Jump to content

Spele neeiet pec PC restarta


devil_angel
 Share

Recommended Posts

Lieta tada, restarteju datoru , nu kaj au parasti ik pec paris nedeljam , nu restartejas , domju ieshu uzraushu speliti kuru speleju visu laiku ''Heroes 3'' Bet tavu nelaimi spele itka ladejas pie kursora paradas gaidishanas status , bet tad vinjs pec paris sec pazud , un spele neatveras , protams procesos spele ir , bet no pashas speles uz ekrana ne zinjas ne minjas , ko darit ?

 

Piebildishu , no spywarem , adawrem un virusiem pc ir tirs , taka nekadu sudinju nav .

Link to comment
Share on other sites

devil_angel

uhh parinstalet vissi savi , nu es pagaidam jautaju vai kka neva r savadak , nekas neatliks bus japarinstale :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Iceman

vienkārši, man liekas ka pārinstalēšana būs vieglākais un ātrākais variants. Jo cik saprotu tad tu datoru restartē ļoti reti (salīdzinoši) un tādus gļukus (kāds ir tev ar to spēli) parasti izsauc kādas izmaiņas reģistrā....Teiksim tā, tu esi uzinstalējis kādu jaunu softu, jaunus apdeitus, kaut kādus draiverus vai tml. un tie faktiski nesāks kārtīgi strādāt, līdz brīdim kad tu pārgruzīsi datoru, tad nu pēc tava restarta dators arī ņem vērā jaunos uzstādījumus un šancē pēc tiem.

Ja ir ieslēgts system restore, tad vari paņemt kādu vecāku restore point un paskatīties vai tad neiet geims. Bet nu kā jau teicu tad vieglāk būs pamēģināt pārinstalēt.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... man jau ar liekas,ka vieglaak buus aarinstaleet+veel tak ir iespeeja save game's saglabaat, taa kaa tad nekas netiks zaudeets:)

Link to comment
Share on other sites

devil_angel

parinstalej :( et tikunta neiet :( ehzz :( notiriju pa tiro un uzliku pa jaunam , bet figa :(

Link to comment
Share on other sites

moz kkaads fails izdzeesies man gan ne ar speeli bet ar win liidziigi nezkapee man tcpip.sys kkaa pazuda pat nerestarteejot kompi jo gaaja nets un te peekshnji neiet man gan shis nopatchots ar event id 4226 patcher lai iet aatraak un iet arii

Link to comment
Share on other sites

Guest BassX

Pameegjini taustinju kombinaaciju Alt+Tab kad esi iegaajis spelee. mozh ka paliidz.

Vel kaut kas, parbaudi vai tev ir instaleets DirectX 9.0c diska kopaa ar speeli vinjam vajadzeetu buut.

Man laikam arii ir bijusi probleema ar sho speeli. :roll:

Link to comment
Share on other sites

devil_angel

direct x 9.0c i Direct x end-user , viss ka vajag , visas speles iet Heroes 5 , Batlfield 2 , viss , iznjemot to , itka ieladejas bet neatveras :(((( .

 

P.S System restore man ir off ;(

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...