Jump to content

Worms World Party problema


sasar
 Share

Recommended Posts

Neesmu spelmanis pa dzivi, bet patik klasiska spele WWE.

Viss butu labi, spele incanta, bet ik pa laikam pazud krasas no speles. Ne no kaa pats no sevis 32bit vieta man sak radit kaut kadas padsmit un spele kljust nespelejama. Izeju no speles, ieeju no jauna un pec kada laika atkal ta pati problema.

Neka nevaru iebraukt, kur problema.

 

Skriinshots.

1166573878.jpg

Link to comment
Share on other sites

WWP uz XP normāli NEIET! Pagūglē - pāris desmiti tūkstošu topiku par šito.

Link to comment
Share on other sites

Hmm.. Sāku apsvērt ideju par Win9x turēšanu multibūtā, jo es no visas sirds mīlu tārpeļus.. crying.gif

Link to comment
Share on other sites

Bet zini, kas interesanti, man uz veca kompja gadus 5 atpakalj, bija 98 vai 2000 isti nepateikshu, un bija tieshi tada pati problema!

Link to comment
Share on other sites

2000. Jo tārpi nemīl NT mašīnas.

Link to comment
Share on other sites

Man spēle iet ideāli uz WinXP SP2, kā arī kādiem 5 čomiem! Tikai nevar minimizēt normāli.

 

Mēs šad tad ar čomiem spēlējam caur hamatchi, viens uzrāvās uz līdzīga joka, viņam bija vienkārši melns ekrāns bez nekādas bildes un atrisināja viņš to ar winamp izslēgšanu (lai ar arī cik dīvaini tas nebūtu).

 

WWP konfilktē ar vairākām progām šķiet, vienkārši jāskatās jas pie vainas konkrētā momentā...

 

p.s. iespējams būtu lietderīgi arī patchu pēdējo uzlikt

Link to comment
Share on other sites

Worms 2 uz WinXP SP2 iet bez problēmām. un, cik zinu, tad jamie īpaši no WWP neatšķirās.

Link to comment
Share on other sites

Ka par brinumu, man tagad vinsh atkal iet bez problemam! Winamps ieslegts, bet shim pie kajas, iet kaa gajis. Ar to minimizeshanu tiesham sudigi, nav paredzets laikam.

Link to comment
Share on other sites

man uz laptopa ar WinXP SP2 iet bez problēmām bet uz PC ar to pasū OS gļukojas. spēle pēkšņi apstājas un glābj tikai restart. :-(

Link to comment
Share on other sites

Polarbear

Man uz XP gan gaja normali. Mosh bija jaliek Compability mode vai ari janokacha kads oficials patch...neatceros, kas jadara, bet gaja :wink:

Link to comment
Share on other sites

HeHē. Laikam tiešām taisnība bija vienam postētājam augstāk kurš izteicās par to ka eksistē vairāki Tārpu "laidieni" - tikko nopirku no Laura WWP versiju kas bez problēmām rullē uz XP mašīnām. Turpretī oeiģinālais WWP disks gan uz XP mašīnas griezties negrib!

Link to comment
Share on other sites

Kaa jau teicu mans laidiens iet uz XP, tikai reizem norauj gljuku, tagad kopsh pedeja posta vairs nekadu gljuku nav bijis, nez, varbut tas no laika prognozes atkarigs :roll:

Link to comment
Share on other sites

Reiz es šitos WWP spēlēju kādu nedēļu, bet tad kautkas notika un vienmēr ejot iekšā pat main menu bija ar dažām krāsām vai pat tikai viss melns un neko nevarēja redzēt, tad es viņu reinstall, atkal paspēlēju un atkal gļuki, tad es viņu uninstall un setupu Shift+Delete :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...