Jump to content

P4 clocking with soft


robcixx
 Share

Recommended Posts

Sveiki klokeri ;)

Vajadzēja uzzināt vai pastāv iespēja uzdzīt intel proci softvēriski?, jo mātenei nav tāda funkcijas :neutral:

Un ja iespējams, tad ar kuru softu?!

Link to comment
Share on other sites

Mr.Haljava

Ir nForce chipsetiem viens toolis, nTune laikam, nu katrā ziņā viņš ir dabonams nvidia mājaslapā, un ir GigaByte platēm EasyTune.

Link to comment
Share on other sites

Intel mātesplate, ja? :D Pašam bija tāda situācija reiz. Visticamāk, ja pat BIOS'ā tādas funkcijas nav, softa arī nebūs.

Link to comment
Share on other sites

gūglējot atradu SysTool, nu ko instalēju, bet šis rāda ka manas Intel plates nav saraxtā...

a kas būs ja es izvēlēšos citu plati no saraxta un tad klokošu?? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

nofriizos tev sisteema. tak pasaki kas par deeli un kaads procis. p4 ar ir dazhaadi

Link to comment
Share on other sites

Guest _speedy

Man arii ir intel maatene un gribeetu uztaisiit kaadu overclock CPU. Maatene ir i865PERL un CPU socket 478 3.00GHz HT. Cik skatiijos tad taa clockgen proga pie mainboard lista uzraada ka taa atbalsta 865PERL modela pamatplates. Vai tas noziimee, sii proga man atlaus bez nekaadu BIOSa mainjaam uzklokot proci??

Vai kaads ir meeginaajis lietot so progu, kaadas par vinu ir atsauksmes, cik drosi taa straadaa??

Link to comment
Share on other sites

cik droshs ir nazis, ar ko tu maizi griez? normaali darbojoties savu labumu var ieguut.

Link to comment
Share on other sites

Guest _speedy

Nu saprotu, ka klokojot sisteema stabilaak nestraadaas :)

Jautaajums bija domaats, vai taa proga nav galiigs fufels un vispaar pilda savas funkcijas??

Link to comment
Share on other sites

hihi, nestraadaa shii. skatam tik.

protams, ka straadaa. jaaizveelas tik gjenerators pareizais un tad var griezt uz nebeedu.

Link to comment
Share on other sites

Guest _speedy

Man vieniigi mazliet nav skaidrs, par to ICS?? Kaa lai zinu kaads ics ir manai maatenei??

Link to comment
Share on other sites

Guest _speedy

Taatad tas arii jaanoraada tajaa clockgen progaa?? Labi vakaraa buushu maajas iemeeginaasu, kas sanaak??

Vieniigi pagugleeju par so teemu un atradu, ka daziem ir sanaacis tiesaam uzklokot saadas maatenes un procus, tacu sisteema kluust nestabila, deel taa ka celot FSB celaas arii AGP/PCI bus frekvence. Tas reaali samazina kloka limitu. Varbuut ir idejas kaa to AGP/PCI frekvenci vareetu intela 865 platei samazinaat, jo BIOSa nevar reguleet NEKO.

Link to comment
Share on other sites

tam softam kjeksi ieliksi pie ignore pci. tad arii paliks uz 33mhz. samazina tas, ka celjas automaataa arii rams, un tas ir juutiigaks. sveetiigi, ja biosaa var nogriezt mazaaku. (uzlikt, ka tev ir mazaaku mhz rams).

Link to comment
Share on other sites

Guest _speedy

Bet kaa ir ar AGP frekvenci, kaa panaakt lai taa nemainaas (vai kaa to samazinaat atpakal)??

Par to RAMa frekvenci runaajot - BIOSa es to nevaru mainiit. Tacu tagad laikam beidzot noveerteeshu to ka maatene atbalsta DualChannel, bet es par spiiti tam RAMu izmantoju neduaalajaa un taapeec RAMs straadaa nevis uz 400MHz, bet gan tikai 320MHz.. Taatad krietni zem savas nominaalas frekvences, liidz kurai tam noteikti vajadzeetu klokoties

Link to comment
Share on other sites

Guest _speedy

aha taa patiesaam ir :)

Paldies ceru ka man izdosies izspiest no saveejaa 3GHz, uz kaadu 3.5 vai veel biku augstaak nemot veraa, ka rams straadaa paslaik uz pazeminaataam frekvenceem

Link to comment
Share on other sites

nju ja rams tev tagad ir 2x160 un cpu 15x200, tad celjot frekvenci liidz 240x15 (3600) ieguusi 200x2 (ddr400). teoreetiski. bez voltaazhas celshanas nekas nezinaaks, bet voltaazhu ar shito softu nepacelsi. un arii nevajag. uzgriez tik liidz kaadiem 3300 (220x15) buus ok.

Link to comment
Share on other sites

Guest _speedy

Kaapeec bez voltaazas celsanas nesanaaks?? Un vai kaut kaa tomeer navar pacelt arii voltaazu manaa gadiijumaa??

Link to comment
Share on other sites

nu tak meegjini. nav divu vienaadu procesoru un divu vienaadu maatesplashu. pacel, patestee uz stabilitaati, ja sanaak, pacel veel, atkal patestee. nevar pateikt - ulziec 3600 un viss. voltaazhu var celt ja platei atrod k-kur vdimm modu. meklee googlee "plates nosaukums" vdimm mod. celsi voltaazhu, domaasi par dzeses mainju

 

ps. es arii zinu visu sho ljoti virspuseeji. labaak pagaidiit, kad kaads gudraaks piesleegsies ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Gudrāks ta ir, bet tam muķim nav jēgas stāstīt.

Ar overclock tu nepadarīsi savu datoru ātrāku, tas ir sports, kur tev prasīs daudz vairāk naudu, nekā atdevi.

Ja nav attiecīga plate, tad vari klokot gludekli...

Link to comment
Share on other sites

Guest _speedy

nu tak meegjini. nav divu vienaadu procesoru un divu vienaadu maatesplashu. pacel, patestee uz stabilitaati, ja sanaak, pacel veel, atkal patestee. nevar pateikt - ulziec 3600 un viss. voltaazhu var celt ja platei atrod k-kur vdimm modu. meklee googlee "plates nosaukums" vdimm mod. celsi voltaazhu, domaasi par dzeses mainju

 

ps. es arii zinu visu sho ljoti virspuseeji. labaak pagaidiit, kad kaads gudraaks piesleegsies ;)

 

Dzese man ir laba, vienkaarsi liidz sim nebiju saskaaries ar info ka intel maatenes pielautu klokot proci, taapeec arii nebiju par to paaraak domaajis. Tacu tagad gribaas pameeginaat - sanaaks labi, nesanaaks po***. Taapataas kompis driiz jaamaina, vismaz buus neatsverams iemesls to izdariit :)

 

Gudrāks ta ir, bet tam stulbenim nav jēgas stāstīt.

Ar overclock tu nepadarīsi savu datoru ātrāku, tas ir sports, kur tev prasīs daudz vairāk naudu, nekā atdevi.

Ja nav attiecīga plate, tad vari klokot gludekli...

 

Taatad tu esi tas gudraakais no visiem?? :) Par manu naudu vari neuztraukties, saprotams, ka klokojama sisteema prasa lielaakus ieguldiijumus nekaa standarta.

Ja plate nepielauj klokosanu, tad to neko nevar uzklokot, bet ja tomeer pielauj (kaut vai caur ckockgen) tad varu to meeginaat.

a gludekli vari klokot pats, ja neko jeedziigu iepostot nevari, vismaz neraksti hu**u, kaa taads mazs beerns :):):)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Ja ICS neatļauj manuālu frekvenču mainīšanu, tad vari savu galvu skrūvspīlēs iebāzt, vai to izdarīšu es.

Link to comment
Share on other sites

Mieru..

Link to comment
Share on other sites

žēl gan ka man nekas neizdodas, šķiet ka mātene neatļauj klokot, bet tas nekas, tāpat no tās uzdzīšanas

 

nekāda jēgas nebūtu... bet tomēr gribējās paeksperimentēt...

 

moš tomēr ir vēl kāda iespēja?, nemainot māteni

Link to comment
Share on other sites

Guest _speedy

forumaa ir trakais, kuram nav kaartibaa ar nerviem :)

kasparz tev vajadzeetu paarsteet nervus, ja tev taadi veel ir palikusi.

Caur netu patiik braukt citiem augumaa, tas man atgaadina beernu dienas, kad beernudaarzaa jokojoties zvaniijaamies uz nepaziistamiem numuriem un izteelojaamies kaa baigie krutie :):):)

Tacu tagad jau ir pagaajis pietiekami ilgs laiks no taa briiza un esmu sen izaudzis no taa vecuma - tu aciimredzami veel nee ....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...