Jump to content

Mājas Komplekta modemi...


Frik
 Share

Recommended Posts

Lieta sekojosha - manam draugam piesledza MK2 Lattelekom montieri. Pirms tam vinjam bija kaut kads majas DSL modems. Montieri pateica ka veco modemu nevar izmantot un uzstadija jaunu. Tagad es piesledzu MK2(tjipa "uzstadi pats") un nodomaju ka japamegjina vinja vecais modems - varbut iet. Un iet ari. Tagad atnaca vestule no Lattelekom lai es uzradot sava modema serial number vai ko tam lidzigu. Tagad jautajums - ko shija situacija lai es daru? Uzdrukat uz dullo kadu serial number? Un vispar - kads ir tehniskais pamatojums tam ka es nedrikstu izmantot citu modemu nevis vinja ieteikto? Un vai tas MK2 liguma ir atspekots?

Link to comment
Share on other sites

kad es pārslēdzu no mdsl uz MK2, man nekas netika mainīts,kautko savā centrālē pārslēdza un vis un es neteiktu ka stabils tas nets , vakaros ir riktīga "žopa", pat apollo tv nevar normāli paskatīties.

Link to comment
Share on other sites

Nu teoretiski es panjemu "uzstadi pats" tikai nepirku modemu - nu tjipa piezvaniju lai man piesledz MK2 tikai ta vieta lai nopirktu modemu no RIMI vai nu kadiem tur veikaliem panjemu modemu no drauga... A tagad shie prasa lai es uzradu serial nr no modema kuru man it ka vajadzeja nopirkt... A ko lai es daru? Saku shiem ka man jau bija modems un po? Nepiesies man neko?

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

riktiigs friiks....

tai pasjinstalaacijas komplektaa naak modems ar ser num....

zeens gribeeja lattelecom apjaat

ko nu?

saki vinjiem ka tu kljuudiikies un MK pasjinstalaacijas komplekta vietaa internaalo modeemu nopirki....

mhhhhh

 

"Nu teoretiski es panjemu "uzstadi pats" tikai nepirku modemu - nu tjipa piezvaniju lai man piesledz MK2 "

 

djetji zjgut!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest daarzenis

kads ir tehniskais pamatojums tam ka es nedrikstu izmantot citu modemu nevis vinja ieteikto?

 

tehniskaa pamatojuma nav nekaada! vinjiem visi modeemi ir vienaadi

tam ir maarketinga pamatojums vinji piespiezh cilveekus pirkt modeemus ne pa tirgus cenu bet 2 jeb 3 reizes daargaak!

 

nesen sleedzu mdsl un arii prasiju vai varu savu modeemu uzlikt atbildeeja ka nee

pajautaaju kapeec klusums

pateicu ka tas tads maarketinga triks

kautriigi atbildeeja ka taa jau esot

 

palasi liigumu

vai tad vinji tev modeemu neiedeva?

vai tu maksaaji par modeemu?

Link to comment
Share on other sites

Nu teoretiski es panjemu "uzstadi pats" tikai nepirku modemu

Nāksies vien to LTC modēmu pirkt, ja negribēsi, lai LTC tev atslēdz to internetu. 8) LTC neparedz, ka klients varētu lietot ne LTC lobētu modēmu.

Link to comment
Share on other sites

Nu ņem un nosauc tā modema seriālo numuru un miers.

 

 

p.s. Bet LTC šito māk - kad es gribēju MK1 pieslēgt, operatore man liek pagaidīt, tipa `pārbaudīšot līniju` pēc 2 min saka, ka man ietecams esot nevis pašinstalāciju pirkt, bet izsaukt meistaru (~10Ls). Meistars atnāk un tipa brīnās, ko ta es pats neslēdzot? Pirmo reizi dzirdot par kaut kādām `līniju pārbaudīšanām` un ka kaut kas varētu nesanākt.

 

Toties IZZI ar manuprāt veic netīro biznesu ar saviem kabeļmodemiem - es no šamējiem atteicos un prasu vai šie tos modemus atpakaļ neuzpērk. Man atbild ka nē, bet parasti visi pārdodot caur ss.lv. Es ieliku sludinājumu pēc pāris dienām zvana, sarunājam tikšanos, atnāk čalis tipa Telia montiera jakā. Man domāt šie uzpērk tos modemus un pēc tam izīrē vai pārdod kā jaunus...

Link to comment
Share on other sites

Programmētājs
piespiezh cilveekus pirkt modeemus ne pa tirgus cenu bet 2 jeb 3 reizes daargaak!

 

Ha - haa :) ja 2 jeb 3 tad jau 2/3=1, tad pieņemot, ka dārzenim alga ir 500 ls viņam īstenībā ir 333 Ls. :D

Link to comment
Share on other sites

Ta jau likas ka tas tads marketinga triks... Tagad tik jaizshtuko ka piechakaret vinjus... Varbut izpetit kads apmeram izskatas serial nr tiem jaunajiem modemiem un aizsutit mazliet izmainitu nr? Manam vecajam modemam nekads serial nr nav.

Link to comment
Share on other sites

Guest daarzenis

Ha - haa :) ja 2 jeb 3 tad jau 2/3=1, tad pieņemot, ka dārzenim alga ir 500 ls viņam īstenībā ir 333 Ls. :D

 

nesapratu to tavu matemaatiku

peec manaam domaam taads modeems vareetu maksaat 10Ls bet vinji vinju paardod par 25

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...