Jump to content

netieku CSDD testaa


Juu_Tuu
 Share

Recommended Posts

nu jaa, aizmirsu pateikt, taada faila vispaar nav, mekleeshanaa nevaru atrast, un google arii neko nestaasta!

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Atver tam IE internet sekjurītī un enablē visu kas saistīts ar ActiveX

Link to comment
Share on other sites

vai nu tu ir dumjsh.. vai arii nemaaki lasiit.. vai kas cits.. bet pats tikko izmeegjinaaju.. viss straadaa :) divaas tajaas noraadiitajaas vietaas ieliec promt un viss rukaa...

Link to comment
Share on other sites

Guest klf

kas tev par IE??man 7beta3viss sanāca...

 

visā šajā pasākumā kretinē tas ka programmētāji spiež uz internet explorer,kas piespiež lietot windows.kopš manas acis skatija vistu es šo operātoru lietot gribu ar vien mazāk un mazāk.....

Link to comment
Share on other sites

CSDD Vieni no tizlajiem un tieshaakajaa noziimee es ceru ka kaads to arii pateiks vinjiem, ja te kaads lasa...

Kamdeelj prieksh IE tikai darbojas???Es pat esmu ar mieru satikties lai pateiktu sho...

 

Laikam visi ieciklojushies uz Microsoft...Uz java laikam savaadaak nemaak uztaisiit...

Link to comment
Share on other sites

Guest Darko
CSDD Vieni no tizlajiem un tieshaakajaa noziimee es ceru ka kaads to arii pateiks vinjiem, ja te kaads lasa...

Kamdeelj prieksh IE tikai darbojas???Es pat esmu ar mieru satikties lai pateiktu sho...

 

Laikam visi ieciklojushies uz Microsoft...Uz java laikam savaadaak nemaak uztaisiit...

Priecājies par to, kas ir.

 

P.S. CSDD arī nav jaunākie testu jautājumi tajā webā. :p Nesen apdeitotajā jautājumu listē ir kādas ~ 30 jaunas situācijas.

Link to comment
Share on other sites

CSDD Vieni no tizlajiem un tieshaakajaa noziimee es ceru ka kaads to arii pateiks vinjiem, ja te kaads lasa...

Kamdeelj prieksh IE tikai darbojas???Es pat esmu ar mieru satikties lai pateiktu sho...

 

Laikam visi ieciklojushies uz Microsoft...Uz java laikam savaadaak nemaak uztaisiit...

 

 

 

 

 

 

 

Visu cieņu CSDD - iestādei ar vislabako kolektīvu un attieksmi pret klientiem! Un, pieņemot, ka IE Latvijā ir vismaz 80% mājsaimniecību, neskaitot iestādes, FF ir un paliek mazākumā... Nav vietas tādejādi šitādām pretenzijām.

 

PS. Tests ne ar ko neatšķirās no CSN testa www.apmaciba.lv, tā ka, ja nav šanses nokonfigurēt savu softu ( :mrgreen: ), tad izvēlies alternatīvu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...