Jump to content

MITS iet sviestā


jx
 Share

Recommended Posts

Iemetās bezmiegs, nolēmu nedaudz paklaiņot pa interneta plašumiem un izleca šāda kaka.

mits.jpg

Visupirms likās, ka esmu atvēris Mita lapu un šī mani noredirektējusi kaut kur. Visai ātri sapratu, ka absolūti viss trafiks plūst uz šejieni un nekas nedarbojas, t.sk msn un tamlīdzīgi servisi.

To, ko ekrānšāviņā redzēt nevar, ir poga "Pieslēgt internetu?" pašā lapas apakšā - tā kā tāpat neko citu nevarēju izdarīt, nospiedu un nets atdzīvojās. Vispār esmu ļoti nepatīkami pārsteigts. Reklamēt jaunu pakalpojumu tik uzbāzīgā veidā - riebjas.

Link to comment
Share on other sites

Guest -mārcis-

man arii tiko taa bija bet aizgaaja gandriiz jau njemu telefonu roka un veltiiju "jauku" vardu shalti :grin:

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Kaads to Mits IPTV ir apskatiijis? Baigi interesee, kaa vinji to ir uztaisiijushi, vai ir portaals, cik programmas, kaadi dekoderi un tamliidziigas fignjas.

Link to comment
Share on other sites

jaaaaa, bet piedavajums nevaajsh.. interesanti kaaa ar kvalitaati.... neticas ka par tadu cenu viss buus baiga chikiniekaaa...

Link to comment
Share on other sites

Guest -mārcis-

winjiem vispar viss ir nestabils, nets ta iet ta neiet, atrums zud, nekas labs tur nebuus :!:

Link to comment
Share on other sites

Es protams atvainojos, bet kads nezin kad būs tā "SŪDA" LTK interneta televīzija pieejama, jo apollo tv vairs paskatīties nevar,bremzē viss.

Apskaužu tos kam pieejams kabelis+ātrs internets un par normālu samaksu. :|

Link to comment
Share on other sites

rashns, nākamā gada sākumā (1. ceturksnī), bet neredzu iemeslu kāpēc ltk tv ies labāk par apollo tv jo tie paši vēži jau ir, tikai citā kulītē. Varbūt, ka līdz tam laikam visas sūdzības (vietas kur 5mbps neskrien kā pienākas) tiks apzinātas un uzlabotas un viss būs ok.

Link to comment
Share on other sites

bobiksons

Kur jus par to IPTV izlasijat?

 

PS: man ari no rita nebija nets, bet nu ir aizgaajis... aarzemes kaa vienmer kaa no pakaljas..

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Es protams atvainojos, bet kads nezin kad būs tā "SŪDA" LTK interneta televīzija pieejama, jo apollo tv vairs paskatīties nevar,bremzē viss.

Apskaužu tos kam pieejams kabelis+ātrs internets un par normālu samaksu. :|

 

Ja tev Apollo Web TV raustaas, tad Apollo IP TV tochna tur neies, vinji to piedaavaas tikai tur, kur 10Mbit ir piesleegti. Peec ADSL standartiem aatrums strauji kriitas attaalinoties no centraales.

 

internode-adsl2-distance.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz viss gāja tā ka prieks,bet kad pieslēdza MK2 sākās nestabilitāte,itkā jau nēesmu talu no centra,esmu pie kalnciema tilta "dinaza". Un tā ip televīzija raidīs Mpg4 formātā,kas būs labāka nekā tā apollo tv

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Centra taalums ir pie kaajas, svariigs ir attaalums liidz centraalei, vada kvalitaate, skrutku neesamiiba. Ja kas, tad ApolloTv arii tagad izmanto MPEG4 paveidu, saucas WMV9, pie zema bitreita viens no labaakajiem kodekiem uz doto briidi, ja kas, tad raida shamie ar 1Mbit bitreitu, Apollo IP TV buus uz H.264 alja MPEG4-AVC, domaaju, ka shamie kodees ciet uz kaadiem 4 Mbit, a tagad gandriiz visi sataliita kanaali naak lejaa kaa MPEG2 videeji ar 5Mbit bitreitu. Taa kaa vinji kaa paarkodee tagad, taa paarkodees visus kanaalus arii naakotnee.

Link to comment
Share on other sites

Bet par tēmu - provaideram nevar aizliegt tamlīdzīgus reklāmpasākumus? Jo kamēr es nav nospiedies kaut kādu idiotisku pogu, pilnīgi viss trafiks ir apstājies! Uzskatu to par apzinātu kaitniecisku darbību, jo papildu samaksai par pakalpojumu Internets, man ir obligāti arī jāizlasa tā reklāma. Tas būtu tāpat kā LMT neļautu veikt nekādus ienākošos vai izejošos zvanus, kamēr tu operatoram neesi paziņojis, ka es izlasījis informāciju par jaunāko pakalpojumu X. Man nav iebildumu par reklāmu kopā rēķinu vai mājas lapā kā bildīti blakus saturīgajai informācijai, taču pilnīgi visa trafika redirektēšana uz reklāmas lapu ir idiotisms.

Link to comment
Share on other sites

bobiksons

Es arī esmu gatavs rakstīts sūdzības vēstuli tiem lošiem, jo nets no rīta nav, jo dēļ tās FW trafiks down... Nekur līgumā es tādu `pakalpojumu` neesu redzējis... Un it īpaši, ka vēl jāspiež kaut kāda poga!

 

Internets arī ievērojami pasliktinājies... Imho, vajadzēja labāk sakārtot tīklu, tad taisīt visādus sūda IPTV.. (kabeļnieks jau praktiski visiem dzīvokļiem ir)

Link to comment
Share on other sites

laikam vēl viens paņēmiens kā cīnīties ar P2P trafiku ;) Torentu progas, DC++, e-Mule neprot to pogu nospiest :mrgreen: Ja pielikt lai reizi stundā poga jāspiež, tad tas varētu būt diezgan efektīvi ;)

Link to comment
Share on other sites

Aiii kaa es gribu to Sun serveri mmmmm...Acis izteceeja kaa ieraudziiju...

Eh zheel ka es tur netieku pie taada klaat...:D

Link to comment
Share on other sites

Un es vēl lādējos, ka dzīvoju vienā no retajām mājām šajā rajonā, kuras MITs neapkalpo... Pronetam gan nav nekādu gļuku! :-P

Link to comment
Share on other sites

Lapais

Uzrakstīt skriptu, kas to apiet, man personīgi lielas problēmas nesagādātu. Riebjas princips kā tāds, jo neatceros, ka būtu piekritis "lasīt un apstiprināt reklāmas, citādi atslēgs internetu". Patiesībā viss šī kantora bizness ir tikai pateicoties p2p - apšaubu, ka šie vēlēsies ierobežot savu peļņas avotu.

 

Interneta kvalitāte ir jūtami kritusies. Lielākā sāpe par ārzemēm - ātrums 30kb/s, lapas lādējas vismaz minūti :/.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...