Jump to content

jauni aatri vga draiveri


Snake5
 Share

Recommended Posts

1. kā tavs "krietni ātrāki" izpaužas?

2. Gudri vīri lūdzu koment`jiet šo apgalvojumu...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Tema gavno, after labs cilvēk. ja nav WHQL approved, tad crap.

Atceries, ātrdarbību iegūsi tikai upurējot kvalitāti.

Link to comment
Share on other sites

a tu izmeeginaaji?

moz tev ir splinter cell pandora tomorrow

agraak amn shii neraustijaas un 640x480 un High settinga

tagad ar DH Zer0point man shis neraustaas pat uz 1024x768 un high ha

 

omega arii bez whql tas tak neko nemaina izmeegini tad runaa

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

omega arii bez whql tas tak neko nemaina izmeegini tad runaa

Tici man, es esmu izmēģinājis vairāk nekā tu domā.

ja nav WHQL approved, tad vari jamos uz rb sūtīt.

Link to comment
Share on other sites

es lieliski zinu, ka whql paarbauda saderiibu ar visaadiem windowsiem, datoriem un to daljaam bet shie pat netiek pie zer0pointa paarbaudiishanas vienkaarshi jaaizveelas "stable" versija un ja kas suutiit reply draiveru autoram un veel kas - visus draiverus instalee jau uz pasha atbildiibu bet tu vispaar shos izmeeginaaji? :?: :wink: :roll: :shock:

 

tas whql es arii zinu ko noziimee - Windows Hardware Quality Labs vai ne? protams!

Link to comment
Share on other sites

Nez, uz kā rēķina viņi to ātrdarbību panāk.. Parasti jau nogriežot kvalitāti. Tev tiešām liekas, ka kaut kādi driveri no sūda var uztaisīt zemenīti? Lab kaut ko optimizējot vai vēl sazin ko izdarot varētu to ātrdarbību palielināt par pāris %, bet ne jau no 640X480 līdz 1024X768.

Link to comment
Share on other sites

bet tu pameeginaaji un pietam tik suudiigi neizskatijaas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

plzz pameeginiet un tik tad raxtiet atsauksmes ok?

Link to comment
Share on other sites

lee_cooper

Sudu atradi! patik? nu tad nebazh citiem virsuu?

nemeginaju un netaisos! ka jau teica no suda zemeni neuztaisit.

P.S.-man splinter cell neraustas! :mrgreen:

 

tikpat labi vari paniemt 3d analizer'i nogrizet visadus grafiskos pribambasus un spelet to splinteri kaut uz 1280x1024 4xaa 16xaf un tev nekas neraustisies.

Link to comment
Share on other sites

var gan bet man pat ar mazo antialiasingu iesleegtu taa gaaja un tur peec draiveru versijaam jaaskataas jo piem. 0.69 - ATI karteem bet 91.47 vai liidziigi - NViDia karteem jaa gan un ja visas lietas atsleegs tad speelei nebuus jeegas - nebuus eenu, var kjeemoties textuuras un var pat efekti neparaadiities un tam nu noteikti nava jeegas un iesaku izlasiit kas tur optimizeets!!! citaadaak bez jeegas

Link to comment
Share on other sites

Guest Vander

Ne jau vienmēr kvalitāte zūd, ja pareizi optimizē draiverus.

Salīdziniet kaut vai Flatout 2 ar The Heritage no pašu mājas. Kurš tad raustās? Protams mūsu pašu, lai gan tur nekā nav tāda, kam būtu jāraustās. Bet Flatoutā 2 ir krietni daudz vairāk poligonu.

Tāda nu ir tā ideja.

Šamo vēl neesmu provējis. Kad paprovēšu, tad pateikšu.

Link to comment
Share on other sites

Kopš kura laika draiveru ātrdarbību mēra ar kaut kādiem tamlīdzīgiem subjektīviem rādītājiem kā "pirmīt raustījās, tagad ne" un "nemaz tik sūdīgi neizskatās"???

Link to comment
Share on other sites

redzi, var jau meeriit ar 3d markiem bet tas prasa laiku

Link to comment
Share on other sites

redzi, var jau meeriit ar 3d markiem bet tas prasa laiku

 

Tad ta problēma... jebkurš mērījums prasa laiku un vēl jo vairāk pastiprina neuzticību taviem apgalvojumiem par ātrdarbību un "nesūdīgo kvalitāti" - cik tad ilgi tu to visu vērtēji, pārdesmit sekundes?

 

Pilnu 3dmark paketi var izlaist pusstundas laikā. Uz priekšu, gaidu salīdzinājumu (nu labi, vēl viena pusstundu draiveru pārinstalācijai...)

Link to comment
Share on other sites

Ja reiz par tēmu- vai sanāk, ka NFS, sākot no Underground, līdz par pēdējam Carbon ir reāli sūdīgi uzprogrammēti? Jo Flatout pat uz max iestatījumiem neizrāda nekādu vēlmi raustīties(vidēji 35fps), bet NFS uz 1024*800 tikai pie min details ir spēlējams.

Link to comment
Share on other sites

tas pats ar persijas princhiem tiem arii debiili suudiigi pixel shaderu 1.1 tie ielika tikai deelj eenas kas ir visai smiekliigi

Link to comment
Share on other sites

Beidz liet ūdeni..

Ieteici draiverus un neatlaidīgi aizstāvi..

Notestē ar 3dmarku, noziedo vienu stundiņu sava dārgā laika, parādi mums rezultātus un varbūt kāds pāries tavā pusē.

 

Te būs citu pieredze

Link to comment
Share on other sites

Autoram.

 

vienu dienu tu nevari palaist SC Pandora Tomorrow bet sodien jau speelee uz 1024X768? man taa liekas ka tu reaali lej uudeni. ja kluudos tad atvainojos.

Link to comment
Share on other sites

palaist es sho vienmeer esmu vareejis

bet uz kura 3dmark man notesteet?

man ir 2001 un 2005 datoraa

 

 

 

taa ir pieredze no 6.8 lietotaajiem bet jau tur ir 6.9 (man pasham arii)

Link to comment
Share on other sites

labs joks ha ha

 

un taatad:

ar nelielu bet ziimiigu paarsvaru uz 3d mark 2001 SE ar vienaadiem visiem settingiem

ar punktu skaitu 8141 pret 7839 ir uzvareejis

ZER0POINT

credits

DH Zer0point 6.9

un ATi CaTalYst 6.11

 

Paldies par uzmaniibu!!

Link to comment
Share on other sites

Zini, atshkjiriiba nav tik ljoti liela, manupraat to vareetu panaak arii vienkaarshi paeksperimenteejot ar draiveriem, tiem pashiem Catalyst.

Link to comment
Share on other sites

jaa jaa bet saliidzini 6.9 ar 6.11 padomaa kas tad buus!!! :p:D

Link to comment
Share on other sites

jaa jaa izmainiishu lod un dabuushu 4*4 textuuras kaa GTAsanandreasAA

Link to comment
Share on other sites

labs joks ha ha

 

un taatad:

ar nelielu bet ziimiigu paarsvaru uz 3d mark 2001 SE ar vienaadiem visiem settingiem

ar punktu skaitu 8141 pret 7839 ir uzvareejis

ZER0POINT

credits

DH Zer0point 6.9

un ATi CaTalYst 6.11

 

Paldies par uzmaniibu!!

 

Kā mēs redzam, tad starpība ir 3,8%. Kas tiešām nav nekas tāds, kas neiekļautos iespējamās kļūdas robežā :wink:

 

Izsakot to fps, 25fps vietā iegūsim 25.95fps.

 

Vai ir kāds, kas to spēs uz aci pateikt? Šaubos.

Link to comment
Share on other sites

neeneeneenee piemeeram pie Game 4 - Nature ar ATI6.11 bija 14 fps bet ar DH - 24 saku taa - tas ir atkariigs no speeles kuru speelee vai no programmas kuru lieto un punkts

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Nature ir stipri atkarīgs no attēla kvalitātes. Uzliksi LOD, vismairāk izmainīsies tieši Nature testa rezultāti. Jo tas ir vienīgais DX8 tests iekš 01' markas.

Link to comment
Share on other sites

aha bet toc tas tik no speeles atkariigs un izskataas ka visaatraak shie draiveri darbojas zem DX8 kaa SplinterCell-PT ne taa?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...