Jump to content

pieklusana htdocs mapei no cita pc


edw
 Share

Recommended Posts

A vot, kā vien vēlies !

 

caur protokoliem:

http, ftp, ssh, scp, telnet, smb un vēl vismaz dažiem desmitiem !

 

No tevis tiek prasīts konkrētāks proiblēmas izklāsts !

 

Tas ir web serveris, tur kādi servisi griežas, kāda OS utt...

Mums nekas nebūtu jāvelk ar stangām ārā no tevis !

Link to comment
Share on other sites

varbut kads varetu pastasti ka to varetu nokonfiguret?? :?

 

ok, aprakstisu sikak.... ;)

tatad man majas uz pc stav web serveris, biezi gadas kad neesmu majas un steidzami vajag pieklut htdocs mapei, lai veiktu sadus tadus labojumus/uzlabojumus... iesakiet kadu viss labako veidu ka to izdarit...

Link to comment
Share on other sites

Savai win XP pro kastei(Pieņemu, ka tev ir XP pro(Kā jau kārtigam LV pirātam) nevis Linux vai kas cits !) vari pieslēgties ar rdp protokolu (Windows remote desktop connections ! )

 

Tas būtu Start->visas programmas->aksesuāri->komunikācijas->Remote Desktop Connection !

 

Protams tev jāatļauj ugunsmūrī šī programma vai porti, tāpat properties uz My-Computer un ieliec ķeksīti ka drīkst slēgties pie tava PC. Ja gribi lai ne tikai admins varētu slēgties, tad tur vajag ielikt vajadzigo lietotāju !

 

 

Vēl vari caur VNC, Radmin utt.

 

Vēl vari izmantot kādu FTP serveri, vari izmantot SCP, VPN tīklu utt.

Link to comment
Share on other sites

Ja man ir XP pro, bet ta lieta ar remote desktop man diemzel neder, jo pc parasti nav ielogojies windowsa, tapec labak deretu FTP....

Link to comment
Share on other sites

PC nevar nekur ielogoties !

 

Ar RDP tu pieslēdzies un ielogojies (Izlogojot esošo sesiju!) ...

 

 

Nu FTP ir ērtāks , bet ats jau ir cits stāsts, atkarīgs no tā, ko tieši vēlies darīt ! - pats gan izmantoju scp failu sviešanai uz serveriem.

Link to comment
Share on other sites

ne nu damaju ka man saja gadijuma viss labak deretu ftp... ;) kads var paskaidrot ka vinu uzstadit?? :?

Link to comment
Share on other sites

Nospied Alt+F9 (pilnekrāns), tad F1 un lasi helpu. :)

Ja gribi caur FARu piekļūt citām tīkla mašīnām, tad vispirms nospied F9, tad Options->Plugins Configuration->Network browser: ieliec ķeksi visos lauciņos un spied OK. Pēc tam Alt+F1(F2)->network un browsē lokālo tīklu.

Ja gribi izmantot FTP, tad Alt+F1(F2)->FTP un raksti ftp adresi. Vai caur Shift+F4 vari uztaisīt linkus uz biežāk lietotajiem ftp serveriem.

Link to comment
Share on other sites

Nu es teiktu, ka uzliec FTP serveri, kuram kādam lietotājam home mape būtu apačes htdocs. Rezultātā ielogojoties attiecīgajā lietotāja būtu pieejami web faili.

Link to comment
Share on other sites

Kaapeec, veelreiz, neder Remote Desktop? Es taa arii nesapratu? :? Ja Tev tur griezjas WinXP Pro, tad vinjam Tu vari ar RD piekljuut kad un kaa vien veelies. Protams, pienjemot, ka Tu vinju esi enableejis un atveeris portu Firewallaa.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, man jau arī liekas, ka priekš tādiem gadījumiem vieglāk būtu uzlikt kādu RealVNC, caur ko var veikt daudz vairāk darbību nekā caur FTP.

Link to comment
Share on other sites

Nu es teiktu, ka uzliec FTP serveri, kuram kādam lietotājam home mape būtu apačes htdocs. Rezultātā ielogojoties attiecīgajā lietotāja būtu pieejami web faili.

tiesu to ari vajag!

 

 

Kaapeec, veelreiz, neder Remote Desktop? Es taa arii nesapratu? :? Ja Tev tur griezjas WinXP Pro, tad vinjam Tu vari ar RD piekljuut kad un kaa vien veelies. Protams, pienjemot, ka Tu vinju esi enableejis un atveeris portu Firewallaa.

tapec ka pc ari var nebut ielogojis... un lidz ar to nedarbojas sis remote desktop!

Link to comment
Share on other sites

Tad uzliec kaadu ftp serveri, viens tiiri labs bezmaksas risinaajums ir file zila

 

Izveido lietaaju ar paroli, un vinam kaa home directory notaadi htdocs mapi.

 

Tad kad gribeesi piesleegties taas saturam ieraksti jebkuraa FTP klientaa vai explorertii ftp://"tava_adrese"

ievadi lietotaajvaardu, paroli un viss dariits

Link to comment
Share on other sites

ka tur var kko izveidot vins man lauj tik ieiet kada ftp serveri!

 

??

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...