Jump to content

GF 8800GTX


Guest JST
 Share

Recommended Posts

Vakar beidzot tika iehavota MSI geforce 8800GTX 8-) Izmantojot parakstā esošo sistēmu 3dmark 2005 ar defaultajiem settingiem tika dabuutas 8690 markas. Jautājums ir vai kādam vēl ir izdevies tikt pie šī zvēra un kaadi ir rezultāti ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mrlobber

    5

  • Morgoth

    4

  • Laugh|nGMan

    4

  • lodzinjsh

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest JST

Nu pēc jaunā gada būs Core 2 duo E6700 bet pagaidām jāiztiek ar to kas ir. Vienkārši apnika x800xl bremzes.

Link to comment
Share on other sites

11671 ar x1900XT un opija dualcore? ROFL :lol:

My grandma scores better :mrgreen:

 

Nu tas vismaz ir kaut kādam salīdzinājumam :D

Link to comment
Share on other sites

Guest JST

Nu es nedomāju ka 430 Ls būtu baigi daudz ko paslaik izdevu un divu mēnešu laikā cena nekritīsies vis tik daudz. Un ja baigi gribās jaunu dzelzi tad neko darīt jāpērk nost. Un R600 vēl ir diezgan miglā tīts pasākums. Un gaidīt jau var vienmēr jo vienmēr nākotnē iznāks kautkas krutāks nekā tagad ir pieejams.

Link to comment
Share on other sites

chota diivaini, ka tik maz markas, es ar 7950GX2 uz e6400, 1gb khx rama, DS3 maate uz 3dmark06 dabuuju 7950 markas. bet tev ar 8800gtx uz 05 markas tikai 8000?? tas ir tieshaam totaali ROFL.

Link to comment
Share on other sites

Polarbear

A tu vispar apjedz,ka to 8800GTX nopirki bezjedzigi? :mrgreen: Labak butu nopircis proci un tad sacis domat par videokarti!

Link to comment
Share on other sites

Polarbear

Varbut cilveks vienkarshi to nopirkta tadel, lai te varetu palielieties! Redz man pirmajam/vienam no pirmajiem no Suunu ciema ir tads grafiskais monstrs :mrgreen: Tikai neapvainojies, tas tikai tads humors :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Nu vispār cilvēks jau var pirkt ko grib un to izrādīt apkārtējiem arī, tas tak nav nekas slikts.

Tikai šajā gadījumā sanāk, ka pārējā sistēma kopā ir mazvērtīgāka par videokarti, kas skaidri liecina, ka pircējs nav pareizi nodefinējis... khm... prioritātes :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest SID

sveiki ! Tas 3000 procis tev tavai videokartei un tas 1gig raamis nonem tavai kartei pat lidz 40 - 50 % performance ! jo mana 7900GTX extreme ari ir par labu prieks mana proca , tadel ari manisu drizuma visu PC un liksu ieksa visdrizak so pasu 7900GTX jaunaja sitema pie 6800extreme core 2 duo un 4 gb raamja no corsair dominator c4 vai c5 . Bet uzskatu ka pusis nav darijis slikti ka iegadajis tadu tiesam grafisko monstru , ja nauda ir tada gandriz katrs no jums tavu izdevibu nelaistu garam .... vienkārši ieteikums Tev - ar steigu liec vismaz 6600 procis , jo vispar jau so karti max izvelk tikai 6800extreme versija ! ta vismaz rakstits sakarigos saitos ...

Link to comment
Share on other sites

ja nauda ir tada gandriz katrs no jums tavu izdevibu nelaistu garam ....

 

Nekādu izdevību tajā cenā viņam nesaskatu... labi gribot, pirms pāris nedēļām 8800GTX (tiesa, bez kastītes), varēja dabūt par vismaz 100 Ls lētāk...

Link to comment
Share on other sites

Guest JST

Nu par to ka videokarte manā sistēmā jūtās kā Ferari uz vanšu tilta piektdienas vakarā es nešaubos. Bet problēma jau bija tā ka bija vjadzīgs jauns dzelzis ar noteikumu ka to būs iespējams izmantot drīz sekojošajā system upgrade. Nu es domāju ka Asus Striker exterme komplektā ar e6700 varbut pat arī ar x6800 un 4gb corsair TWIN2XP2048-6400C4 sakārtos proritātes.

Link to comment
Share on other sites

Guest SID

Nekādu izdevību tajā cenā viņam nesaskatu... labi gribot, pirms pāris nedēļām 8800GTX (tiesa, bez kastītes), varēja dabūt par vismaz 100 Ls lētāk...

 

 

nu nejau ir ta ka es tev nepiekritu bet teiksu biku savadak - pirms kautkadiem 2 - 3 menesi te bija diskusija par jauno Nokia N93 , kur daudzi cilveki teica ka telefons ir smags , parak liels , un tas funkcijas ir parak daudz un liekas un vispar kam gan vajag tadu telefonu kurs taja bridi maksaja 490 ls , ari pats tadu taja bridi biju iegadjies un varu pateikt ka varbut vins ari ir palielaks neka parejie , bet toties tas cilvelks kors vinreiz tadas iespejas ir paistam izbaudijis no vinam vairs neatteiksies ! Ar so rakstu par Telefonu velku paraleles ar so Videokarti - jo tas kas ir hi-end kartes vienmer kaam liksies ka parmaksata nauda , neizdevigums utt un beigas vel tikai tadel lai butu krans garaks , tas ir tas ka doma klasiskais Latvietis , nopelt un celt neslavu nevis paslavet un aprunaties .... besi si attieksme !

 

MrLobber --> es Tev NE oponeju , bet gan izsaku savu versiju ! Jo ja pasam butu iespeja ari es pirktu tadu karti ka vins iegadaja un nejau visiem ir zinamas un ir iespejas iegadaties mantas pa 100 ls vai ar kadu citu atlaidi kada ne tik populara un visiem zinama vieta un varbut pat no rokas !

Link to comment
Share on other sites

lodzinjsh

ja nauda ir tada gandriz katrs no jums tavu izdevibu nelaistu garam

 

...bullsiht

Link to comment
Share on other sites

Guest JST

Nekādu izdevību tajā cenā viņam nesaskatu... labi gribot, pirms pāris nedēļām 8800GTX (tiesa, bez kastītes), varēja dabūt par vismaz 100 Ls lētāk...

 

Tu gribi teikt ka pērkot iekš LV OEM variantā varētu dabūt par ls 100 lētāk? Ja tā tad gribētu gan zināt kur un kā.

Link to comment
Share on other sites

Guest Gipsis

Tu gribi teikt ka pērkot iekš LV OEM variantā varētu dabūt par ls 100 lētāk? Ja tā tad gribētu gan zināt kur un kā.

 

GNT :) Pats vienu 8800 GTS paņēmu tādā veidā! Bet MSI ražojums tur jau uz priekšu izķerts.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest JST

GNT :) Pats vienu 8800 GTS paņēmu tādā veidā! Bet MSI ražojums tur jau uz priekšu izķerts.. :)

 

Nu es jau arī no GNT ņēmu protams tā summa ir ar PVN. Ja dabū bez PVN tad varūt varētu arī būt 100ls lētāk

Link to comment
Share on other sites

lodzinjsh

JST tu esi kādus vērā ņemamus oc rezultātus izlauzis? Tavu vārdu var izlasīt benchmarku "hall of fame" ? Pats pirms kāda laika, mirkļa trakumā, paņēmu 7900gto un tāt nevaru saprast - aņfig. Ja es būtu iztērējis 2.5 reizes vairāk naudu par 8800gtx.....es sev ietriektu dakšu acī!

Link to comment
Share on other sites

Guest JST

Nu OC nav mans primārais mērķis. Galvenais ir lai sistēma (Ne jau tieši pašreizējā bet plānojamā) vismaz tuvākā gada laikā nejustu nekādas perfomance problēmas. Un es esmu vadījies pēč principa ja ņemt tad tikai to labāko. Tāpēc jau eksistē low end middle - end un Hi- end. Ne visi pērk Masseraati ne visi pērk audiosistēmas par $10000 un tāpat ar videokartēm. Ja tu to gribi, ja tev to vajag un tu to vari atļauties kaapēc tad gan ne? Un tas kādai grupai kautkas nav vajadzīgs vai to nevar nopirkt tas nenozīmē ka tas ir mēsls un vispār nevajadzīga lieta. Te iet runa par katra individuālo vērtību sistēmu. Kādam ir labi tāpat bet kādam nav.

Link to comment
Share on other sites

Katram spēļmantiņas pēc iespējām...

Neliekuļosim, ja mums būtu lieki 400 laši (pie ienākumiem, kur tie 400 ir līdzvērtīgi 4 lašiem), intereses pēc tak paņemtu un pamēģinātu, kā ir spēlēt ar tādu.

Link to comment
Share on other sites

lodzinjsh

rodas sajūta ka es ar 50 cent runāju.

Es varu saprast hi-end labumu iepirkšanu, ja cilvēks tiešām cīnās par sava krāniņa garumu plašākā mērogā.

Optimāla sistēma manā skatījumā būs par 10-15% vājāka par hi-end, bet maksās 2-3 reizes lētāk.

Mana doma par 8800gtx ir tāda, ka nevar neviens procīts viņu pabarot - tātad nav jēgas vēl. kad būs attiecīgs procīts, tad arī "monstrs" būs lētāks.

laikam palieku vecs

Link to comment
Share on other sites

Ja tu šobrīd viņu par 4 Ls varētu nopirkt, tev nebūtu pofig, kā tur ar proci? Nu paņemtu krutāko proci arī par desmitnieku :D

Protams, ka jēgas nav, bet katrs izklaidējas kā māk (var atļauties).

Man šādi pirkumi pat veselīgu skaudību neizraisa, neredzu savā dzīvē tam pielietojumu.

Link to comment
Share on other sites

Guest JST

Par visu dzīvē ir jāmaksā ja ne ar naudu tad citādi. Sagribēju videokarti tūlīt un tagad es zinu, ka pārmaksāju bet kādā punktā es izdomāju ka es esmu ar mieru pārmaksāt par to. Un vispār man riebj baigi sīkumainā rēķināšan. Ja vari njem nevari nenjem un viss. Galvenais lai tu pēc tā ko tu esi izdarijis jūties labi.

Link to comment
Share on other sites

Guest _speedy

Nu OC nav mans primārais mērķis. Galvenais ir lai sistēma (Ne jau tieši pašreizējā bet plānojamā) vismaz tuvākā gada laikā nejustu nekādas perfomance problēmas. Un es esmu vadījies pēč principa ja ņemt tad tikai to labāko. Tāpēc jau eksistē low end middle - end un Hi- end. Ne visi pērk Masseraati ne visi pērk audiosistēmas par $10000 un tāpat ar videokartēm. Ja tu to gribi, ja tev to vajag un tu to vari atļauties kaapēc tad gan ne? Un tas kādai grupai kautkas nav vajadzīgs vai to nevar nopirkt tas nenozīmē ka tas ir mēsls un vispār nevajadzīga lieta. Te iet runa par katra individuālo vērtību sistēmu. Kādam ir labi tāpat bet kādam nav.

 

 

Viss jau buutu kaartiibaa, tacu vareeji tagad "neizraadiities" ar savu rezultaatu, buutu pagaidiijis liidz jaunajai sisteemai un tad arii nebuutu siis debates par neatbilstosu pirkumu utt.

Link to comment
Share on other sites

Guest Sandors

Neesi provejis padzenat proci....sitam vajadzetu normali dzities...man sitads pats ari Venice, iet uz 2,6 bez problemam, vel tikai jauzliek udens dzese....bet nu ikdiena patreiz turu 2,4 , pie max slodzes 48 gradi ar box cooleri.

Link to comment
Share on other sites

mja

kārtējo reizi cilvis tiek brokastīs notiesāts par to ka ir nopircis krutāko agregātu visā ciematā ...

kgan no vienas puses nemaz nepamatoti neapliek ... 3,0+ ar 1g ar tādu zvēriņu ...

ja atmiņa neviļ šitam lopam vajg C2D @4ghz lai norm @stock šancētu ...

btw 8800'ās kartītes letiņu rokās ( vismaz to kas bencho ) nava nonākušas ... vienam bija, bet tā nocepās tai pašā dienā ... pārējiem vēl tik šipojas ...

 

vot papagaiļi gan nežēlīgi pret to 3,0+ ... man ar opty165 un x1900xtx abi @ stock gandrīz 10k 3d05 papagaiļi iznāca ...

Link to comment
Share on other sites

Guest JST

Taada ideja vispaar jau ir un taa kaa nesen dabuuju Thermaltake watercool tad problēmām ar procesora oc temperatūras ziņā nebūtu jābūt uz slodzes temp vairāk par 32grādi nekāpj.

Link to comment
Share on other sites

Tā nu gan nevajag teikt - patreiz divas POINT of View PCI-E GF 8800GTS 640 Mb DDR3 RETAIL kartes stāv blakus un tiek gatavotas ielikšanai divos PC, ta ka viss notiek :grin:

 

Edit:

tas bija domāts, ka vēl neesot Latvija 8800

uz kastītes ir uzraksts " Minimum system power requriment based on a PC configured will an Intel Core2 Extreme X6800" :cool:

Link to comment
Share on other sites

atkārtošos ...

( vismaz to kas bencho )

 

95% ppl kuriem tādus highend brīnumus ieliek kastē par papagaiļu skaitītājiem nevelna nezina ... vai arī negrib zināt :p

Link to comment
Share on other sites

ja atmiņa neviļ šitam lopam vajg C2D @4ghz lai norm @stock šancētu ...

btw 8800'ās kartītes letiņu rokās ( vismaz to kas bencho ) nava nonākušas ... vienam bija, bet tā nocepās tai pašā dienā ... pārējiem vēl tik šipojas ...

>>>>>>>>>>>>

Varu iedomaties ieruagot to gjimi cilveekam kas nodedzinajis jau to karti pashaa pirmajaa dienaa ! ;) To diez vinjs klokojot dabuuja gatavu ? Vinjam diez par garantiju to krti samainiis ???

Link to comment
Share on other sites

njaa to ka esi nedaudz ar savu 8800GTX paarcenties ir skaidrs!interesanti cik tev tie HDD ir 2 3 vai 4 un veel 8800GTX!?!?!bet baroklis tikai 480W hmmm nevareetu buut nedaudz par iisu ?!?

8800GTX Power Analysis

 

Pie tam kas tev par monitoru?

jo lai vareetu kaut cik saakt izmantot 8800GTX priekshrociibas ir vajadziigs 24" monitorinjsh. Taa kaa ja tev ir 19'' vai pat 21'' tad varu pateikt tikai to ka esi pamatiigi ieberzies jo shii karte ir paredzeeta izshkjirtspeejaam 1920x1200 un uz augshu, jo tikai pie taadaam izshkjirtspeejaam taa speej izlociit kaajas. taakaa varu pateikt tikai to ka esi pamatiigi paarsteidzies PAMATIIGI :neutral:

Link to comment
Share on other sites

Es gan īsti nezinu vai tā ir taisnība, ka vinjam tā karte tiešām nocepās, bet tik un tā viņš ir viens no labākajiem Latvijas Oceriem.

Link to comment
Share on other sites

Guest JST

Nu uz dotās sistēmas protams šī karte ir overkill bet tas viss tika darīts orentējoties uz tuvojošos upgrade. Un 480w pieteik, ir jau aprēķināts, protams rezerves tur jau nekādas lielas nav. Sistēmas upgrade būs pēc diviem mēnešiem a geimi bremzē tagad un tas bija atrākais un universālākais risinājums.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...