Jump to content

Rooteris 15-25 latu robezhaas


Guest wakiii
 Share

Recommended Posts

Guest Nagla Pakalaaa

D-LINK DI-604, Broadband Router, 4-ports UTP 10/100, 1-port WAN, Support NAT

 

20,5 jauns ar garantiju

Link to comment
Share on other sites

PI ar monowall vai pfsense. Vari jau ņemt kādu 604 D-Link`u, bet vienīgais, ko tu no viņa iegūsi ir zināšanas par to, kādēļ nevajag lētu rūteri pirkt. Un it sevišķi, ja jūzo p2p, nāksies viņu resetot ik pēc pusstundas, jo cik zinu D-Linkam ir diezgan lielas t problēmas

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

pilniigas mulkiibas par to 604to restarteeshanu ik pa 5min

 

staav man pasham 604 un gada laikaa nav bijis neviens restarts , protams iesaku sheemu ruter>switch nevis sleegt pa taisno pie routera jo nu mazos routerus lieki slogot tieshaam nav praata darbs

Link to comment
Share on other sites

Nu nez - man ir kaut kāds lētais Edimax rūterītis un ar diviem pie MDSL pieslēgtiem datoriem tiek galā bez problēmām (uz abiem tiek izmantotas p2p progas): Uptime 13day:17h:52m:20s Un tik maz tikai pateicoties Latvenergo "nepārtrauktajai" elektrības piegādei. Gada laikā tikai vienu reizi esmu restartējis viņu.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nu nezinu,man arī stāv D-Link 604 un uTorrent iet griezdamies.Apkalpotas tiek trīs kastes vienlaicīgi.Jā,varbūt reizi mēnesī uztaisu restartu rūterim ja pārkarst. :-D

Link to comment
Share on other sites

a kakm var vajadzet ruteri ? putju poda paliktnim laikam jau ... :p

 

 

varbut to problemu var atrisinat ari bez routera... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest wakiii

pagaidaam man vajag 2 pc nets, naakotnee vaidzees 3 pc :-D

 

domaaju ka ruuteris ir vieniigais risinaajums, man MDSL

Link to comment
Share on other sites

Nu tad nem no manis to dlinku un viss buus bumbaas ;-)

 

Atrausi sev, t.i., pārdosi tik ''labu'' rūteri? :?:

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

man vini daudz , savu nepaardoshu

 

un tavs sarkasms te ir galiigi nevietaa

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

PI ar monowall vai pfsense. Vari jau ņemt kādu 604 D-Link`u, bet vienīgais, ko tu no viņa iegūsi ir zināšanas par to, kādēļ nevajag lētu rūteri pirkt. Un it sevišķi, ja jūzo p2p, nāksies viņu resetot ik pēc pusstundas, jo cik zinu D-Linkam ir diezgan lielas t problēmas

Likt dzīvolī vēl vienu kasti , kas rūks un grabēs nav prāta darbs . Pašam stāvēja tas D-Link DI-604 , neatceros , ka būtu īpaši kāries . Strādātu vēl šobaltdien , ja zibens nebūtu nobeidzis .

Link to comment
Share on other sites

nez kas jums pret dlink, bet es nopirku pa 20 un nekaada vaina, 3meeneshu laikaa kaadas 2x reizes gan laikam bij pakaaries, bet tur veel nez vai bij rootera vaina, es vienkārši auto izrauj 220 rooterim un modemam :p, iepriexh izmeeginaajos visaados veidos noshaaeet netu, nekas nesanaaca.

vieniigais truukums, ka dazreiz nobremzee nets, jo rooters pats pa sevi biki apeed vai nedaudz aiztur :( var meeginaat atsleegt vinja firewall, bet tas dod tikai nedaudz. nez maybe laix nopirkt kko daargaaku...

mac var mainiit uz abiem galiem (modems un tava tiiklene vai switch)

Link to comment
Share on other sites

Guest nesaprotamais

protams, jo atraks procesors ir ruteri iebuvets, jo atrak tiks apstradatas paketes, tomer 10/100 mbit/s tikliem tas diezvai var but svarigi...

Link to comment
Share on other sites

nuu nez vai nav svariigi, nedaudz tomeer juut. blin par vinju procesoriem veel nebiju iedomaajies. bet nu nets bez rootera straadaa tomeer labaak. bet nevar jav atljauties bez rootera, bez vinja 20k uzbrukumi dienaa, ar vinju tikai paaris simti...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ou jē! šon (vakar) piemaucu D-Link DI-604UP rūteri! cik pagaidām ir tad nekādu problēmu neesmu novērojis (nu jā: System Up Time: 0 days, 12:53:01)... 6dien, 7dien kārtīgi palietošu p2p un pastīšos vai nav ar tiemproblēmas... un vel kkad notestēšu printera portu (USB) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest propoganders

jaa, arii ruuteriem ir iekshaa procesori: tad jaskatas vai 16 Mhz vai 26 Mhz:

 

turklat ruteri nav nekadas kastes, un nekas tur negrab - nav kam; [tas par vienu rakstu k-kur augstaak]

 

un lai nelauj uzbrukumus var lietot softisko firewall Black Ice - labs!

Link to comment
Share on other sites

Tad jau viņš riktīgi labi silst...problēmas?

Man te ir viens tāds WAG54G...biezhi problēmas ar wireless tieši sasilšanas dēļ

Btw WAG54G latvijā kā rūteris neiet,tāpē domāju par WRT54GL iegādi...laikam labāka nekā nav/

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...