Jump to content

Problēma ar 7600GS


Guest HeadShotMaster
 Share

Recommended Posts

Guest HeadShotMaster

Nesaprotu, kas par vainu. Nopirku, ieliku, ieinstalēju draiverus, pirmajā dienā itkā viss ok, bet jau nākamajā spēlēs sāka gļukot. Visur parādās visādas līnijas, stari. Uzreiz saku, ka nepārkarst vismaz rāda tikai 38 grādus. Moš kaut kas ar māteni? Un vēl tas, ka everestā tur, kur displejs > video PCI/AGP, grafiskais processors viņu nemaz neuzrāda.

Link to comment
Share on other sites

Man arī Everest Home edition neuzrāda 7600GS ,bet Ultimate gan uzrāda! Un kāds tev baroklis? Atceros ,ka bija 300w tad 6600GT bija artefakti līdzīgi kā tev! Domāju ,ka karte vainīga atdevu atpakaļ! Nu tagad savajadzējās video karti un paņēmu lēto 7600GS! un nesen biju nopircis 350w PSU!

Link to comment
Share on other sites

Guest HeadShotMaster

Nu man jau tagad arī stāv 300W baroklis, bet neesmu pārliecināts, ka tur tā vaina varētu būt.

Link to comment
Share on other sites

1) Tie 38 grādi noteikti jau ir tikai idlee.. Pie burn nevar buut tik maz nu nekādīgi, ja vien tev nav WC!!!

2) Karti jau laikam tev iet uz defaultajaam frekvencēm?

3) Artefakti parasti neparādās no nepietiekama barokļa - ja baroklis būtu par švaku tad drīzāk sāktu frīzot.., nez vari jau pamēģināt no kāda aizņemties baroli, vai vēl labāk patestēt karti kāda cita sistēmā, lai būtu pilnlīgi drošs.

4) Ja no barokļa/PC maiņas nekas nemainās tad visdrīzāk karte ir bojāta un vari doties droši apmainīt..

Link to comment
Share on other sites

Izlasi kartes manuāli un meklē vien jaudīgāku barokli!

Kāds tev ir procis?

 

• Power supply of 400 watt(550W is recommended for SLI mode) is highly recommended for system stability.

Link to comment
Share on other sites

Guest HeadShotMaster

Procis man ir Celeron D 330, 2,66 GHz, googlā atradu, ka minimum 350watt power supply, bet vai tiešām tas rada tādus artifaktus? Rīt jāaiziet pie drauga jāpamēģina, bet baidos, ka viņam arī vairāk par 300w nebūs. =(

Link to comment
Share on other sites

Nu man jau tagad arī stāv 300W baroklis, bet neesmu pārliecināts, ka tur tā vaina varētu būt.

 

Ja šis baroklis tev nāca līdzi kastei, tad tam var nebūt 300W, tādos gadījumos rakstītam neticēt :cool: .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest HeadShotMaster

Beidzot nopirku jaunu barokli 400W, bet nekas nemainās. Un vēl ievēroju tādu lietu, ka tie artefakti pārādās tikai tad, kad video sasilst līdz 40 grādiem! Bet tā tak ir normāla t? Kad izeju uz kādu minūti no spēles (alt+tab) un t nokrītas līdz kādiem 32 grādiem, tad, uz kādu laiku viss atkal ok. Kas varētu būt par vainu? Jau sen aiznestu apmainīt, bet pirku caur internet veikalu un uz Rīgu tik dēļ kartes kaut kā negribas braukt.

Link to comment
Share on other sites

Guest HeadShotMaster

Vēl kādi ieteikumi būs? Un starpcitu temperatūra vairāk par 40 nemaz neceļas kaut stundu spēlē, bet kad pietuvojas 38-40 grādiem tādi gļuķi sākas, ka vispār neko nevar redzēt, bet spēlējot pie atvērtas lodžijas viss ok =)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest TEMA

Man ari ir tada lieta... Arī nopirku 7600GS, un pa visu ekranu trokshni, un laiku pa laikam izrubas (kad pie DVI pieslegta), kar pie VGA tak trokshni paradas uz teksta (tas gan vairak uz lielas izshkitrspekas 1600x1200 bet nu man monitors 20'' - srandarta izkirtspeja tam)...

Aiznesu uz servisu - tie notesteja, teica ka video ok, var bet ir vaina monitoraa Samsung 204B?

Labots - TEMA
Link to comment
Share on other sites

Dums jautājums, bet tomēr - Vai papildus elektrobarošanas štekeris iekš video iesprausts? :)

Šodien pat mainīju vien kartīti, i aizmirsās piespraust šo te barošanas štekeri (kā reiz 7600GS tiesa Agp)... reāls perfomance zudums.. MHz samazināti un draiveri ar bļaustās par Trouble :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest krokodils

Beidzot nopirku jaunu barokli 400W, bet nekas nemainās. Un vēl ievēroju tādu lietu, ka tie artefakti pārādās tikai tad, kad video sasilst līdz 40 grādiem! Bet tā tak ir normāla t? Kad izeju uz kādu minūti no spēles (alt+tab) un t nokrītas līdz kādiem 32 grādiem, tad, uz kādu laiku viss atkal ok. Kas varētu būt par vainu? Jau sen aiznestu apmainīt, bet pirku caur internet veikalu un uz Rīgu tik dēļ kartes kaut kā negribas braukt.

 

 

man tieshi tas pats,nopirku to karti,otrajaa dienaa saakaas tie gljuki... sviikas ka neko neredz un taa joprojaam man ir...

nopirku jaunu barokli,arii 400W bet tas pats,nokaasu mammai jaunu monitoru,tas pats... mainu driverus,esmu izmeegjinaajis gandriiz visu driverus tai kartei,bet nekas nemainaas gljuko taalaak... nu psc,chista nezinu aks tur par vainu un es arii pirku caur interneta veikalu un uz riigu delej kartes negribaas braukt un baidos ka tai Kartei papiirus arii esmu pazaudeejis :(

atliek tikai atrast kas par probleemu,bet nu pats to nemaaku izdariit,neesmu datorgjeenijs :D

Link to comment
Share on other sites

Fxforce
(labots)

Pamēģini 91.47 - ar tiem man viss iet normāli!

Krokodil, tu piespraudi video kartei barošanas vadu???

Labots - Fxforce
Link to comment
Share on other sites

Guest krokodils

Pamēģini 91.47 - ar tiem man viss iet normāli!

Krokodil, tu piespraudi video kartei barošanas vadu???

 

 

no saakuma nebija piesprauts,jo neiedomaajos par taadu :D

peec tam piespraudu,no saakuma neleca vismaz tas meesls kad iesleedz datoryu,bet gljuki taapat bija...

un tad peec laika kad sleedzu datoru man saaka lekt vislaik tas meesls par to jaudu laikam,spiedu nezin cik reizes ok,bet lec vislaik no jauna,tapeec tgd vislaik baroshanas vads ir izrauts,pameegjinaashu to draiveri ko uzrakstiju,bet nedomaaju ka paliidzees,un vsp man lieaks ka man tgd tas apts ir :D

 

am un piemeeram man gljukiizskataas shaadi = http://i187.photobucket.com/albums/x178/krokodils/gluks.jpg

vareetu veel paraadiit kaa citaam speeleem,bet baigais slinkums,shaispeelei tik ljoti gljuko kad kir iesleegts motion blur,vai arii ja tas ir izsleegts un grafikas ir uzliktas uz high...

 

carbonam arii bija tas pats,dazhaam anti aliasing un tas vsync utt,parastikad tie ir iesleegti viss saak gljukot,nu paspeeleet vienkārši nevar...

 

ja aks esmu uzlicis arii jaunaakos un vecaakos draiverus bet nekaa esmu izsleedzis gan fastwrites gan sideband taapat nekaa,nu es pa google esmu mekleejsi kaa atrisinaat sho murgu,nuvnk esmu izmeegjinaajis pilniigi visu,bet nekas neliidz :(

 

tieshaam nav neviens kam tas pats ir bijis tieshi ar sho karti un ir to gljuku izlabojis ???

Link to comment
Share on other sites

memorex
(labots)

spraud atpakaļ to papildus vadu, un tad mēģini ko sataisīt, pamēģini attinstalēt visus driverus, vislabāk parinstalē Windows, un uzliec svaigus driverus. Ja mēģini bez papildus barošanās vada, tad neko neilabosi, viņš speciāli ir pielikts, lai karte ietu, ja galīgi nesanāk, tad stiep uz garantiju.

Labots - memorex
Link to comment
Share on other sites

Simsons2

no saakuma nebija piesprauts,jo neiedomaajos par taadu :D

peec tam piespraudu,no saakuma neleca vismaz tas meesls kad iesleedz datoryu,bet gljuki taapat bija...

un tad peec laika kad sleedzu datoru man saaka lekt vislaik tas meesls par to jaudu laikam,spiedu nezin cik reizes ok,bet lec vislaik no jauna,tapeec tgd vislaik baroshanas vads ir izrauts,pameegjinaashu to draiveri ko uzrakstiju,bet nedomaaju ka paliidzees,un vsp man lieaks ka man tgd tas apts ir :D

 

am un piemeeram man gljukiizskataas shaadi = http://i187.photobucket.com/albums/x178/krokodils/gluks.jpg

vareetu veel paraadiit kaa citaam speeleem,bet baigais slinkums,shaispeelei tik ljoti gljuko kad kir iesleegts motion blur,vai arii ja tas ir izsleegts un grafikas ir uzliktas uz high...

 

carbonam arii bija tas pats,dazhaam anti aliasing un tas vsync utt,parastikad tie ir iesleegti viss saak gljukot,nu paspeeleet vienkārši nevar...

 

ja aks esmu uzlicis arii jaunaakos un vecaakos draiverus bet nekaa esmu izsleedzis gan fastwrites gan sideband taapat nekaa,nu es pa google esmu mekleejsi kaa atrisinaat sho murgu,nuvnk esmu izmeegjinaajis pilniigi visu,bet nekas neliidz :(

 

tieshaam nav neviens kam tas pats ir bijis tieshi ar sho karti un ir to gljuku izlabojis ???

 

 

Man bija tiesi tadi pasi gluki (tikai uz citas kartes) spelee Sparta. Izinstaleju driverus un ieinstaleju pa jaunu - viss ok bija.

Link to comment
Share on other sites

Eraserz
(labots)

Manam brālim bija tāda pati problēma ar GF 7900GT. Nes uz remontu!

1

2

3

4

 

Veikalā teica ka kartes vaina.

Labots - Eraserz
Link to comment
Share on other sites

Aivarro

Man bija tāda pati lieta- saliku papildus ventus, visādus softus, nekā. .... Loģiski, ka karte bija beigta. Uz 90%!

Link to comment
Share on other sites

Snake5

 

 

no saakuma nebija piesprauts,jo neiedomaajos par taadu :D

peec tam piespraudu,no saakuma neleca vismaz tas meesls kad iesleedz datoryu,bet gljuki taapat bija...

un tad peec laika kad sleedzu datoru man saaka lekt vislaik tas meesls par to jaudu laikam,spiedu nezin cik reizes ok,bet lec vislaik no jauna,tapeec tgd vislaik baroshanas vads ir izrauts,pameegjinaashu to draiveri ko uzrakstiju,bet nedomaaju ka paliidzees,un vsp man lieaks ka man tgd tas apts ir :D

 

am un piemeeram man gljukiizskataas shaadi = http://i187.photobucket.com/albums/x178/krokodils/gluks.jpg

vareetu veel paraadiit kaa citaam speeleem,bet baigais slinkums,shaispeelei tik ljoti gljuko kad kir iesleegts motion blur,vai arii ja tas ir izsleegts un grafikas ir uzliktas uz high...

 

carbonam arii bija tas pats,dazhaam anti aliasing un tas vsync utt,parastikad tie ir iesleegti viss saak gljukot,nu paspeeleet vienkārši nevar...

 

ja aks esmu uzlicis arii jaunaakos un vecaakos draiverus bet nekaa esmu izsleedzis gan fastwrites gan sideband taapat nekaa,nu es pa google esmu mekleejsi kaa atrisinaat sho murgu,nuvnk esmu izmeegjinaajis pilniigi visu,bet nekas neliidz :(

 

tieshaam nav neviens kam tas pats ir bijis tieshi ar sho karti un ir to gljuku izlabojis ???

 

tādi gļuki ir tad, kad problēmas ar VRAM - esmu klokojis, zinu, vispār pie defaultajiem clockiem tā būt nevajadzētu.. ja nu vienīgi kautkas ar AGP/PCI-E uzstādījumiem

Link to comment
Share on other sites

cucinjshs

man ar shitaadi gljuki bija stalkeraa ar manu 7900GT....citreiz vispaar gandriiz viss ekraans melns bija....vienreiz paskatiijos temperatuuru un gandriiz no kreesla noveelos - 96 graadi!!!!;DD....protams kautko taadu jau vareeja gaidiit - maajaas remonts notiek....atveeru korpusu un videokarti nemaz atrast tajos putekljos nevareeju;DDDD....iztiiriiju kaartiigi, izpuutu, ar otinaam puteklus izkjekseeju un tagad normaali peec speeleem kaadi 63 graadi parasti...

 

tavam gadiijumam neko neevaru paliidzeet sorry....diivaini gan ka temperatuura paari 40 nekaapj... :-?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
MiXiToN

Man taa pati probleema ar shviikaam, jau no pasha saakuma, kaa nopirku....

PC parametri

CPU celerond 2,66ghz

RAM 1gb

intel matene

video agp club3d gf7600gs

benq monis

 

nest uz garantiju?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...