Jump to content

vai sempron atbalsta dual channel uc...


martinus
 Share

Recommended Posts

interesee vai sempron atbalsta to dual channel?? veikalaa teica ka neatbalstot. matesplate man ir

NF325-a7

albatron k8x250gb pro

(nez taa man paraadija everest).

un vel kaadu lai peerk videokarti prieks sempron 2600+(jo cik es pec forumiem sapratu ka nav jeega sudigam procesoram 300latigu video likt klaat) taatad kaadu lai nem kaadu sis pavilks?? 1gb ram buus un agp video

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

s754 atmiņas kontrolieris neuztur dual channel.

Karti ņem, cik naudas tev ir. 7600GS/x1600pro būs līdz 100Ls, un domājams, ka tev pietiks.

Link to comment
Share on other sites

Guest volframs

socket tips nav saistits {tieshi} ar atminjas kontrolieriem vispar... man ir soc. 462 uz epox sistemplatnes ar VIA mikroshemu komplektiem - leeta pa 35 lati un ir dual-mem channel support ko ari patreiz veiksmigi izmantoju..! :p

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

socket tips nav saistits {tieshi} ar atminjas kontrolieriem vispar...

Un kā vēl ir...

Link to comment
Share on other sites

tatad procesors jeb matesplate neatbalsta. atvainojos ka nesaprotu. a kaadu video ieteiktu lai ir video in un ddr3 laikam. es nevaru atrast veikalaa. laikam skiibi mekleeju. taa cena var buut liidz 150 bet laikam tam manam sempronam taa 1500buus pa krutu ne??

Link to comment
Share on other sites

Guest volframs

Kasparz - man tev jasaka godigi - tu ljoti stipri kljudies... ja tava nezinashana ir lielaka par tavu lepnumu un nespeju atzit savas kljudas, tad man tevis patiesi zhel... ja vel spej ko pateikt, pamato savu viedokli, ko mineeji, es pamatoshu savu!

 

autor - velreiz atgadinu - procesoram VISPAR nav nekada sakara ar operativas atminjas magjistraali vienalga vai 64-bit vai 128-bit! un perc AGP 7-serijas GeForce vai x1300 vai x1600 vidokarti ar 256-bit un ddr3 Aatminju - ludzu, bet uzskatu, ka nav jegas ieguldit AGP un sistemas bez dual support un nu jau paveco soketu :(

 

velreiz: procesors NAV sistemplatne;

 

http://www.albatron.com.ua/products/view1....2193#parameters

http://www.nvidia.com/page/pg_20030918437537.html

http://www.biostar-usa.com/mbdetails.asp?model=nf325-a7

http://www.dirfile.com/albatron_k8x250gb_p...ios_v_r1_01.htm

te tev jauns bios - parshusi un varesi procesora frekvenci pacelt;

 

un vispar tev ir biostar vai albatron razhojums ?:p nav svarigi, crap stays crap...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

A kur ir rakstīts - suportē vai ne?

 

No šitā jautājuma bēg pa gabalu.... :(

Link to comment
Share on other sites

tak ludzu atbildat uz manu jautaajumu nevis te savaa starpaaa pieraadat kauko. taadiem kaskiem tak ir tvnet cats ne:)

Link to comment
Share on other sites

nujaa taisniiba ir. bet paslaik vel nav dzimusi..

 

oki laikam viss aptuveni skaidrs nesuportee dual channel un japaskatas pasam taa videokarte. paldies..

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tā kā neviens no augstākminētajiem ekspertiem neatbildēja, tad varu pateikt, ka ražotāja lapā nav norādes uz to, ka atmiņas strādātu kā dual.

Link to comment
Share on other sites

nu laikam ir taa ja neraksta lieliem burtiem taatad nav.

a ko pirkt vai nu ddr3 vai 256bit. abi kopaa videokartei ir daargi nav veerts prieks mana semprona??

Link to comment
Share on other sites

Guest volframs

beidzot cilvis saprata, ka butu labak 15 minutes paguglejis nevis stundu te chakarejis pratu sev un citiem...

Link to comment
Share on other sites

caliit beidzot es sapratu ka nav ko palauties uz taadiem kaa tu kurs neko konkreetu nesaka tik vispaarina un juutas cata karalis. priekstam ir tvnet cats kaa jau mineeju ieprieks:)

Link to comment
Share on other sites

..butu labak 15 minutes paguglejis nevis stundu te chakarejis pratu sev un citiem...

Tev kaads lika vinjam paliidzeet?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Eu veči, beidzat bārstīties ar spriedelējumiem. Skaidri un gaiši - kur tas ir rakstīts! Es kaut kā meklēju un neatradu.

Link to comment
Share on other sites

nu oks sito topic var sleegt ciet ja nav nevienam vairaak ko piebilst.

nezinu vai pareiz bet laikam sito pirksu SAPPHIRE X1650 PRO AGP 256M GDDR3 DVI/TV. ir ok izveele pa cenu??

Link to comment
Share on other sites

Guest volframs

tu neesi vesels kasparz - tavu nenopietnibu un nenobriedusho personibu skaidri norada tava histerijas pilnaa attieksme un neveleshanas uzzinaat patiesibu - maldies vien talak savas ignorances chuuskulaajaa ...

man pat kaut kaa jautri paliek, kad mazi berni sak izmantot apzimejumus un izteikt nepamatotus secinajumus, pat neiedziljinoties spriedumu izklaastaa;

 

vai tieshaam, beerninji, jums visu ar karotiiti jaabaazh mutiitee, lai pa ausiim tek aaraa, vai ari taa ir 90-gadu debiilaa izgliitiibas sisteema, kas shadus spriest un pamatot nespejigus X-monus sarazhojusi?

 

esmu teicis! vairs neatkartoshos!

 

p.s. noverojums - visi multji parasti iet pa vienu celju...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Palasi par atmiņas kontrolieriem mazliet, tu vairāk par savu 90gadu izglītības sistēmu arī nerubī.

Jā, jā A64 ahhitektūra tieši izceņas ar procesorā iebūvētu atmiņas kontrolieri. Un tieši tāpēc ir tik liela ātrdarbība, un zemi pieejas laiki salīdzinot ar sA platformu. Pat s754 ar visu SC būs krietni ātrāks par sA DC.

Link to comment
Share on other sites

(reku virs manis manam tekstam par vispaariigo "gudro" tekstu pamatojums). vienkaars nezinu kuru karti nemt jo ddr3 un 256bit nevar atrast robezaa liidz 120ls

 

(tas bij par to lampinju diegu domaats)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Pamato, kāpēc gribi ar DDR3 un 256bit?

Atmiņas joslas platums nenosaka performanci. Arī atmiņas tips nē.

R9800nonpro 256bit būs krietni lēnāka par 7600gt/x1650XT kurām ir 128bit maģistrāle...

Link to comment
Share on other sites

nezinu diemzeel nav pamatojums. liekas ka vajadzeetu buut atraakaam. pie. ddr3 ir atraaka par ddr2 un 128 ir mazaak par 256. neesu diemzeel specuks sagraabstiju skaitlus tas arii viss. mos tad iesaki to karti ap 150 ls. paldies

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Ir dzirdēts par atmiņas pieejas laikiem? DDR3 tie ir krietni lēnāki. Ne vienmēr lielāks cipars ir labāk.

Performanci nosaka GPU arhitektūra.

Ko tad teiktu par x1950XTX ar GDDR4 un gandrīz divreiz ātrāko 8800GTX ar GDDR3?

Link to comment
Share on other sites

nezinu isti.. nav diemzeel tik daudz briiva laika lai iedzilinaatos tajos parametros. vienkars gribas upgreidot biki to datoru lai kaadu gadu vel var kauko padzenaat.. itkaa jau japeerk buutu jauns bet paslaik negribas tos 800 simtus ieguldiit. taatad ko iesakam pa so cenu 150ls jeb nemt kaadu 100latiigo??

Link to comment
Share on other sites

Strīdi, strīdi. 5 sekundes ar googles tanti (keywordi: "socket 754 dual channel support") deva šos rezultātus:

 

Socket 754 was the original socket for AMD's Athlon 64 desktop processors. Due to the recent introduction of newer socket layouts i.e. Socket 939 and AM2, Socket 754 has become the more "budget-minded" socket for use with AMD Athlon 64 or Sempron processors. In comparison, it differs from Socket 939 in several areas:

 

* support for a single channel memory controller (64-bits wide) with maximum of 3 DIMMs (no dual channel support)

* lower HyperTransport speed (800 MHz Bi-Directional, 16 bit data path, up and downstream)

* lower effective data bandwidth (9.6 GB/s)

* lower motherboard manufacturing costs

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

nu tur jau tā atšķirība starp s754 un s939, kā teicu cik tur tos postus iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Guest volframs

nu, re, beidzot uzzinam patiesibu par s.754; tad jau pat mans sA ar VIA chipsetu un dual-memory labaaks iraid :) nemaz neko apgreidot nevajag; battlefield 2 iet {gan uz zemakajiem, bet tur jau trapit svarigi, nevis krumu pikseljus apjuusmot}, HoMM 5 ar visiem ant-alias iet uz pilno - skaisti} un tas viss ar athlon 1.7 un geforce 5500 + 512 ram :p

 

aa, pavisam piemirsu, tu lido Kasparz: par savu aprobezhoto rupjibu; gatavojies taisit jaunu acc. :p luser

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

nu, re, beidzot uzzinam patiesibu par s.754; tad jau pat mans sA ar VIA chipsetu un dual-memory labaaks iraid :)

Ehh puisīt.

s754 procesoriem atmiņas kontrolieris ir iebūvēts kodolā, un saikne starp atmiņas kontrolieri un procesoru ir krietni ātrāka, nekā ja atmiņas kontrolieris atrodas čipsetā, kā tas ir uz socA.

Tu esi vēl jauns, tev viss vēl priekšā...

Starpcitu tu neesi tas no RTK izmestais Ivars?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Offtopic: Kaut kur tākā pazīstams tips tas Volframs, man aizdomas krīt uz vienu, kuru esmu saticis dzīvē - nu akurāt tāds bazars (bieži vien tādas aplamības runā), ņemās ar kompju tirgošanu, likšanu un ķerts uz AMD.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...