Jump to content

Kādus mobilos lietojam?


 Share


Recommended Posts

festerino
Pirms 54 minūtēm , aoma teica:

Ko biedri saka par Nokia 5.3? Nevajag man flagmani, vienkārši jāsāk meklēt cits, jo patreizējā Nokia 5 ir novecojusi gan fiziski, gan morāli, android 10 arī nespēd.

Lūdzu citus ražotājus nepiedāvāt, kopš mobilā telefona pirmsākumiem cits zīmols nav bijis un arī negribu :)

https://kursors.lv/2020/07/22/nokia-5-3-apskats-ledus-ir-sakustejies/

Link to comment
Share on other sites

telefons kā telefons, ko tu tur gribi uzzināt?

 

ir iznācis 5.4 labāk ņem to, jaunāks u.t.t.

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , maiss teica:

5.4 labāk ņem to, jaunāks u.t.t.

Arī dārgāks? Mani neinteresē aktuālie topmodeļi. Izņemot 90-tos, nekad neesmu pircis labākos, kas ir pieejami. Ilgu laiku bija iespējams no provaidera par simbolisku cenu paņemt nedaudz vecāku modeli, kamēr '"'šo fīču" piegrieza likumdevējs.

Arī tagad manas prasības ir pieticīgas, skatos uz telefoniem, kas nav pārāk dārgi, pēc iespējas "tīrāks" androids un maksimāli ilgs kalpošanas laiks, /arī baterijai/.

Līdz šim Nokijas nav pievīlušas.

Link to comment
Share on other sites

tas nav topmodelis, tā pati piektā sērija bet par  1 gadu jaunāks.

 

maksā tak apmēram viņi vienādi.

 

Tu pats sevi ieliec grožos ar vienu vārdu Nokija. Tur jau nav vairāk ko īsti ieteikt tad tavā budžetā :D :D :D

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

Da nu ladna. Protams, cilvēkam, kam pirmais bij Nokia ķieģelis, Motorolas rācija likās dīvaina :D

Kad par milzu naudu ieķēru 5110, dīleris ilgi centās pārliecināt, ka ēirksons tai budžetā būšot pārāks, bet šamējam displejam toreiz tikai viena teksta rindiņa, bet nokijā jau varēja ar sms simboliskos krānus pārsūtīt :)

Link to comment
Share on other sites

Uzlīmē Nokia uzlīmi un būs tev Nokia. Citas lielas atšķirības no jebkura cita top/mid ķīniešu brenda jau nebūs.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Personīgi es arī nākošo tālruni ņemšu Nokia, tiesa gan pagaidām vēl nejūtu, ka tas būtu jāmaina - darbojas nevainojami, pašlaik ir 6.1. Patīk kvalitāte par normālu cenu, nevis štrunti par dārgu cenu ar apšaubāmas nepieciešamības fīčām un apšaubāmu kvalitāti.   

P.S. Man tālrunis nav nepieciešams lai ko pagarinātu, necenšos arī nevienam pierādīt, ka tas ir vienīgā labā izvēle. 

Link to comment
Share on other sites

Jā, ekrāni tām Nokijām nevisai, Wifi čips arī izskatās švaks un tikai Bluetooth 4.2.

Tad jau labāk Pocophone, gan lētāks, gan dzelži mazliet labāki un baterija lielāka.

 

Bet nu tur matu skaldīšana, plus mīnus jau viņi visi tajā cenu kategorijā vienādi. Ja vienam kas labāks, tad kautkas cits sliktāks. Nekādu labo korpusa kvalitāti tur arī nav ko gaidīt, būs lēti plastmasas izstrādājumi. 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , rubb teica:

Man tālrunis nav nepieciešams lai ko pagarinātu

Vispār ir diezgan amizanti, ka pieauguši vīri joprojām aizdomājas par to, ka ar kaut kādiem gadžetiem sev kaut ko var garināt..

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tā 5.4 jau tagad so so, paies gads,divi un ....🥴

Tai pašā cenā ~ es nemtu šo

 

https://www.kimovil.com/en/compare/nokia-5-3-global-6gb-64gb,xiaomi-redmi-note-9-pro-128gb-global

Vai redmi note 8 pro

Galīgs budžetnieks, bet ar joprojām tīri neko speceni - redmi 9

https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-xiaomi-redmi-9

 

 

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , kaads teica:

vienkāršāk laikam jau DEX slēgt

Sanāk, ka vajag tikai kabeli USB-C to HDMI, kā arī Bluetooth klavieri un peli? Telefons protams darbojas tīri uz bačas?

Link to comment
Share on other sites

ja bez  doka, tad protams nelādēsies. ar ārējo klavu vienkārši ērtāk rakstīt. Jo tajā desktopmodē viss ekrāns paliek par tačpadu vai klaviatūru. pie TV sēžot tas ir ok, bet ja man vajadzētu kādreiz rediģēt kādu doķi, ar ārējo klavu tas būtu ērtāk. Pirmdien darbā notestēšu kā tas caur dokstaciju strādā. vienkārši man nav bijusi vajadzība tādam risinājumam- bet sporta pēc var mēģināt

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ivo teica:

Sanāk, ka vajag tikai kabeli USB-C to HDMI, kā arī Bluetooth klavieri un peli? Telefons protams darbojas tīri uz bačas?

 

Nepareizi izteicos. Dex gadijumā vajag datoru, un tad visu caur datoru var darīt telefonā. Zvanīt, rakstīt, kaut ko nosūtīt utt. Īsāk sakot dators aizvieto tavu pirkstu :)

image.thumb.png.6b5f79896a97a414ede959d9607e8b13.png

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , kaads teica:

Dex gadijumā vajag datoru

Nevajag datoru, vajag tikai ekrānu, klaviatūru un peli. TV arī der

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , Stasss teica:

Vispār ir diezgan amizanti, ka pieauguši vīri joprojām aizdomājas par to, ka ar kaut kādiem gadžetiem sev kaut ko var garināt..

 

Kad Tev “Džonijs” konstanti atradīsies uz plkstens sešiem, tad arī visādi kompleksi leks laukā!

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu nav tā ka Nokia būtu akmenī iecirsts. Bet jautājums bija par ražotāja nepiesārņotu sistēmu, ja "krutajam" dzelzim fonā griežas milzīgs skaits nevajadzīgu aplikāciju, kuras nevar "nahrenizēt".  

P.S Un, protams, brendz :)

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

2021.01.29. , 09:57, ieleja teica:

vēl viens arguments par labu ķīniešu flagmanim:

 

https://blog.mi.com/en/2021/01/29/forget-about-cables-and-charging-stands-with-revolutionary-mi-air-charge-technology/

 

uzlādēt vairākas ierīces, vairāku metru attālumam

 

Izskatās gan ka lai varētu lādēt telefonu ar 5W, tai kastei nāksies patērēt 500 - 1000W kā minimums.

 

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Cik ta to vadu tur ir?

Pag to bezvadu lādētāju arī bez vada pieslēdz?😁

 

Ideāli - bezvadu Ķegums->bezvadu apakšstacijas->bezvadu sadale dzīvoklī->bezvadu rozete->bezvadu lādētājs... (marazm krepčajet🤣)

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Stulbāko vadu ko es esu sastapis ir Thundebolt 3. Lai atbilstu visām prasībām, viņš ir tikai 0.5m garš.

Tas ir stipri par īsu, itīpaši ja vads nāk ārā dokam pa vienu pusi, bet laptops jātur otrā. 

Thunderbolt 4 gan būšot 2m gari vadi.

Link to comment
Share on other sites

Negribētu es sēdēt pie tāda elektromagnētiskā lauka tuvumā, tur jau noteikti mierīgi var pincetes atmagnetizēt:biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, jema teica:

Negribētu es sēdēt pie tāda elektromagnētiskā lauka tuvumā

A kur tu liksies? Kāds ķīniešu telefonu fans nopirks, ieštepselēs, tev nemaz nepaprasīs.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Toties forši - sedi netalu, turi tējas kruziti rokās, un ta nekad neatdziest. Arī pasham silts visu laiku... :D

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , vvv teica:

ieštepselēs, tev nemaz nepaprasīs.

Galvenais - svina apenes neaizmirst, lai olas neuzvārās :devil:.

Link to comment
Share on other sites

Mikroviļņu krāsnij nav telefona lādēšanas režīma?

Pirms 55 minūtēm , vvv teica:

ieštepselēs, tev nemaz nepaprasīs.

Galvenais, pareizajā vietā komatus salikt. (Citādi uz blakus tēmu🤣)

Link to comment
Share on other sites

Par to visu bezvadu lādēšanu...5W max...Itkā jau nav slikti?

 

 

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

5W paši par sevi nav slikti. Problēma ir ka tas pasākums ir super neefektīvs, kā jau augstāk tika likts.  Un arī negribētos pie tāda magnētiskā lauka dzīvoties.

Link to comment
Share on other sites

Nesen nolēmu telefonu nomainīt, mans Huawei P20 jau likās morāli novecojis. Visādi citādi ļoti labs aparāts, pilnībā apmierināja manas vajadzības. Flagmanim 800eur tērēties pat nedomāju, tādēļ, izskatot dažādus apskatus youtube izdomāju paņemt Realme 7.

 Un pāris dienas palietojot ļoti nožēloju savu izvēli :( Baigais draņķis īstenībā, kas nav pat savu 186eur vērts. Korpuss no plastmasas, diezgan masīvs salīdzinoši. Ekrāns tīri sajūtu ziņā kaut kāds plastmasīgs liekas, nepatīkams, arī noņemot komplektā pievienoto aizsargplēvi. Skaņa kaut kāda čerkstoša un pretīga, gan jau pateicoties korpusa uzbūves materiāliem. Kamera vienkārši drausmīga, kā parastā, par platleņķi pat nerunājot... No plusiem varu pieminēt to ka ļoti autonoms aparāts ar saviem 5000mAh, man 2 dienām točna pietika atliektiem galiem. Spēles baigi nespēlēju, tādēļ neko komentēt nevarēšu. Tad nu beigās nolēmu notirgot to sūduci un atgriezties pie pārbaudītām vērtībām.

 Paņēmu pēdējo no Huawei modeļiem kas atbalsta Google servisus Nova 5T Huawei vs Realme  un nu jau pāris dienas staigāju pilnīgi ar dzīvi un telefonu apmierināts un priecīgs, ļoti patīkams un skaists budžeta aparāts ar nesliktu kameru :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , aiko99 teica:

Huawei P20 jau likās morāli novecojis

Par šo varētu smalkāk? Draugi/draudzenes smējās?🤣

 

p.s. nekā personīga, katram savas utis kažokā

Link to comment
Share on other sites

Nez, kas man bij uznācis. Pašam bija apnicis laikam, gribējās kaut ko svaigu. Būtu zinājis, dzīvotu tālāk ar to kas bija vēl kādus 2 gadus un bēdu nezinātu :) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , aiko99 teica:

Nez, kas man bij uznācis.

Tādā reizē vajag paņemt 2 5 piebaldzniekus, palasīt būtu un viss štokos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kautkā maz loģikas tai stāstā. Nomaina €600 pret €180 un tad sūdzas ka plastmasa lēta un kavitāte slikta. Tad apmaina uz kautko pa vidam, tik ar labāku kameru un dzīve uzreiz paliek rožaina :D

 

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
pirms 11 stundām , AndrisBB teica:

Thunderbolt 4 gan būšot 2m gari vadi.

Nu vispar ari 2m naks prieksh TB3.

https://www.belkin.com/uk/p/P-F2CD083/

Ieprieksh shaja tema jautaju par Sony Xperia 1 / 1 II un neko ari pastastit nevareja. Lai ari biju nobriedis ka pirmo Sony Android iemeginat, tachu mainiju domas. Tika iepirkts Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G / Snapdragon variants.

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , aiko99 teica:

Un pāris dienas palietojot ļoti nožēloju savu izvēli

 

pirms 9 stundām , AndrisBB teica:

Kautkā maz loģikas tai stāstā. Nomaina €600 pret €180 un tad sūdzas ka plastmasa lēta un kavitāte slikta.

Tas ir tieši tas, kāpēc kvalitāte maksā naudu. Un tad vai nu maksā, vai samierinies.

Man arī jau zb visu laiku aizdomāties, ka manam aparātam trūkst šitā, un tā. Tas lika izdarīt izvēli un paņemt pilnvērtīgu aparātu, kuram vnk nav kur piesieties.

Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , Jurkins teica:

Naher vajag bezvadu lādēšanu?

 

pirms 20 stundām , AndrisBB teica:

Eeeemmm, lai nebūtu vadi?

 

Iepriekšējais telefons bija Nokia Lumia 735, kam bija tāda funkcija... speciāli pat pasūtīju no ēbreja lētāko lādējamo dēlīti...

Pēc pieredzes saku, tas ir vienkārši ideāli... atnāc mājās, un noliec vienkārši telefonu uz dēlīša... nav ne vadiņi jāspraudelē, kas laika gaitā noved pie vadiņa vai lizdas izļurkāšanās, ne jāuztraucās, ka varētu aizmirst trubu uzlādēt... zuper ērti, žēl, ka ne visas iekārtas to atbalsta...

par elektromagnētiskā lauka kaitīgumu... 20 kHz ir neiespējami zema frekvence, lai tur kko sasildītu, nemaz nerunājot jaudu... elektromagnētiskā lauka intensitāte efektīva šajā gadījumā ir tikai dažu mm attālumā... desmit centimetros, tur nekas vairs sen nestrādā.. turklāt, ja telefons nav uz dēlīša, tad arī raidītājs nemaz nestrādā... nu gluži kā indukcijas plītiņa... :biggrin: un jā, 20kHz ir mīnuss, jo var dzirdēt, kā notiek lādēšanas process, jo spolīte nedaudz tomēr vibrē...

Labots - Athlons
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

  • rubb locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...