Jump to content

shader model 3.0 emulaacija (software shaders)


Snake5
 Share

Recommended Posts

man ir splinter cell double agent un nevaru sho palaist jo shim vajag shader model 3.0 un ir tik laikam 10 videokartes kuraam taads ir (ATI-3 NV-7) un es domaaju ka moz sho var uz software(emulaacijas) palaist jo citus vecaakus var no moz kaads zin kaa to dara (jebkaads veids iznemot jaunas v-kartes pirkshanu jo man taas naudas nav daudz (pagaidaam 5Ls) jaaa gan ;)| )

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Par software Shader Model 3.0, manuprāt tas nav iespējams, lielākā daļa(vidējas klases) grafiskās kartes šajā režīma(hardware) strādā ar samērā lielu kadru zudumu

Link to comment
Share on other sites

nekas ka tik straadaa moz zini tomeer kaa to dara un ar ko jo kaa es saku: "Ka tik iet!!!" un kaa es veel saku "Ja iet, tad jaadabuu taa lai neraustaas!!!" un tad viss ok!!!!

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Laikam var vilkt analoģiju ar mājas kinoteātri. Neskanēs tev 5.1, ja būs tikai 2 priekšējie skaļruņi ;) Maini videokarti!

Link to comment
Share on other sites

labaak es gadinju pagaidiishu kad naudu sakraashu un tad tas dx10 naaks... bet pashlaik laiks EEMMUULLAACCIIJJAAII!!!! :-D :-D :-D

 

tieshaam neviens nezin? un starpcitu saliidzinaajus ar 5.1 skanjas sisteemu un 2 skaljrunjiem nav iisti vietaa izmaxu zinjaa jo 5.1 s.s. maksaa 2reiz vai pat 3reiz leetaak nekaa videokarte un takaa manai platei nav pci-xpress un dators pirkts pirms gada tad nu diezvai gribeesies pirkt jaunu visu kompi pietam neesmu jau tik bagaats veel tikai maacos, tas mans pirmais kompis, un riigaa netik nedziivoju takaa ( un veel kas - esat par taadu vietu kaa Eerglji, Madonas rajonaa, jaa jaa tur) ....

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

man ir splinter cell double agent un nevaru sho palaist jo shim vajag shader model 3.0 un ir tik laikam 10 videokartes kuraam taads ir (ATI-3 NV-7)

Apmēram 50+ videokartēm ir SM3.0.

Ja tev ir 5 lati, tad aizej mēnesi stroikā pastrādā, un nopērc te karti, citādi gribas pa žokli dot. Kuro reizi jau tas tev jāsaka ka no sūda konfekti nedabūsi.

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

Hi!

 

Rezultāts Tavai emulācijai būs tāds pats, kā savulaik PS spēļu emulēšanas uz 500Mhz Celeron vai analoģiskiem procesoriem. Bet softs tāds ir, tikai nosaukumu nepatiekšu.

 

Augstāk minētajam ko te viens super gudrinieks pateica varu likt pretī sekojošo: "Citiem pat sūds ir zelta vērtē."

Link to comment
Share on other sites

Guest MainFrame

jaa, ieteiktu, Kasperz pievaldiities, jo pa zhokli tu pats vari dabut itin viegli - neparproti... turklat, ja tev nav ko teikt, tad labak pakluset ...

Link to comment
Share on other sites

kadreiz mēģināju palaist ar GF2 Prince of persia: sands of time ar to Pixel sharer emu progu.. palaist jau palaida 1-3 kadri sekundē bija :D

 

to progu sauca 3D-analyzer (nepamaniju ka kads jau uzraxtijis :D )

veel ir swiftshader (nav ne jausmas vai strada nesmu megjinajis bet itka domats jaunakajam spelem)

Link to comment
Share on other sites

Laikam var vilkt analoģiju ar mājas kinoteātri. Neskanēs tev 5.1, ja būs tikai 2 priekšējie skaļruņi ;) ...

 

Ja jau velk uz emulāciju, tad īstenībā no 2.0 sistēmas var izspiest arī sajūtu ka skaņa ir aizmugurē...

lielai daļai skaņas karšu nāk 3D audio demo...

Link to comment
Share on other sites

:!: :!: :!: jaaa 3d audio demo manai sk. kartei ir, 3d analyze neder, pameeginaashu swiftshader, un ir tik 10 kartes ar SM3.0 UN HDR(high dynamic range) atbalstu kuras piedevaam atbalsta pati speele!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Varētu būt, ka tu esi idiots.

Tās ir sērijas. Teiksim Nvidia 7300 series :

7300LE, 7300TC, 7300GS, 7300gt, 7300gt DDR3

Link to comment
Share on other sites

bija tak arii bf2 ps2.0 emulaacijas mods. tad nu labaak nespeeleet vispaar. reekjinies ar zudushaam textuuraam, fps samazinaashanos, utt

Link to comment
Share on other sites

tak par to nekas tik gribas uz sava kompja nevis kkaadus debilus screenshotus skatiit un es paspeeleeju hl2ep1 un tam ir source 7 versijas dzinis un tam arii ir hdr atbalsts bet kad to iesleedzu tad tieshaam atspiidumi visaadi paraadaas!!! vareetu domaat ka manai kartei ir hdr atbalsts jo iesleedzot hdr speele fps gandriiz nezaudee!!! :?: :arrow: :!: :-? :-)

Link to comment
Share on other sites

KillerBiz

Vēl viens zinošais, kuram no zinību pārpilnības ir zudusi jebkāda spēja būt pieklājīgam. Pilnīgs nūbs un lameris attiecībās ar cilvēkiem...

Link to comment
Share on other sites

A vaitad kad savāc 100% nedod BANu, tad jau tu būsi ticis beidzot no visiem forumiem vaļā, ko pa dienu darīsi jad nebūs vairāk forumu kur spamot un visiem augumā braukt? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Man nav ko teikt, kautko vairāk par datoru uz šīs pasaules arī zini? smadzenes taču ir ierobežotā daudzumā, bet tev jau viņas owerload ar PC stuff

Link to comment
Share on other sites

Lasīt manu titulu.

Ko iisti noziimee STFU? :lol:

stfu:

Southern Tenant Farmers' Union (STFU): Large labor union, formed in Arkansas in 1934, which lobbied the federal government for better New Deal reforms. Dissolved in 1960. Commonly causes mirth among US History students who are aware of the acronym's double meaning.

 

STFU:

St. Fu, Patron Saint of Ninjas

 

Stfu:

Acronym used for the phrase "Say, thanks for understanding."

 

stfu:

St. Francis University

 

STFU:

STFU - Swim to france, ugly.

 

stfu:

A statement which clearly denotes its user as being

A)twelve or under

B)a virgin

C)someone who uses "words" such as 1337 or leet and is in fact

D) a n00b

E)who also uses "words" teh and pwn

F)who would in fact be stomped to death by one such as myself in real life

G)and would also be owned by a real player in CS or any other fps of their choosing

 

stfu:

Star Trek Federation University

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=stfu
Link to comment
Share on other sites

tas par stfu ir labs borja bet hl2 episode one atbalsta HDR u noob skaties te

 

 

uz fixo ar paint deelj dusmu ka netic man ak jel :D:D:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest SID

Nevareju iztruret un velejos biku pateikt - iespejams ka Tu Kasparz esi zinos dator lietas bet komunikacija Tu toc eso mulkis + augstpratigs un iedomigs bernelis sava prata ar IQ ~ 10 !!!! Izaudz tacu no ta limena un sac skatities un domat talak par setas zogu ! Un ja Tu man tagad komentesi sava gara ka to mili darit , tad tikai pieradisi manis teikto ...... taka stfu plz and be nice ! Have a nice day !

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Es komunicēties nemāku? Iemācies valodu, tad mācēšu. Tavu kolhoza translitu tak tikai sētas žurkas var saprast...

Link to comment
Share on other sites

Guest SID

ha ha ha , kartejais bernelis ar kompleksiem pret sabiedribu !!!! drosi vien visas stundas skola esi bastojis ... tads kadrs ! smiekli naak , kur taadi rodas ... ha ha ha

Link to comment
Share on other sites

izlamaaties var pie kurioziem un par beernu nevajag nevienu saukt pirms nezina vinja vecumu piem. man 14 bet tik un taa es iisti taads beerns vairs neskaitos un veel kas..

translitam latwieshu valodaa diezin vai ir paveidi taa kaa es te taadu lietoju un

tas tak ir High Dynamic Range (nu nejau Hard Density Rendering) ne? nu jaabuut!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

SID, aizej draudzeni atrodi, es tavas sabiedrības vēlmes neapmierināšu...

Link to comment
Share on other sites

Es jau kautko pateiktu par kaspara vecumu un meitenēm, bet man uzreiz būtu bans, jo kā noskaidrojām man nav tik siltas attiecīpas ar Adminiem atšķirībā no Kasparz'a

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

tu pat esi tik gudrs, ka manā profilā spēj paskatīties? wow!

Nēnuvakar čūskulēn, būtu runāt iemācījis normāli.

Link to comment
Share on other sites

Sviken neuztraucies Artanim arii apnicis ka Kasparz shitaa uzvedas neenudien kaa mazs beerns neenudien

Link to comment
Share on other sites

un ja driixtu zinaat kaapeec? :shock: :-o :???: :mrgreen: :roll:

Link to comment
Share on other sites

jaa jaa bet kaapeec tad tas nav hdr????????????????????????????????????????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...