Jump to content

Vai var pazaudeet savu domenu (interneta adresi)...


Guest ROLANDPICTURES
 Share

Recommended Posts

Guest ROLANDPICTURES

ja es piemeram esmu savu domenu, piemeram www.mansdomens.com nopircis kaadaa hostinga firmaa, kura aiziet pa burbuli? uzreiz neaktivs paliek mans domens? vai ari visi kas tirgo domenus ir tikai sarpnieki, un pashi domeni ir pieregistreti kautkur citur un buus aktiivi, tik ilgi cik es biju samaksaajis? un ja no tiem kur nopirku, noiet pa burbuli, kur man griezties lai atdabuutu savu domena vaardu vai ja vinjsh vel darbojas, tad kur var pagarinaat terminju?

Link to comment
Share on other sites

Guest ROLANDPICTURES

www.nic.lv , šiten jāpērk

 

nu un ja vinji nozuud, kur tad paliks domens? :D un vispaar vinjiem ir 5 reiz dargaak nekaa videji citur pasaulee :-?

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Jaa, peerc labaak no www.nic.lv! Vai arii liidziiga meeroga uznjeemeejiem! nic.lv ir dalja no visas tiimeklja struktuuras, kas atbild par LV domeena vaardiem. Pa burbuli noies tikkai kopaa ar visu globaalo www, ja tas kaadreiz notiks. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Reiz ru-netā lasīju, ka daudzi sīkie kantorīši domēnu reģistrē uz sevi un nodod to klientam lietošanā. Ja tāds kantorītis aizies pa burbuli, tad arī Tavu domēnu paraus līdzi.

Gan jau, ka tā tas ir ne tikai Krievijā.

Link to comment
Share on other sites

Reiz sen senos laikos viena tante teica sekojošu:

 

Kratie suz www.ripe.net, ievadi savu domeinu, un skaties uz kāda vārda tas ir reģistrēts utt !]

 

Protams ripe/net nav vienīgais variants, bet vai man vajadzētu stāstīt kā to izdarīt caur konsoil ?!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...