Jump to content

Mouse mod


Zwobot
 Share

Recommended Posts

Aizgāju uz vietu, kas tika pieminēta agrākajos foruma komentāros, kur var dabūt pa lēto diodes (paldies postētājam) - tā bode, kas blakus latgalītei, un nopirku vairākas. Domātas gan bija citam mērķim (ja izdosies, arī uzrakstīšu), bet rakājoties pa saitiem un skatot moddinga bildes uzdūros uz vienu peles moddinga bildi un aprakstu, kur sarkanā optiskās peles diode tika aizvietota ar zilu. Nolēmu pamēģināt un ja nestrādātu, ieliktu atpakaļ veco. Diemžēl nebija man pareizā izmēra diodes - manējā daudz mazāka, bet tomēr nolēmu noriskēt, precīzi nocentrējot.

 

Pa kreisi oriģinālā diode

mouse4.jpg

 

Un lūk kas no tā sanāca

mouse1.jpg

mouse2.jpg

mouse3.jpg

 

GALVENAIS, KA STRĀDĀ!!! :)

Saprotu, ka nekas kruts un sarežģits nav, bet tomēr nedaudz atšķiras no pārējām pelēm ;)

Starp citu, neesmu pētījis, bet Logitech esot arī peļu sērija ar zilām gaismām (diodēm).

Link to comment
Share on other sites

Aizgāju uz vietu, kas tika pieminēta agrākajos foruma komentāros, kur var dabūt pa lēto diodes (paldies postētājam) - tā bode, kas blakus latgalītei, un nopirku vairākas. Domātas gan bija citam mērķim (ja izdosies, arī uzrakstīšu), bet rakājoties pa saitiem un skatot moddinga bildes uzdūros uz vienu peles moddinga bildi un aprakstu, kur sarkanā optiskās peles diode tika aizvietota ar zilu. Nolēmu pamēģināt un ja nestrādātu, ieliktu atpakaļ veco. Diemžēl nebija man pareizā izmēra diodes - manējā daudz mazāka, bet tomēr nolēmu noriskēt, precīzi nocentrējot.

 

Pa kreisi oriģinālā diode

mouse4.jpg

 

Un lūk kas no tā sanāca

mouse1.jpg

mouse2.jpg

mouse3.jpg

 

GALVENAIS, KA STRĀDĀ!!! :)

Saprotu, ka nekas kruts un sarežģits nav, bet tomēr nedaudz atšķiras no pārējām pelēm ;)

Starp citu, neesmu pētījis, bet Logitech esot arī peļu sērija ar zilām gaismām (diodēm).

 

smuki smuik, bet vai nekaadi gljuki nerodas? je ne tad jau kruta, vai varbuut meybe pat labaak straadaa? kaads nav to pashu meegjinaajis ar a4tech peleem?

Link to comment
Share on other sites

Mods ir super. Galvenais lai diode pietiekami slpilgta. Tad visiem viss būs OK. A moš kādam ir bijusi ideja iztaisīt peles pogām kaukādu stikliņu pa vidu apaļu un iztasīt tā, lai piespiezot iespīdas diode. Labi izstītos, ka zem priksta spīd gaisma.

Link to comment
Share on other sites

nee, bet es grasos meegjinaat, aarzenju saitos shitie moddi baigi daudz i, tikai jaabuut spilgtajai diodei!

P.S. reku i veikasl.jpg

Link to comment
Share on other sites

smuki smuik, bet vai nekaadi gljuki nerodas? je ne tad jau kruta, vai varbuut meybe pat labaak straadaa? kaads nav to pashu meegjinaajis ar a4tech peleem?

 

Pilnīgi nekādu gļuku!

 

 

ORiONz, jaa jaa tieshi tur! man liekas, ka Tu arii biji kaut kad iepriekš iepostējis ka tur haļavnās diodes...

 

Jādomā tagad par kādu Glowpadu :) tik paliktnis jāiepērk sakarīgs.

Link to comment
Share on other sites

hmm, man gan uz A4Tech Wireless Optical gljuchii ar spilgti zilo ledu, jaaliet stock atpakalj :(

Link to comment
Share on other sites

Padod tikai ideju. Tagad visi lodēs un nebēdu līdz kāds izdomās ka ir stilīgi zaļi LEDi un zils vairs nav modē...

Link to comment
Share on other sites

mm glowpads gan vareeja buut preciizaak izgriezts....

a par peli... man arii nepaceljot to var redzeet kaadaa kraasaa gaisminja :p

labi, labi - tas taa, jokam ;)

 

vispaar visaa shinii pasaakumaa mani izbriinija tas, ka pelee ir visparastaakaa spozha gaismas diode nevis kaukaads super duper laazeris :) tiesa nesen saaka razhot arii ar super duper laazeriem...

Link to comment
Share on other sites

mm glowpads gan vareeja buut preciizaak izgriezts....

a par peli... man arii nepaceljot to var redzeet kaadaa kraasaa gaisminja :p

labi' date=' labi - tas taa, jokam ;)

 

vispaar visaa shinii pasaakumaa mani izbriinija tas, ka pelee ir visparastaakaa spozha gaismas diode nevis kaukaads super duper laazeris :) tiesa nesen saaka razhot arii ar super duper laazeriem...[/quote']

 

nebuutu tev saani caurspiidiigi (nu pelei es domaaju :) ) ... tev ar vajadzeetu peli griezt lai saskatiitu modu :)

Link to comment
Share on other sites

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!

/Me tikko iepirka LOGITECH Optical Mouse (black) un Klavieres (arī Black), par LVL 22.45 naudinjām. Cool... Sen jau gribēju arī mājās ko melnu.

 

P.S. Klavieres gan izskatās un iztaustās sakarīgas. Patreiz vienas no smagākajām pēc svara kuras ir nācies lietot, drošvien/līdz ar to stabilākās uz galda.

Link to comment
Share on other sites

Guest energy

Man ir compaq Klaviere un pele sudraboti melna, nesūdzos, strādā labi. Pirms tam lietoju kaut kādu vienkāršu klavieri, nemaz ar šo nevar salīdzināt

Link to comment
Share on other sites

Man kaimiņam jau klāt ar pc komplektu devās lāzera pelīte ar zilo gaismas diodi, re kā citiem veicas:) varēju jau vēl dzeltenu iemontēt, ne?:) vai arī vēl labāk: uz katras klaviatūras podziņas uzlikt savdādāku diodi un kā nospiežam podziņu iedegās, tad nu tiešām būtu riktīgs gaismas pavēlnieks.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...