Jump to content

Iesakiet labāko i-netu variantu laukos (ogres rajonā)


Alvis
 Share

Recommended Posts

Tātad pašlaik lietoju lattelecom sniegto netu, bet problēma tāda ka mums šeit ir parslogots DSLAM, un videjais ātrums ir ap 20kb/s. Pašos pirmsākumuos kā uzbūvēja centrāli viss bija norm. Tagad pirms kad pagajushaja vasarā parādijās tas open garden arī viss bija labi- bija ap 1,8 Mbit, jo tad vel cilveku uz linijas bija maz. Tagad vispar ir vāks vairāk par 140 kb/s neesmu izspiedis, vidējqi sēžu ap 20 kb/s un veel mazāk, pings ir ap 1800 ms.

Tātad iesakat labāko neta risinājumu- nevēlos Tos pakalpojums kur tiek ņemti vērā megabaiti cik esmu izlietojis. Pašlaik domāju par satelītpiedāvājumiem bet neko sakarīgu neesmu redzējis.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Esmu lietas kursā tikai par radiolinkiem.

Zinu divus provaiderus, SIA GP Systems un OIC (Ogres Interneta Centrs). Pašlaik lietoju abus.. OIC ir dārgāks... SIA GP Systems 7Ls/mēn, 256kb/s, no 24:00 - 8:00 1 mbit/s. Cenu dubulto - dubultojas ātrums.

OIC pa 7Ls ir 64kb/s.. konstants.

Link to comment
Share on other sites

var nedaudz precīzāk: kur Ogres raj? Varbūt man ir/būs infa kad varētu atslogoties DSL konkrētajā miestā. Uz satelītiem gan neskaties, jo: sākotnējās izmaksas lielas, abonēšana ar nav lēta, vajag vai nu citu neta pieslēgumu (kaut vai iezvans caur LTC vai mobilo) pieprasījumu noraidīšanai, attiecīgi arī uploads galīgi nekāds. Var pirkt ar raidošo šķīvi, bet tas jau ir pavisam dārgi (tev taču nepieder kāda banka?) un pings tāpat nebūs neko daudz zem 1000ms, vajadzīgs laiks lai sakonektētos caur sputņiku... No alternatīvām varētu būt OIC(Ogres Interneta Centrs)

Link to comment
Share on other sites

Dzīvoju Precīzi Taurupē, DSLAM man ir kadi 100m no daudzzivokļu majas tads tornis un apksha tada ka budinja. Ceru ka tu varbut zinasi kad atslogosies linija laikam es no LTC?

Par to OIC netu. Es galīgi negribu saistities, apkārtnē saka, ka esot baigi bieži offline un tad ja ir offline tad uz kādu nedēļu ātrums ar nav no tiem labākajiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ansis Vīksniņš

Lai gan pats tagad dzīvoju Balvos, bet iepriekš Ogrē.

Skolā pie ūdens torņa un baltā nama, ir provaiders (nosaukumu nezinu), kas nodarbojās ar radiolinkiem. Viņiem uz ūdens torņa ir antena. Vari zvanīt uz šo telefonu 29210570 Normunds.

Link to comment
Share on other sites

Bet es tā aizdomājos cik tad viņiem izmaksātu nopirkt labāko DSLAM vai tad viņš ir tik dārgs?

 

 

Sheit rezultaats tikko uztaisiju testu

post-61139-1164739440_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest zommbis007

Esmu lietas kursā tikai par radiolinkiem.

Zinu divus provaiderus, SIA GP Systems un OIC (Ogres Interneta Centrs). Pašlaik lietoju abus.. OIC ir dārgāks... SIA GP Systems 7Ls/mēn, 256kb/s, no 24:00 - 8:00 1 mbit/s. Cenu dubulto - dubultojas ātrums.

OIC pa 7Ls ir 64kb/s.. konstants.

pastāsti ko vairaak par sia Gp systems

ja kas oicam nav tikai viens piedaavaatais variants itkaa var dabuut pat 1 mbitu bet tas tikai uz papiira (vienam manam draugam bija oic 512kbps a man bija 128kbps a kad kacaajaam kaadu failu abiem aatrums vienaads kaa es parasti pa vinu reecu ka vins maxaa 2 reiz vairaak bet aatrums taads pats :).

es varu pastāstīt par Sia irk tie ir labie keksi atnāca pie manis majaas un 3 dienas straadaaja bet beigaas pateica ka netu nevar piesleegt visi mani draugi reeca :) SAKU TEV TCNA OIC SUUKAAA MAN VINS BIJA pirmos menesus vins straadaa labi a peec tam aiziet taadaa vienā vietā ka nets ir 1x dienaa pa 15 min (dziivoju parogreee) tagat lietoju izzi bet suudiigi ir tas ka nav p2p un pings pie 180 turaas atrums ap 50KB sekundee IME straadaa tikai centraa JA godiigi tad es tagat laikam meeginaasu bites pakalpojumu pa 27 lvl tos 3 mbps

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Alvis a Alvis.. Zinot Taurupi, nebrīnītos, ja mums kopā ne viens vien litrs būtu ietecējis ribās :D

Taurupē, tici man, ir divi varianti - OIC vai GP Systems... citu neko par pieņemamu cenu tur neatradīsi.

P.S. kur tieši Taurupe dzīvot? Daudzdīvokļu mājā vai līvānu "rajonā? :D

 

 

Un zommbis007.. es OIC lietoju kādus 3 gadus, jā, pirmos mēnešus pēc pieslēgšanas bija čakari, mēnesī kopumā kādas 2-4 dienas nebija neta vai ļoti nestabils. Bet par to nav jāmaksā, viņi atrēķina. Beigās kā negāja cēlu brēku, tad atbrauca džeki, sataisīja un tos ~3 gadus nevarēju sūdzēties. Protams, atceries, ka radiolinks pats par sevi nav diez ko stabils, viņu ietekmē laikapstākļi :)

Link to comment
Share on other sites

Guest zommbis007

zinu ka ime mani nevelk jo adapteris un antene aaraa pie maajas staav un pa laikam pagrozu(ir signaali irk hss irk hsl un oica signaali bet ljoti nestabiili

 

aa un ja runaajam par oica meistaru darbiibu tad par to man ari ir staasts

pirmais es aizeju pie keksiem saku man kautkas nav ar netu shie man saa staastiit ka mans bezvadu adapteris nolietojies (čtota nodilis es tur galiigi liiks aiz nirgas galvenais ka viens coms bija liidz sis arii gandriiz zviegt saaka) tad es shiem saku a nah es varu uztvert savu kaiminu AP ( viniem daarzaa uzstaadiits prieks laptopa) aaaa shie domiigi ieskieba man kautkaadu anteni un teica lai meeginu ka vajagot iet. nu es arii aizeju maajaas piesprauzu a ar to anteni vispaar signaala nav tad es eju naakosaa dienaa pie shiem saku nu moz var kaa savaadaak ja jums tur tornis paarslogots vai kaa tad moz uz otru torni var mani paarlikt (kartonkaa skurstenis) dzeki saka ok viss labi pasaku mac uzliek bet nekas nenotiek es shiem saku ka laikam jau nekas nebuus (jo antene tam tornim izraadaas otraa pusee nekaa mana maaja) a shie man saak staastiit ka internets apliecas un veel viskautkaadu uuuber fiziku tad es uz vietas atteicu oicam jaapiemetina ka taa es tur nojaajos kaadus 3 meeneshus cerot uz vinu operatiivo riiciibu un ja kas meistars arii atbrauca pa visu laiku vienu reizi un uzliida tikai pie antenes papaliija un pateica itkaa vajadzeetu visam straadaat :)

Link to comment
Share on other sites

Alvis a Alvis.. Zinot Taurupi, nebrīnītos, ja mums kopā ne viens vien litrs būtu ietecējis ribās :D

Taurupē, tici man, ir divi varianti - OIC vai GP Systems... citu neko par pieņemamu cenu tur neatradīsi.

P.S. kur tieši Taurupe dzīvot? Daudzdīvokļu mājā vai līvānu "rajonā? :D

Un zommbis007.. es OIC lietoju kādus 3 gadus, jā, pirmos mēnešus pēc pieslēgšanas bija čakari, mēnesī kopumā kādas 2-4 dienas nebija neta vai ļoti nestabils. Bet par to nav jāmaksā, viņi atrēķina. Beigās kā negāja cēlu brēku, tad atbrauca džeki, sataisīja un tos ~3 gadus nevarēju sūdzēties. Protams, atceries, ka radiolinks pats par sevi nav diez ko stabils, viņu ietekmē laikapstākļi :)

Dzīvoju pāsā centrā daudzdzīvokļu māja, bet kur var atrast info par to GP systems netu- google neatbild.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...