Jump to content

Flash BREMZĒ


devil_angel
 Share

Recommended Posts

Lieta tada lai kadu parluk programu es lietotu , kad ieeju kada flash saita , vai kkas kas saists ar flash , tas vis ta bremze , nu itka lago :((( uhh Itka flash players pedejais :/ Video driveri pedejie ari :( Bet kapec un ko var darit lietas laba ?

Link to comment
Share on other sites

Tu izmanto firefox?

Vot man apmēram katru nedēļu parādījās adobe reader update tipa firefoxam apdeitojās, beigās sanāk, kad eju iekšā kādā pdf man iet apmēram 2-3 min a tā bija pāris sekundes.

Link to comment
Share on other sites

devil_angel

bet nu tikunta IE , FireFox , Opera caur visiem flash saiti , un visskas cits bremze !

Link to comment
Share on other sites

Iztīri cache, cepumus un izskenē drazu, pasties vai nav nekas lieks pie procesiem un tā tālāk.

Link to comment
Share on other sites

devil_angel

Win OS , sp 2 , + pēdejie uptadi .

PC: Intel Celeron 2,42 Ghz , Ram 756 , Radeon 9600 .

Link to comment
Share on other sites

Sistēma šajā gadījumā neko nevar ietekmēt, izlasi manu iepriekšējo postu un pamēģini izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Un kā vēl var ietekmēt. Pat uz skolas 2Ghz celeroniem flash spēles iebremzē.

Link to comment
Share on other sites

devil_angel

Iztīri cache, cepumus un izskenē drazu, pasties vai nav nekas lieks pie procesiem un tā tālāk.

 

Drazas Ir nule , stav in ativirus , i firewals , + Antispywares un Windows Defenders , Cepumi tirs , bet nu :((

Link to comment
Share on other sites

devil_angel

nju kā bija itka viss normali , tad viss pc saka bremzet , nju izdomaju WIn pastavejis kadu laiku nu iztukshoshu HDD un paristaleshu WIN , nonesu vissu pa tiro , uzinastaleju visu pa jaunam , uzliku to flash 9,0,2 un tikunta bremze :(((

Link to comment
Share on other sites

devil_angel

Nju ja , ATI jaunakioe driveri , matenes driveri , nju viss viss, esmu neizpratne kapec tā :(

 

piebildishu to , ka ipashi sak bremzet tad , kad kada blataka krāsa ir , jo tumshāks jo labak vis notiek.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...