Jump to content

MDSL Uzlabojumi


Rainy
 Share

Recommended Posts

Godātais klient!

 

Informējam Jūs, ka, turpinot telekomunikāciju tīkla modernizāciju Latvijā, 2006. gada 7. decembrī laika posmā no pulksten 12:00 līdz 14:00 notiks sakaru kabeļu pārslēgšanas darbi. Šajā laikā ir paredzami divi 60 minūšu ilgi telekomunikāciju pakalpojumu pārtraukumi.

Lūdzam atvainot par sagādātajām neērtībām sakaru pārtraukumu laikā.

Papildu informāciju par plānotajiem darbiem varat iegūt, bez maksas piezvanot pa tālruni 114. Ceram uz Jūsu izpratni un veiksmīgu turpmāko sadarbību!

 

 

Tad jau arī Liepajā bus 10mbit/Sekundē :D

Beidzot kautkas tiek darīts a to zb ka inets gļuko...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Šitādi paziņojumi man diezgan bieži manīti, tikai te Rīgā džeki to dara pa nakti, kad vairums snauž siltās cisās. Briesmīgus progresus neesmu ievērojis.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau arī Liepajā bus 10mbit/Sekundē :D

Beidzot kautkas tiek darīts a to zb ka inets gļuko...

Jā, arī Olainē gaidāmi kaut kādi darbi, ja nemaldos, tikai šodien.

Domā ka tas nozīmē lejupielādes ātruma palielināšanu? Starp citu, pēdējās pāris nedēļas man arī nets gļuko.

Link to comment
Share on other sites

klientus tik rauš,bet stabilitāte zūd,vakaros un no ritiem nevar pat skatities apollo tv,jo atrums nekads netam, :evil:

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi piekrītu Rašam - pēdējās dienās Apollo vispār sāk halturēt pēc pilnas programmas - vakaros nets vispār sāk zust uz vairākām minūtēm, turklāt ik pa pāris reizem stundā. Turklāt arī kopējā tīkla stabilitāte uz doto momentu ir štruntīga.. Kauns.

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi piekrītu Rašam - pēdējās dienās Apollo vispār sāk halturēt pēc pilnas programmas - vakaros nets vispār sāk zust uz vairākām minūtēm, turklāt ik pa pāris reizem stundā. Turklāt arī kopējā tīkla stabilitāte uz doto momentu ir štruntīga.. Kauns.

Mhm pa ko jūs runājat??? Manā ciemā ne klasesbiedriem, ne man nav čakarējies i-nets!! :grin:
Link to comment
Share on other sites

q64silver

Kā mDSL lietotājs, ziņoju: sūdīgi. Ja P2P vēl strādā stabili, tad radio klausīšanās un sērfošana pa mājaslapām ir neapmierinoša (ar izslēgtiem P2P klientiem)!

Link to comment
Share on other sites

Man pilsētas DSL un kopš sestdienas ātrums pa Latviju nedaudz zem 5 Mb/s tā kā man nav par ko sūdzēties. :)

Link to comment
Share on other sites

aluuksne arii problemas vakaros ka gliemezis vai vispar nav lai tas lielas monopolists sak kaut ko dariit !!

Link to comment
Share on other sites

Es ja pusotru gadu sēžu ar mDSL ~4,7Mbits/s un man nav bijušas nekādas problēmas neta gļukiem.

Ko?? Vai ta mdsl pusotru gadu ir ~ 5 Mbit

Link to comment
Share on other sites

Godātais klient!

 

Informējam Jūs, ka, turpinot telekomunikāciju tīkla modernizāciju Latvijā, 2006. gada 7. decembrī laika posmā no pulksten 12:00 līdz 14:00 notiks sakaru kabeļu pārslēgšanas darbi. Šajā laikā ir paredzami divi 60 minūšu ilgi telekomunikāciju pakalpojumu pārtraukumi.

Lūdzam atvainot par sagādātajām neērtībām sakaru pārtraukumu laikā.

Papildu informāciju par plānotajiem darbiem varat iegūt, bez maksas piezvanot pa tālruni 114. Ceram uz Jūsu izpratni un veiksmīgu turpmāko sadarbību!

Tad jau arī Liepajā bus 10mbit/Sekundē :D

Beidzot kautkas tiek darīts a to zb ka inets gļuko...

kur tu ieguvi šādu info zvanīju uz 114 šie teica ka neko nezinot

Bet ar baigi tur vajag tos 10 mbit, labāk nodrošinātu tādas vietas kā ir manā ciemā Taurupes pag. kur netam pārslodze un sola jau pusgadu nav ātraks part 10 kb/s. Par ko tad es maksāju. Tā vien liekas ka nevis par MDSL bet par SLOWDSL :twisted: :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Kā mDSL lietotājs, ziņoju: sūdīgi. [..] radio klausīšanās [..] ir neapmierinoša [..]!

Jā, šitais arī man visvairāk kaitina, praktiski līdz plkst 24 ārzemju interneta radio nav iespējams klausīties, VLC dažas sekundes atskaņo un pēc tam klusums, bet iekš View->Messages rindām vien paziņojumu, ka PTS out of range. Acīmredzot bandwidth uz ārzemēm ir izmantots uz visiem 100% un stabils savienojums vairs nav iespējams. LTC izskatās ir pārsteigušies ar šo 5Mbps interneta atļaušanu uz ārzemēm, jo līnija vienkārši nespēj pavilkt visus lejuplādētgribētājus.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...