Jump to content

Neinstalejas no ISO failiem


rolex2006
 Share

Recommended Posts

Problēma tāda, ka nevaru ieinstalēt programmas un speles no ISO failiem, lietoju Daemon t, alcohol 120% - nakadas starpibas. Instalacija visbiezak apstajas vidu un rada ka nevar nokoped/nolasit kadu failu. Lietoju winxp pro - esmu meginajis vairakas versijas, rezultats- viens un tas pats. Visi draiveri ir sainstaleti. Nezinu ko darit...

P.S. Kompis ir labs Pentium D 3.4 Ghz...

Link to comment
Share on other sites

Checksummas esi salīdzinājis?

 

Kas notiek, ja kādu šķietami slikto ISO iecep kādā matricā un tad mēģina instalēt?

Link to comment
Share on other sites

rolex2006

Checksummas esi salīdzinājis?

 

Kas notiek, ja kādu šķietami slikto ISO iecep kādā matricā un tad mēģina instalēt?

 

Aizmirsu pateikt, ka iecept arī nevar, nero nogluko. Bet ja iecepas - tad glukaini - tapat nevar ieinstalet.

Link to comment
Share on other sites

tu vispar daudz iso esi meginajis, vai varbut tik kadus 2 vai 3, varbut tie iso tev bojati

Link to comment
Share on other sites

Ja Nero gļuko tikai uz šiem ISO, bet visu citu raksta normāli, 99,99%, ka sačakarēti ISO. Nu vari vēl pamēģināt ar Alcohol 120%, bet domāju, rezultāts būs līdzīgs.

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

ja velk .iso failus caur revconnect un no atptuveni 50 useriem var gadities ka tas fails ir glukains

taka velc par jaunu!

aaa un vel kas kads tev provaiders? ja tev ir kabeļinternets tad ari var ta gadities ka rodas kads paketloss un .iso nevaelkas sudigi

 

man bija ta ka es zagu i-netu saku vilkt revconnetcta visi mp3 faili raustas visas filmas raustas

Morale: nezodziet netu :D

Link to comment
Share on other sites

Tak novelc pie vienām sāpēm arī kādu tūlīti, kas ļauj apskatīt un pārbaudīt ISO (un citu standartu) imidžus. Piemēram, veco, labo CDMage. Aiztaupīsi sev lērumu problēmu un galvassāpju.

Link to comment
Share on other sites

rolex2006

Es velku ISO failus no torrentiem - visiem iet, bet man nē. Tas nav tikai 2 vai 3, bet lielākajai daļai. Jā un nero gluko tikai uz šiem ISO failiem, kuri neinstalējas. Dzelžos nevar būs vaina ?

Link to comment
Share on other sites

ar nero cd/dvd speed var notestet cd arii iso, tikai japanem istais cdrom izveele un tad panem scan disc, njem file test(vai kaa tur sauca), surface jau nav jeegas iso diskam :mrgreen:

 

vai ari pamegini panemt taj savaa torent progaa: utorent vai bicomet, force rechek torrentam, varbuut nav pabeigts un trukst kadu kB

Link to comment
Share on other sites

rolex2006

ar nero cd/dvd speed var notestet cd arii iso, tikai japanem istais cdrom izveele un tad panem scan disc, njem file test(vai kaa tur sauca), surface jau nav jeegas iso diskam :mrgreen:

 

vai ari pamegini panemt taj savaa torent progaa: utorent vai bicomet, force rechek torrentam, varbuut nav pabeigts un trukst kadu kB

 

Esmu pārbaudījis, netrūkt neviena kB

Link to comment
Share on other sites

xexe.. nav ko spert.. i nebuus probleemas :D

 

p.s. probleemu vareetu buut internetaa vai arii tiikla kartee... kaut kur noteikti ir vaina... tiesa gan shaubos vai vaina ir taa faila avotaa...

Link to comment
Share on other sites

rolex2006

xexe.. nav ko spert.. i nebuus probleemas :D

 

p.s. probleemu vareetu buut internetaa vai arii tiikla kartee... kaut kur noteikti ir vaina... tiesa gan shaubos vai vaina ir taa faila avotaa...

 

Man arī tā liekas, ka vaina ir dzelžos...

Link to comment
Share on other sites

man bija tā, ka matenes integretajai kartei(kaut arii visos veidos atslegtai) bij konflikts ar manu jauno skanjas karti. un tad parvietojot pa pc visada veida failus, arii iso, tie tika sabojati. Iznemu skanas karti viss ok. Taa nodzivoju kadu pusgadu, vienmer kko instalejot sledzu nost jauno karti( liku do not use Control panelii), tad kad paradijas nets, bij skaidrs , ka nevaresu katreiz atslegt sk karti, jo faili ar uTorrent pc ieksaa nak parak biezhi. Varbuut tev ar kkas jauns nesen ielikts datoraa, kaads dzelzis ?

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Esmu pārbaudījis, netrūkt neviena kB

:) Kilobaiti gan pie kājas, pārbaudīšana notiek pēc čeksummas.

Nu pēti un testē, kas par vainu. Man ir bijis, ka dati tiek nočakarēti atmiņas bojājuma dēļ, kauču arī viss it kā strādā. Ir bijis, ka ide kontrolieris datus čakarē utt., utjpr.

Link to comment
Share on other sites

rolex2006

man bija tā, ka matenes integretajai kartei(kaut arii visos veidos atslegtai) bij konflikts ar manu jauno skanjas karti. un tad parvietojot pa pc visada veida failus, arii iso, tie tika sabojati. Iznemu skanas karti viss ok. Taa nodzivoju kadu pusgadu, vienmer kko instalejot sledzu nost jauno karti( liku do not use Control panelii), tad kad paradijas nets, bij skaidrs , ka nevaresu katreiz atslegt sk karti, jo faili ar uTorrent pc ieksaa nak parak biezhi. Varbuut tev ar kkas jauns nesen ielikts datoraa, kaads dzelzis ?

 

Man ir Pentium D 3.4 Ghz, 1Gb ram, integrētā tīkla karte un audio karte, bet ielikta ir audigy 2 un biosā atslēdzu integrēto audio karti. GeForce 7600 GT. IRQ konflikti nav.

Link to comment
Share on other sites

pamegini piemeram kadu rar failu novilkt, atspied un pamegini instaleet, ies vai nee

Link to comment
Share on other sites

Man ta bija delj ta ka ieliku otru tikleni, nevareja nevienu imedzha failu palaist ne ierakstit...varbut tiesham sac vilkt ara no kastes dzelzhus un mest pa logu ara :twisted:

Link to comment
Share on other sites

pasaki kur dziivo, iesim dzelzus lasit ko metisi pa logu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

piesakos uz skanjas karti :D

Link to comment
Share on other sites

rolex2006

Varētu būt ka skaņas karte pie vainas, jo kad uzliku Disable viena spēle uzreiz ieinstalējāsm bet pārējās tāpat nevar, laikam būs jāņem ārā skaņas karte un jādzīvo ar integrēto :(

Link to comment
Share on other sites

man ar skanas karti, tika bojata liela dalja failu, kas tika paarvietoti, tapec paslaik jau skanas karte ir pardota. varbuut kads vaar izskaidrot kaapec taa ir ?

 

K@sparz Iesūtīts Šodien, 12:35

man bija tā, ka matenes integretajai kartei(kaut arii visos veidos atslegtai) bij konflikts ar manu jauno skanjas karti. un tad parvietojot pa pc visada veida failus, arii iso, tie tika sabojati. Iznemu skanas karti viss ok. Taa nodzivoju kadu pusgadu, vienmer kko instalejot sledzu nost jauno karti( liku do not use Control panelii), tad kad paradijas nets, bij skaidrs , ka nevaresu katreiz atslegt sk karti, jo faili ar uTorrent pc ieksaa nak parak biezhi.

 

vecaa karte tika diseiblota, biosaa atslegta, driveri atinstaleeti, parinstaleeta winda, bet tik un taa bij probleemas

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...