Jump to content

2 windows


elxnis
 Share

Recommended Posts

Man uz datora tagat ir 2 windows, viens nestrādā, otrs, tiko uzinstalēts strādā, kā lai panāk, lai stradātu pirmais windows. Tas ka viņš nestrādā izpaužas tā, ka kad izvēlas wiņu uz kādu pus sekundi parādās kaut kāds uzraksts un dators restartejas. Abi ir Win XP Pro SP2.

Link to comment
Share on other sites

repair no konsoles

kā tas būtu/ Ja kas tas windows kas strādā ir uz 10 gadus veca HDD. Tas viss notika windows upgrade laikā!

Link to comment
Share on other sites

MartinsBe

ieliec win xp install cd, iebuutojies no taa, kad paraadaaas nospiest enter, nospied r burtu, izlasi kurus datus vinjsh prasa, ieraksti, izveelies to partiiciju kuru tev vajag labot un enter, tur buus dotas komandas. Preciizi pateikt no galvas nevaru, jo sen to nav bijis vajadzibas dariit

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

nu i poo, ka desmit gadi

iebuutojies no vindas cd un palaid repairu....

eem tikko ienaaca praataa kjeceriiga doma

vareetu meegjinaat palaist instalu no virtuaalaa cd straadaajosjajaa vindaa un sarepairot nestraadaajosjo instalaaciju :)

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

NC - mans bij domaat nevis virtuaalo masjiinu bet virtuaalo cd draivu.....

peec logjikas vareetu izdoties ja nesamudjii restarta laikaa ;)

Link to comment
Share on other sites

piesaistiisies jau esoshajai/ejoshajai instalaacijai un peec tam vairs neprasiis kuru labot, kuru ne.

Link to comment
Share on other sites

repairs taisiits jau reizes 3, bet tik un taa neiet. Kad izveelas to veco windows vinjsh it kaa saak laadeeties, bet tad uz kaadu 1/4 sec. izmet kaut kaadu pazinjojumu, kuru nevar paspeet izlasiit un restarteejas. ko man dariit? :?:

Link to comment
Share on other sites

saspaidi f8, nonjem auto restart un izlasi, kas tur rakstiits. mosh kaads chkdsk jaapalaizh

Link to comment
Share on other sites

chkdsk jau laists arii n- tas reizes pameeginaashu to auto restart nonjemt.

A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer.

 

If this is the first time you've seen this Stop error screen, restart your computer. If this screen appears again, follow these steps:

Check for viruses on your computer. Remove any newly installed hard drives or hard drive controllers.

Check your hard drive to make sure it is properly configured and terminated.

Run chkdisk /f to check for hard drive corruption, and then restart your computer.

Technical information:

STOP: 0x0000007B utt

 

tur nevareetu pie vainas buut video katres draiveri? vai kaut kas tamliidziigs?

Link to comment
Share on other sites

devil_angel

hmm , 2 windowsi , hmm gmm es ceru ka vienjeim nav kopīgā system mapite ?

Link to comment
Share on other sites

Kaa es varu novaak to windows un uzinstaleet jaunu?Programmas es paarinsteeleeshu, bet failus man nav kur likt! :-( Man vaig lai paliek visi faili!

Link to comment
Share on other sites

Tad pārdzen visus failus uz otra diska, kuram windows nepārinstalēsi. Un vispār taisi vairākas partīcijas - pašam pēctam vienkāršāk...

Link to comment
Share on other sites

Ja ir brīva vieta uz otrā diskā, tad kā Val teica. Ja nav, tad:

Ielādējies no ejošā un no otrā diska izdzēs visu, izņemot vajadzīgās lietas (tās saglabā mapē ar neitrālu nosaukumu, jo My Documents tiks pārrakstīta.

Ceru, boot.ini fails ir uz pirmā diska, ja uz neejošā, tad to atstāj.

Iebootojies no XP CD un instalē, tikai nelieto Format.

Link to comment
Share on other sites

.disks uz kura ie ejoshais windows ir 1, 96 GB liels taa kaa uz to paarakstiit es neko nevaru

Link to comment
Share on other sites

Nu tad atliek manis piedāvātā metode, kaut gan - kāda x-sa pēc tev divus Win? uZ Mazā diska pliks , apgraizīts XP, uz otrā programmas, spēles un cita draza.

Link to comment
Share on other sites

to otro es uzinstaleeju tikai taapeec, ka nojuka iistais. Es nevaru kaut kaa uztaisiit veelvienu partiiciiju lielajam HDD, tur paarkopeet vajdziigos failus un formateet to partiiciiju, kur ir tas win xp?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nevar vienkārši atslēgt to mazo HDD un tad repairot neejošo Win? Palabojiet, ja kļūdos.

Link to comment
Share on other sites

Es jau esmu n-tas reizes vinju repairojis, visu laiku peec tam raada

A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer.

 

If this is the first time you've seen this Stop error screen, restart your computer. If this screen appears again, follow these steps:

Check for viruses on your computer. Remove any newly installed hard drives or hard drive controllers.

Check your hard drive to make sure it is properly configured and terminated.

Run chkdisk /f to check for hard drive corruption, and then restart your computer.

Technical information:

STOP: 0x0000007B utt

http://support.microsoft.com/kb/324103

bet varu pameeginaat to izdariit atsleedzot mazo, bet vai no taa kaut kas mainiisies?

 

Var vispaar kaut kaa uzinstaleet jaunu windows (nevis repair) neformateejot hdd? vai kaa var atjaunot cietaa diska vai windows staavokli kaads tas bija pirms paaris dienaaam?

Link to comment
Share on other sites

Var arī sadalīt vairākās partīcijās to disku, kam gribi pārinstalēt.

Par sekām un nepareizu lietošanu atbildību neuzņemos. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Es ar taa domaaju, bet kaa juus domaajat, ja es uzinstaleeshu kaadu wista beta versiiju, vai win 98 un peec tam atpakalj xp, tas kaut ko dos?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...