Jump to content

Super Dzese Hdd un Fdd !!!


Guest Andritis
 Share

Recommended Posts

Es esmu atrisinaajis Hdd un Fdd dzeses nosleepumu , tas man prasija desmitiem gadu bet es to tomeert izdariiju :

1 leeti (var izveidot maajas apstaakollos cenas apmeeras 0.1- 3 sant.

2 viegli uztaisiit (taisiiju apmeeram 2 min)

3 dzresee bez skannas un ideaali nekaadi papildus izdevumi nav vajadziigi ieskaitot elektriibu .

 

Materjaali parasti pieejami visos passapkalpossanaas veikalos :D reizeem var dabuut arii citos .

 

Ok atklaassu jums to izgudrojumu :

 

1 nnemam plastmasas maisinnu vismazaako izmeeru (der arii prezervatiivs)

 

2 pielejam ar udeni (var arii liet tosolu u.c. kraasainus sskkidrumus kuriem nepiemiit skaabes iipassibas)

 

3 aizsienam .

 

4 noslaukaam ruupiigi , paarbaudaam vai netek un ir bez caurumiem .

 

5 uzliekam un Hdd vai fdd

 

Izkatam nav ne vainas :D .

 

WARNING : iesaku lietot to izgudrojumu tikai uz hdd vai fdd jo vinniem aukssa ir gluda nedriikst likt uz videokarteem (par procesoru neesmu paarliecinaats) jo tur ir tie asie ... ! Kaa arii iesaku izmantot 2 maisinnus (dubults nepliist)

 

:( :( :( Man nav fotoaparāta :( :( :( ja kaads aizdotu labraat nofocceetu un ieliktu foto :( :( :( pie tam ja blakus pieliek diodi cau udens maisinnu reaali izkataas gaisma :D

 

 

aa un veel varaat pameegginaat Baloninnus tie ir gumijas un izturiigaaki :D

Link to comment
Share on other sites

tik viens siikums iegaaja tumjajaa paurii ... nah augshu hdd dzeseet ? cepas jau apaksha ...

bet ideja kaa maaja , bezmaz patentu vari iznjemt ;)

riit apskatiisim reaalo pusi iechekosim ...

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis

piekriitu kuuminnam un tas poh kur augssaa vai apakssaa karst augssaa iet alumiinija paarlaajums kuru atzeseejot dzist arii paareejais nav kondensaata jo tas uudens nav tik auksts .

Link to comment
Share on other sites

heisā! - laba ideja:)

 

mjā:) - savulaik domājot par klusumu, ūdensdzesi un hārda dzesēšanu - iedomājos, ka varētu likt mīksta materiāla ūdens spilvenu - piemēram medicīnā tiek izmantoti tādi ūdensmaisiņi ar caurulēm abos galos - tādam tad uzsēdina hārdu virsū - un vēl dabon ūdens caurplūdi - izmantojot tos iekausētos trubugalus:) - tākā - var droši teikt, ka hdd arī ir dzesējams ar ūdeni:)

 

nujā - principā mīksta materiāla ūdensbloks:) - vai tas ir polietelēns, vai kas - tā lai pieguļ visai apakšai....

 

tākā ja patīk piņķerēties ar ūdensdzesi, tad taisi tik augšā!:) - un silti iesaku - apskatīt iespēju izmantot tos medicīnas maisiņus - tie ir izturīgi un hermētiski ar garantiju, ibo nekvalitatīvām precēm medicīnā nav vietas:) - turklāt jau oriģinālie trubu gali - atliek tik pieslēgt savai vecajai ūdensdzesei:)!

 

PS - kāpēc savu hdd tā nedzesēju:) - tāpēc ka tam ir klusuma kārbiņa ar integrētu propelleri - tākā arī klusums+dzesēšana:) - + vēl mīnuss tas ka nav ūdenszdeses piekā pieslēgt:)

 

tākā principā - Andrīt - ar tādām drosmīgām idejām - tā tik turēt:) - un aizvien vēl drosmīgāk!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis

he he tas jau ir sataisiits :D tagad Hdd nekarst . uziku virsuu udens maisinnu :D darbojas lieliski tik labi aizsien un kaartiiigi noslauc dvielii :D

Link to comment
Share on other sites

ōja? - un pietiek pat ar to vien ka maisiņs padara lielāku atdzišanas laukumu? jeb arī nēsi ilgi darbinājis? - vispār superforša lieta:) - kaut būtu tev fotoprāts! - bet būtībā- varētu uztaisīt tādu tēmu - speciāli ar RISINĀJUMIEM dzesēšanai - ko sadalot sīkāk iegūtu hdd dzesēšanas iespējas - un tur viens no iespējām - variants ar ūdens maisu:)

 

interesanti - vai padarbināji ilgi to hdd? - vai nav tāka vienkārši kad skatījies ūdens maisiņā vēl nebij uzsilis? - vot varētu pēc 2 stundu darba piem notestēt? - un cik grādi bij hārdam bez dzeses?

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis

man nav termometra (sapliisa) bet karsts bija riktiigi bet tagad tads bisskinn siltenaaks nekaa izsleegts

Link to comment
Share on other sites

nuja- jau pošos uz migu:) - bet ar spēed fan nerāda temp tam hdd?

 

un ok, ja knapi silts, bet pēc cik ilgas darbošanās? - :)un cik liels tas maisiņš?

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis

maisinns taads mazinnss kaa maxima dod tikai bez uzraksta un veel mazaaks tagad esmu nonnemis jo bija jaasaliimee radiaatorinni mazie uz matenes, bet bija straadajis kaadas 30 min tocc . Eu negribi kaadaa chataa ieiet (iznnemot 118) . ato baiga runaasana te sanaak .

Link to comment
Share on other sites

he he lasu sito visu un saaku domaat ka hdd vareetu apveltiit ar watercooler.

sobriid taisu absoluutu moodingu kur ir apvienotasmanas un varonja veeleesnaas-aukstums un klusums.

bildes arii buus.

sobriid mana maaja izskataas peec mistkastes un no keisa vairs paari palikusi tikai saani ;)

Link to comment
Share on other sites

johoo:) - apsveicami:)! - tadnu gaidam bildes:) - lai veicas! - un ja tev ir ūdenssistēma - tad hārdu toč var pieslēgt - pavisam viegli - ar mīksto - plastisko waterbloku:) - andra galvu:) - vai kā taml - jādod izgudrotāja vārds:)!!!

Link to comment
Share on other sites

blenzju uz savu patlabaneejo veikumu un domaaju kur iebaast fdd.

keisa priekspusee kanapi saliku radiatoru un dvd rom un cd rom

juusu idejas kur baast fdd un arii lai labi izskataas.

varbuut pieliimeet pie keisa saana???

Link to comment
Share on other sites

pie sāna točna var mierīgi - jo disketei jau nav svarīgi - vai to bāz vertikāli vai horiz - ar cdromu gan tizlāk - vertik;alu darboties... - bet fdd - točna - skočo tik klāt - pietin:) - un darīts:)

Link to comment
Share on other sites

pie sāna točna var mierīgi - jo disketei jau nav svarīgi - vai to bāz vertikāli vai horiz - ar cdromu gan tizlāk - vertik;alu darboties... - bet fdd - točna - skočo tik klāt - pietin:) - un darīts:)

 

ja tu pagaidiitu es aatri uzziimeetu kaa es taisu to moodingu un iemes bildiites te.

pagaidiisi???

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis

wow tik nesaprotu kam tev wc ja tajos caurumos buus kuleri :D protams ja tavs meerkkis ir ledaini auksts dators :D Neaizmirsti uzlikt uz hdd un fdd andragalvu :D

Link to comment
Share on other sites

wow tik nesaprotu kam tev wc ja tajos caurumos buus kuleri :D  protams ja tavs meerkkis ir ledaini auksts dators :D Neaizmirsti uzlikt uz hdd un fdd andragalvu :D

 

tur buus andragalva tikai ar nelielam izmailnjaam.

vinja buus no cita materiaal un vijaa tiks ierosinaata uudens cirkulaacija.

tatad no galvas pa slaukaam uz radiatoru un vees uudens peecam atpakalj.

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis

aa un veel fignna tev tu pie radiaatoru tur kur gais triecas radiaatoraa buus caurumu peec manaam domaa tur taadus vajadzetu (prikssaa radiaatoram )

Link to comment
Share on other sites

aa un veel fignna tev tu pie radiaatoru tur kur gais triecas radiaatoraa buus caurumu peec manaam domaa tur taadus vajadzetu (prikssaa radiaatoram )

 

 

kuraa vietaa tu domaaji???

keisa priekspusi???

ja tu to domaaji tad zini jau par to iz padomaats

no keisa priekspuses paari palicis tikai 1cm plats raamiitis kurs nedaudz to visu satur kopaa, jo tajaa keisaa ir izrautas ljoti daudzas stiprinaajuma detaljas un ieksaa ielikts radiators un romi.

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
Es esmu atrisinaajis Hdd un Fdd dzeses nosleepumu , tas man prasija desmitiem gadu bet es to tomeert izdariiju :

1 leeti (var izveidot maajas apstaakollos cenas apmeeras 0.1- 3 sant.

2 viegli uztaisiit (taisiiju apmeeram  2 min)

3 dzresee bez skannas un ideaali nekaadi papildus izdevumi nav vajadziigi ieskaitot elektriibu .

 

Materjaali parasti pieejami visos passapkalpossanaas veikalos :D reizeem var dabuut arii citos .  

 

Ok atklaassu jums to izgudrojumu :

 

1 nnemam plastmasas maisinnu vismazaako izmeeru (der arii prezervatiivs)

 

2 pielejam ar udeni (var arii liet tosolu u.c. kraasainus sskkidrumus kuriem nepiemiit skaabes iipassibas)

 

3 aizsienam .

 

4 noslaukaam ruupiigi , paarbaudaam vai netek un ir bez caurumiem .

 

5 uzliekam un Hdd vai fdd  

 

Izkatam nav ne vainas :D .

 

WARNING : iesaku lietot to izgudrojumu tikai uz hdd vai fdd jo vinniem aukssa ir gluda nedriikst likt uz videokarteem (par procesoru neesmu paarliecinaats) jo tur ir tie asie ... ! Kaa arii iesaku izmantot 2 maisinnus (dubults nepliist)  

 

:( :( :( Man nav fotoaparāta :( :( :( ja kaads aizdotu labraat nofocceetu un ieliktu foto :( :( :( pie tam ja blakus pieliek diodi cau udens maisinnu reaali izkataas gaisma :D

 

 

aa un veel varaat pameegginaat Baloninnus tie ir gumijas un izturiigaaki :D

Lūk ko nozīmē pieslēgt jaunas smadzenes... rezultātā iegūstam: lētu, efektīvu un diezgan tizlu dzesēšanas sistēmu. Protams zinot visus fizikas likumus auksts udens maisinju savelk, silts paplašina.. nu un aptuveni pēc trim, četrām dienām viņām kompīts pludos, dzirksteles šķīdīs un no senča siksna :PPPP

Link to comment
Share on other sites

KEPKE tavs domu gājiens bija perfekts. Bet tāpēc lieli puikas izmanto prezervatīvus, kuri tik viegli neplīst... btw laba dzeses sistēma būtu ar vara trubiņām... vēlāk parādīšu savu ideju...

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis

un taapeec es iesaku tasiit 2 maisinnus kepke j ja viens sapliist otram nekas . Un taa tas nav ka peeec 3 dienaam sapliist . Tetici pannem maisinnu un noliec uz radiaatora protams vinnnu nevar adzeeseet taapeeec udens kklus karsts bet maisins tik un taa iztureess (dubultmaisinns tocc) . Tagad daleca ka nekas nevar pludot ja pareizi sataisa . :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis

ja maisinnu uzliku pasiltu un vinnss sakarsa apmeeram pa 1 graadu jo liku uz karsta hdd fizikas iipaassiba priekss kepke kuram tas nedalec uudenss leeni silst un leeni dziest

Link to comment
Share on other sites

Es esmu atrisinaajis Hdd un Fdd

 

doma kaa maaja protams, bet vai kaadam ir ideja nakui FDD dzeseet???

Link to comment
Share on other sites

2 andriitis - ja gribi vēl ko papildināt vai piebilst - spied sava vecā posta apakšā EDIT pogu - tā tu varēsi papildināt jau publicētu postu, vai izdzēst, lai ja kauko aizmirstās pierakstīt - nav jātaisa 5 posti pēc kārtas:)

 

(izpēti atvērtu topika lapu - taviem postiem būs pogas blakus - EDIT un DELETE. - vari labot un dzēst. -

 

Tas tā - lai kārtība forumā:) - un cilvēkiem ērti lasīt:)

 

PS - un savukārt zem citu jūzeru atstātajiem postiem - atradīsi PM - privatre message - lai nosūtītu ziņu precīzi tikai konkrētajam jūzerim:) - arī - lai nav jāčato publiskā forumā, un jāsārņo tas ar milzu teksta blāķiem:)

 

OKI - lai veicas!

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
Es esmu atrisinaajis Hdd un Fdd

 

doma kaa maaja protams, bet vai kaadam ir ideja nakui FDD dzeseet???

Nē nu tipa pastāv uzskats, ka visas iekārtas silst, gan FDD gan arī CD-ROM. Protams tas cik daudz neviens nav mērījis, tāpēc arī Andrītis FDD pielīdzina cietnim, jeb arī lai dzesētu gaisu iekš korpusa izmanto brīvo vietu, kur uzlikt savu maisiņu / prezervatīvu.
Link to comment
Share on other sites

Guest Admin_

Nu i tpoiks! Viens no stulbākajiem, kas šobrīd visā PC Modding atrodams.

Link to comment
Share on other sites

Guest sKC

ne nu ja svariigs ir tikai efekts tad buus ok bet skata nekaada :) arii ja pagaaviis pc uz kadu pusi nokitiis vinjs lejaa .. tas tik buutu jauki :p

Link to comment
Share on other sites

Guest Hell666

medicīnā tiek izmantoti tādi ūdensmaisiņi ar caurulēm abos galos

tiem ir paaraak biezas sieninjas un dzeseetu krietni sliktaak( ja tu domaaji tjip tos maisinjus kuros ir fiziologjiskais skjiidums, kuru laizh veenaa).

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE

dators ar kura palīdzību var asinis pārliet :) Njā tas būtu, kas jauns un gana higēnisks... zinot to, kādi ir tie mājas apstākļi pie datora!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...