Jump to content

Mac adrese


emizz
 Share

Recommended Posts

Grossmeister

A kam tev tas vajadzīgs ? Kura DOS programma tev negrib lāgā iet bez šitās operācijas ?

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Ar pašu DOS tam nav nekāda sakara. Skaties tīkla kartes draiveru diskā DOS sadaļā.

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Tīrā DOS nevarēsi. Meklē tīkla kartes ražotāja DOSiskos diagnostikas/konfigurācijas tūļus.

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

Nejauc DOS ar BIOS ;)

 

Dažām, integrētajām kartēm tāda funkcija ir iespējama, tiesa gan, sliktuma ziņā tas velk uz to pašu IP adrešu mainīšanu, kas mums kā provaideriem nepatīk...

Link to comment
Share on other sites

Nejauc DOS ar BIOS ;)

 

Dažām, integrētajām kartēm tāda funkcija ir iespējama, tiesa gan, sliktuma ziņā tas velk uz to pašu IP adrešu mainīšanu, kas mums kā provaideriem nepatīk...

Nejaucu :)

 

Viselementārākais veids bez kādas meklēšanas - ieliec citu LAN karti.

Ne man integreta, un vienkārši ir tada vajadziba. No mac man tiek genereta license, bet lai to mainitu

ir jamaina ari mac adrese..ta luk

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Drīz arī uz Win 3.11 kādam savajadzēsies mainīt. Tādas progas nav kā sēnes pēc lietus.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

emizz, ibio, Tev taču jau pateica - tādu universālu programmu nav vispār!!!! Jo DOSam kā tādam nav nekāda sakara ar tīklu, MAC adresēm un tamlīdzīgām lietām. Ir ražotāja DOS tūļi konkrētajai kart-ei (-ēm) un viss. Tas pats attiecas arī uz Win 3.1 & 3.11.

Ja ražotāja DOS tūļu nav (un onboard karte varētu būt pietiekami jauna, lai tādi nebūtu), tad no DOSa - čau! Neredzu gan problēmu provēt uzinstalēt windowsu (kaut uz cita diska) un MAC nomainīt.

Link to comment
Share on other sites

Ja tada iespeja existetu jau butu tas realizets..vienkārši tad jagaida kad musu R&D manager atgriezisies no

atvalinajuma un tadu uzrakstis..

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
:) R&D manager rakstīs programmu, lai Tu onboard tīkla kartei varētu DOSā MAC nomainīt? :) Kā R&D Software engineer es lietotājam teiktu skarbus vārdus par tādu piedāvājumu :)
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Tak viņš izdarīs loģisku soli, par ko es runāju - vai nu uz m/b draiveru diska atradīs DOS tūli, vai arī provēs ko darīt ar win līdzekļiem - piemetot kaut live win CD vai tamlīdzīgi :)

Link to comment
Share on other sites

windows jau fiziski nemaina MAC adresi, tas to SAmaina ar citu, tas ir, nosleepj dzelzhos ieshuuto un uz aarpasauli noraida saveejo. Ja tev uz datora divas OS (kaut vai divi Win), tad ar vienu nomainot MAC un paarstarteejot datoru otrajaa, tev MAC nebuus mainiijies. Taa kaa variants ar Live CD nez vai derees.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu tak, ja Tu maini MAC iekš windows ar windows līdzekļiem, nomainās tikai windows MAC. A ja Tu maini zem windows ar ražotāja windows tūli - nomainās reālā MAC adrese. Un jauniem dēļiem jau lielāka cerība windows tūli atrast.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

windows jau fiziski nemaina MAC adresi, tas to SAmaina ar citu, tas ir, nosleepj dzelzhos ieshuuto un uz aarpasauli noraida saveejo.

nu nu.....

esi kaadreiz meegjinaajis vairaakas os un peec mainjas macu apluureejis, mhhhhh

man kaukaa winda meedz ieflesjot mac nica eepromaa....

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

asiic:

man dhcp isp piedaavaa

uz kastes 2 os - win un bsd

pa reizei izmantoju live linux vienkaarsji os testiem

esmu mainiijis mac vairaakkaart uz vairaakiem nic un visas oskas to ir pienjeemusjas

gods un slava windai, mhhhh

jamaa speej live cd iestaastiit savu mac klonu un saprast zem bsd mainiitu macu

hip hip urraaaaaaaaaa

Link to comment
Share on other sites

es ar no pieredzes ;)

staav provaiderii manas vecaas plates mac adrese. peec katra formata, jaunajaa windaa ar roku jaaiebaksta tie ciparinji zem network address.

 

bet nestriidos

Link to comment
Share on other sites

Guest telemundo

man iintereseja shii probleema, bet pats smiekligakais ir tas kaa kaudze nejeegu uzreiz saak drist nevis konkreti par temu, bet par to kapec tas vai cits ir vajadzigs...

 

topika autors konkreti noradija, ko tam gribas uzzinat, ibio !

 

es tiklidz atradishu kautvai lidzigu risinajumu - pievienoshu te !

Link to comment
Share on other sites

drunk_lizard:

es ar no pieredzes, kaut arī teorētiski zināju to jau agrāk. Man pašlaik divas OS, WinXP un Vista. Iekš WinXP regulāri mainu MAC (lai mainītu IP un tādi čakarētu rapidshare.com). Restartēju datoru, ieeju Vistā un brīnos ka nets neiet. Nu jā, MDSL piesējies pie izdomātās MAC un nākošo IP nedod. Apskatos kādu MAC uzrāda Vista, restarts uz WinXP, ipconfig/release, izlaboju MAC uz pareizo, startēju atkal Vistu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man ir skaidrs, kādēļ normālos apstākļos ir jāmaina MAC. Bet kaut kādam DOS, kāda vella pēc vaig? Nekur netika minēts par mērķiem, kapēc tas būtu vajadzīgs. Pēc teiktā par ūberkompetento un superizpalīdzīgo menedžeru, man rodas iespaids, ka tā vajadzība ir kāda subjekta fantāzijas pārbagātība.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

mezhaveci - kāpēc tas vajadzīgs ir skaidri uzrakstīts (izmantojot MAC ģenerējas licence). Kā to izdarīt - iepriekšējos postos trīs ceļus pateicu.

 

staav provaiderii manas vecaas plates mac adrese. peec katra formata, jaunajaa windaa ar roku jaaiebaksta tie ciparinji zem network address.

Nu tak, jopcik, Tu saproti atšķirību - nomainīt MAC adresi windowsā vai nomainīt kartei MAC adresi? Nomaini pašam dzelzim un nekas katrreiz nebūs pa jaunu jābaksta. Datorģēniji, ibio...

Link to comment
Share on other sites

paargudriit, tad pasaki kaa dzelzim nomainit, ne te ar apvainojumiem svaidies.

Datorģēnijs ibio

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

rset8139.exe , der priekš jaunākajiem Realtek čipiem .

Link to comment
Share on other sites

paldies. vienu briidi mekleeju paarshuut, neko iisti neatradu. un taa kaa nevajag tik biezhi, tad vienkaarshaak ierakstiuit ar roku.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

paargudriit, tad pasaki kaa dzelzim nomainit, ne te ar apvainojumiem svaidies.

Datorģēnijs ibio

Ja cilvēks nemāk lasīt, tur nu nekas nelīdzēs... Teicu jau reizes trīs - RAŽOTĀJA TŪLI TAM LIETO!!! Tagad daleca? Tātad, jāsāk ar to, kāda karte vai čipsets.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...