Jump to content

Problēmas ar Kaspersky!


Banzai
 Share

Recommended Posts

post-65479-1165520987_thumb.jpgPēkšņi aigāja ciet antivīruss!!! Sitas man atverās atverot Kaspersky!!! Mēgināju nokačāt tās license key, bet rādīja ka visas nederīgas!!! Ko darīt? laikam vajag jaunu antivīrusu!!!

Vai tā ir, ak tagad mans kompis ir bez aizsardzības???

Link to comment
Share on other sites

Kašperovskijs uz ziemassvētkiem ir nobleklistojis tavu atslēgu. Drošivien iekrāj ziemassvētku dāvanām. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest volframs

nuja, ka bez :)

 

un tev tada geniala doma ka ieslegt DC++ un ierakstit frazi "kaspersky key" nav nakusi "tur, ar ko tu domaa"?

 

otrs variants - njem naudas ap 20 Ls un ej uz 636 - noperc kaspersky licenci ar atbalstu un rullee;

 

tik neuzprasies te apspriest programaturas zadzibu - tas ir intelektuals ipashums un par to ir jamaksa!

 

p.s. vispar "viruss" ari ir intelektuals ipashums - labi ka par to neprasa aboneshanas maksu:P

 

http://www.antivirus.lv/

Link to comment
Share on other sites

Tur jau ta lieta. man instilēja oficiāla firma pa samaksu!!!

 

nuja, ka bez :)

 

un tev tada geniala doma ka ieslegt DC++ un ierakstit frazi "kaspersky key" nav nakusi "tur, ar ko tu domaa"?

 

otrs variants - njem naudas ap 20 Ls un ej uz 636 - noperc kaspersky licenci ar atbalstu un rullee;

 

tik neuzprasies te apspriest programaturas zadzibu - tas ir intelektuals ipashums un par to ir jamaksa!

 

p.s. vispar "viruss" ari ir intelektuals ipashums - labi ka par to neprasa aboneshanas maksu:P

 

http://www.antivirus.lv/

 

es jau kačāju tos key. neviens nederēja!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Arī oficiālas firmas par samaksu mēdz instalēt zagtas programmas. Nemaz nerunājot par trial versijām. Tu maksāji arī par Kaspersky vai tikai par instalēšanu?

Link to comment
Share on other sites

Arī oficiālas firmas par samaksu mēdz instalēt zagtas programmas. Nemaz nerunājot par trial versijām. Tu maksāji arī par Kaspersky vai tikai par instalēšanu?

 

Man uzinstelēja visu XP!!! Kādi Līdz kadi 20 Ls samaksāju!!! Tagd jaju bija problēmas arī ar to Genuine!!! To dabūju nost, bet prasa validate windows!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest volframs

ne nu datoristi prasa 20Ls par instalaciju, tikai tev ir nohalturejushi mazlit ...

 

no comment - te es vairs neka palidzet nevaru.

Link to comment
Share on other sites

Tagd jaju bija problēmas arī ar to Genuine!!! To dabūju nost, bet prasa validate windows!!!!

 

Nu vienkārši lol. Es tev pa čirku salikšu, ka kompis aizlidos. :D

Link to comment
Share on other sites

Nu vienkārši lol. Es tev pa čirku salikšu, ka kompis aizlidos. :D

 

 

es jau nav nekāds dator spec!!! bet mēģināšu to firmu dabūt un piežmiegt! ja nesanāks, tad meklēšu tādus specus kā tu;)

Link to comment
Share on other sites

Pāris dienas atpakaļ Kasperskijs taisījis baigo tīrīšanu - nobanojis daudzas zagtas licences!

 

p.s. neprasiet no kurienes es to zinu!

Link to comment
Share on other sites

Pāris dienas atpakaļ Kasperskijs taisījis baigo tīrīšanu - nobanojis daudzas zagtas licences!

 

p.s. neprasiet no kurienes es to zinu!

 

 

tad jau sanāk ka arī mani!!! jūtos piekāsts!!! lai tie perdeļi sargās kad es dabūšu viņus rokā :evil: :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest volframs

tie "perdelji" pasmiesies par tevi kaa par kaarteejo "lamzoru", ko vinji ir aptiiriijushi.. no offence, labak nesmere rokas ar tiem pakliidenjiem... patiesi, sabiedriba vajadzetu skaidraak informeet cilveekus par pagarabu datorkantoru darbiibu un izsniegt datoru meistariem licences instaleet noteiktus produktus, savukaart meistari veicinaatu to izplatiibu un visiem buutu labi - pateretajam viss stradatu un butu legals, meistariem vienmer butu darbs un laba pelnja, programmu razhotaji piedziivotu nebijushu noietu; a visus p2p nahrenizet, redz jau aizliedza ftp un ftpx tureet interneta firmaam! tad buutu kaartiiba.

 

lietojiet bezmaksas AVG - vienkarshi un eleganti

Link to comment
Share on other sites

tie "perdelji" pasmiesies par tevi kaa par kaarteejo "lamzoru", ko vinji ir aptiiriijushi.. no offence, labak nesmere rokas ar tiem pakliidenjiem... patiesi, sabiedriba vajadzetu skaidraak informeet cilveekus par pagarabu datorkantoru darbiibu un izsniegt datoru meistariem licences instaleet noteiktus produktus, savukaart meistari veicinaatu to izplatiibu un visiem buutu labi - pateretajam viss stradatu un butu legals, meistariem vienmer butu darbs un laba pelnja, programmu razhotaji piedziivotu nebijushu noietu; a visus p2p nahrenizet, redz jau aizliedza ftp un ftpx tureet interneta firmaam! tad buutu kaartiiba.

 

lietojiet bezmaksas AVG - vienkarshi un eleganti

 

Nu es jau dabūju viņu nummuru, ta firma tur ir (vestienas iela 2 - tur neiet). Gribu viņus pačakarēt. Piedraudēšu ar griešanos patērētāj tiesību aizsadzības birojā (ir jau pieredze) u.c. lietiņām! Vajag viņus pačakarēt :shock:

Link to comment
Share on other sites

Vajag viņus pačakarēt :shock:

Pačakarē pa priekšu sevi un nosauc lietas īstajos vārdos- tu esi zaglis, jo nemaksā par programmatūru. Tie cilvēki vēl ir maz paņēmuši par savu darbu.

Link to comment
Share on other sites

Pačakarē pa priekšu sevi un nosauc lietas īstajos vārdos- tu esi zaglis, jo nemaksā par programmatūru. Tie cilvēki vēl ir maz paņēmuši par savu darbu.

 

paga - driizaak taa firmele ir vainiiga - zini,cilveekiem,kas tikko nopirkushi datoru viskauko var iestaastiit un vinjiem par piraatismu un zagshanu maz saprashanas (saakumaa) un ja vinjiem paprasa 20Ls par progaam, tad vinsh samaxaa un laimiigs dziivo,liidz lec shaadi briinumi - taa kaa firmele vainiiga - piraatisko progu izplatiishana (komerciaalos noluukos). Tikai domaaju,ka chaliic NEKO nepieraadiis, ja nav kaukaadu dokju,cheku utt.:) :)

Link to comment
Share on other sites

versatile

es nez. bija taa, ka novilku kasperski testeshanai, vajadzeja vienu hdd parbaudit. uzinstaleju, a shis piedava keyu lidz 9. maijam. es protams priecigs, atstaju, uzinstaleju vel uz dazham karbam, viss kedaa. a aizvakar sak karst telefons - kasperskis atrubijas, key blacklisted. :( instalaciju no antivirus.lv vilku... dumi, sakuma pashi izpalata, pec tam bano.

Link to comment
Share on other sites

Vajag viņus pačakarēt :shock:

Kā tu pierādīsi, ka viņi tev to pirātisko softu uzlika? Tev ir papīrs ar softu sarakstu un firmas zīmogs, kas apliecinātu, ka viņi ir veikuši šo darbu?

 

Man gan liekas, ka tādiem maziem "čakarētājiem" vajadzētu uzlikt sodu no BSA par pirātiska softu lietošanu, jo: "Nezināšana neatbrīvo no atbildības".

Šeit pat nav runa par nezināšanu, šeit ir runa par pilnīgu debīlismu.

Link to comment
Share on other sites

Guest mikestep

Ja labi meklet, var vel atrast ejoshus atslegas prieksh vinas. pasham tada bija tada problema, pamekleju un atradu.

post-63167-1165592969_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja labi meklet, var vel atrast ejoshus atslegas prieksh vinas. pasham tada bija tada problema, pamekleju un atradu.

Kamēr atslēgas lieto mazs cilvēku daudzum - ir ok. Tikko atslēgas sāk lietot visi, tās nobano (tas notiek diezgan ātri).

Tā ir nevis datora lietošana - tā ir jāšanās.

 

Paņem ANTIVIR vai AVG free vai kādu citu free AV un dzīvo bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

butu devis man taisit pc viss stradatu ilgi un dikti

Vai tas jāsaprot kā reklāma zagta softa izplatīšanas pakalpojumiem?

Link to comment
Share on other sites

Man ari visi draugi sakot ar aizvakardienu saka zvanities, ka kaspersky karoti nolicis. Es shiem ari opicialas versijas biju nopircis un uzlicis :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix
ADEX: Vai tas jāsaprot kā reklāma zagta softa izplatīšanas pakalpojumiem?

 

ne ta to nav jasaprot ,jo es lieku tikai legalu softu

Link to comment
Share on other sites

Klausam Val ieteikumam.

 

Un autoram - labi ka vēl neierāvi vienu treknu un melnu vārnu par to ka šitā publiski plāteis ar to ka esi zadzis softu! :evil:

 

Slēgts. Uz dzēšanu pēc trim dienām.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...