādīs tavs choms - BSOD, ja tik un tā restartē, tad vaina ir vkartē

Link to comment
Share on other sites

Guest microbit

Drīkstu jautāt kur varētu noņemt to automātisko restartu..?? :D :D man piemirās

aa un ja kas, man kompis nerestartējas, viņam tikai monitors nogļuko tā, ka ar PC neko nevar izdarīt, vienīgi pašam restartēt.. :/ nu bet pamēģināt var to ko tu teici.. ;)

Link to comment
Share on other sites

ir 2 varianti, kā to izdarīt:

CP/System/Advanced/zem Startup and Recovery-Settings/zem System failure-atķeksē Automatically restart

kad ieslēdz kompi, turi F8 līdz parādās izvēlne, tad izvēlies Disable automatic restart on system failure

 

un zem ati.com atradu šo:

The information in this article applies to the following configurations:

RADEON X700 PRO

On a system with a RADEON X700 PRO installed; attempting to restore Windows XP from an S3 state may result in the display image not being displayed.

 

ATI Engineering is aware of this issue and investigating. Any updates will appear on this page when they become available.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest microbit

ok, iešu darīt tā kā teici.. ;)

 

njā.. a vai tad RADEON X700 PRO nav kkāda jaunāka vkarte, nekā RADEON X700..??

Link to comment
Share on other sites

microbit, uzraxti to, kas tev tur rādās, vai to, kas notiek!

Link to comment
Share on other sites

Guest microbit

Nu man ar kompi tas viss notiek tad, kad spēlēju kādu spēli.. ir gadījies, ka notiek kad neko nespēlēju, bet tas ļoti reti.. :)

Nu tā, viss notiek tā.. Piemēram spēlēju CS, pēkšņi monitora bilde sāk stāvēt uz vietas, skaņa uzkaras uz vietas (atskaņo vinu mazu gabalu pa riņķi, nu uzkaras :-D ) tā tas iet kādas no 3 līdz 8 sekundēm, un tad monitors paliek melns, klaviatūra komandām neatbild, pat mēģinu turēt vairākas pogas vienlaicīgi, lai pats procesors sāktu pīkstēt, bet nekā.. aa un procesoram tā zaļa lampiņa turpina degt priekšpusē, arī CD-ROM varu attaisīt.. Vienīgais ko varu izdarīt ir - RESTART.. :-(

Un tā visu laiku .. :/

 

Nu šāds apraksts der..?? :mrgreen: :wink:

Link to comment
Share on other sites

tas buutu tikai logish, ka speeleejot, jo speeleejot karte izmanoto sevi lidz max un ja ir suudiga dzese ta kartes iebuuveetaa aizsardziibas sevi izrubi. kaada ir keisa ventilaacija? atkaartoshos- kaada ir kartes tem slodzee???

Link to comment
Share on other sites

man arī tieši tā ir bijis, pat nezina, kāpēc, tik man nerāda not responding un, ja atradīsim, kas mūsu kompjiem kopīgs, atradīsim vainīgo....

tātad man :

Gigabyte Radeon 9550 (GV-R955128T) ar catalyst 6.12 draiveri

AMD Sempron 3000+ ar AMD K8 draiveri

512 MB Kingston RAM

nForce 3 250 chipis ar 5.11 unified draiveriem

realtek alc655 skaņas plāksne ar līdzi nākošajiem draiveriem

biOstar K8NHA-M GRAND mātesplāksne

 

un tev...?

Link to comment
Share on other sites

Guest microbit

Piedodiet ka biju pazudis, vienkārši nebiju mājās kādu laiku..

nu tā, pamazām iet uz labo pusi, pasaucu vienu cilvēku kas saprot no datoriem un kopā iztīrījām visu PC (no putekļiem), bija baigi pārpildīts...

tagad spēles labi iet, vairs neslēdzas ārā uzreiz.. vispār ir izrubījies PC pa 3 dienām 2 reizes tikai...

Nez tagad doma, ka windows neņem pretī draiverus, jo izrādījās man pirātiskā versija iebāzta.. drīzumā likšu oriģinālu versiju, un tad atkal ziņošu kā man iet..

 

Pagaidām ieteikums visiem - tīri savu PC!!!!! :-D

 

 

P.S. man tas programists teica, ka mans PC bija tuvu nodeģšanai.. tā kā...

Link to comment
Share on other sites

njā, bet es domāju, ka mana problēma saistījās ar tīkla kartes nojūgšanos, jo atklāju, ka tā kļūda man bija tikai ar neta spēlēm!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...