Jump to content

ar ko atshkiras ultra/100 no sata 3gb/s?


enzo
 Share

Recommended Posts

jēga ir... satiniekam datu kabeļi tač ir šaurāki, tas jau ir +

Link to comment
Share on other sites

satiniekam datu kabeļi tač ir šaurāki, tas jau ir +

 

 

Kāda šķirba cik tievs kabelis?? moš kabeļa krāsa arī būs +

ja vien neslēgsi raidā no sata jēgas maz un tie 3gb/s ir bullshit

Link to comment
Share on other sites

Guest telemundo

ja sistemplatne atbalsta SATA pieslegumu hdd, ir jega:

 

UDMA atrumi: http://www.pcguide.com/ref/hdd/if/ide/modesUDMA-c.html

 

lai ari uz papira vienados rezhimos ir vienadi cipari gan IDE hdd gan sata hdd, pedejais stradas atrak hvz kaukada laba iemesla delj;

 

SATA atrumi: www.sata-io.org

 

sata darbojas ATAPI-6 rezhima tapec teoretiskais atrums ir noteikts 100 mb/s, praksee shis atrums atshkiras dazhadu hdd starpaa - man piemeram ir viendiska sata 3gbps 80 gb seagate baracuda hdd - tam tehaprakstaa ir lidz 80 mb/s - http://www.computer-tempel.de/?content=/Fe...SATA_gruppe.htm

tomer reali ar HD tune es redzu ~72 mb/s, bet revconnect tas hasho datus ar apm 42-29 mb/s atrumu;

 

vispar lai hdd stradatu atri uz sistemplatnes butu vajadzigs attiecigs mikroshemu komplekts, nevis tie bernudarza tilti viss-vienaa... kas liek normalam sata stradat IDE mantojuma rezhima {mantojot lidz ar to visus minusus}...

Link to comment
Share on other sites

daudzus Sata cietņus var atvienot, pat neizslēdzot kompi, arī +

Link to comment
Share on other sites

Guest telemundo

stop!

 

sata hot-plug {hdd pieslegshana un atslegshana, neizsledzot datoru} iespejai paredzeta speciala mikroshemu komplekta uzbuve ar baroshanu !uz sistemplatnes! - tas ir pieejams tikai jaunaakajaam sistemplatnem, kuraam tas noraadiits tehniskajaa raksturojumaa... ar parastu sistemplatni var nosvilinat ij cietni ij platni!

 

ierosinu: ja reiz raksti ko specifisku, tad pieraksti to pareizi - citadi kads jaunaks lietotajs sadomas tulit atslegt hdd un pieslegt hdd kamer strava rit - tas varsagaadaat nepatikamus parsteigumus;

Link to comment
Share on other sites

Ja tas viss ir atkarīgs tikai no sistēmplates, tad kādēļ runā par LINUX kernel SATA hotplug atbalsta? Man sāk šķist, ka tu esi saklausījies no kāda "gudros" vārdus un tad ~ kontekstā viņus spļauj ārā. Diemžēl neizproti dažādas terminu un procesu nianses, un tādēļ tu izraisi manī tikai smīnu. Ak jā, ja es nekļūdos, tad SATA hotplug ir iekšā SATA v2.0 specifikācijā un vispār to atbalsta pat lētie Asrocki tā kā nekāda retā fiška tā nav.

Link to comment
Share on other sites

Nu man jau nu gan liekas, ka, lai lietotu sata hotplug fiichu NAV jaabuut kaut kaadai uuber platei...

 

Varbuut vari pamatot savu teikto ar kaadu reaalu rakstu par to?

Link to comment
Share on other sites

Guest abc

nu tad Tu pats ari izlasi tur 6. rindinu no augsas. Varu ari nocitet:

 

*The SATA Hot-Plug feature might not be supported by the chipset because of its limitation, the

SATA Hot-Plug support information of ASRock motherboard is indicated in the product spec on our

web site http://www.asrock.com/product/index.htm .

 

tatad ne visas plates so iespeju uztur

Link to comment
Share on other sites

Guest telemundo

nu tad tagad atgriezishos par jautajumu par "smiina izraisiishanu"; kaa jau tu saprati manu seju patreiz rotaa plaaats smaids un ieshu pec velvienas tejas kruzes citadi tulit reekshu...

 

redz man paveicies dzivot pasham ar savu galvu uz pleciem un 6 gadus esmu nostradajis kompjuteru tirdznieciba un garantijas remontaa... tas taa vel neko nenozime, bet par sata hotplug fishku jau labu laiku pats izurbos cauri jo lieta mani interseja, tapec ka reiz liku kopa serveri un bija jautajums vai likt SCSI cietos lai var hotswapingu taisit vai to varesim istenot ar sata...

 

nu tad taa taas lietinjas sastaav!

 

peace

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...