Jump to content

Problēma ar usb atmiņām


Reema
 Share

Recommended Posts

Manam datoram parādījās tāds joks. Pieslēdzot klāt usb flash atmiņu, dators to atrod, bet zem my computer pie disk drives nekas neparādās. No sākuma domāju, ka atmiņa īsti nestrādā. Tādēļ piesēdzu pie otra datora - tur viss darbojas. Drošības pēc pieslēdzu vēl citu atmiņu pārbaudei. Tas pats. No sākuma windows it kā pieinstalē kā jaudu removable disk, tad atrod kā disk drive, bet zem my computer nekas neparādās. Kādam nekas līdzīgs nav gadījies??

Link to comment
Share on other sites

Man tā ir tieši pašlaik - problēma tajā ka man Winda ir kārtīgi izjāta un savu laiku nokalpojusi - prasās Repair'u vai, vislabāk, pārinstalāciju, jo vairs netiek piešķirti Draivu burti diskiem.

 

Jā, NC paspēja uzrakstīt kā to izdarīt manuāli.

Link to comment
Share on other sites

It kā sanāca man to burtu iedot, bet zem my computer kā disk drive tas neparādās. Windam jau repair uztaaisīju - domāju, ka palīdzēs, bet nekā. Tad sanāk tā, ka tā problēma ir atrisināma, pārinstalējot windows???

Link to comment
Share on other sites

It kā sanāca man to burtu iedot, bet zem my computer kā disk drive tas neparādās.

Tev identiski tā pati problēma kas man, puis - paņem tajā pašā Manage ar labo taustiņu pēc burta pievienošanas un tad izvēlies "Open" vai "Expplore" - palīdzēs tikt klāt kontentam.

 

Tad sanāk tā, ka tā problēma ir atrisināma, pārinstalējot windows?
Jā. Arī es drīz pārlikšu Windu (lai gan žēl no pašlaik esošās šķirties - jau 3 gadi griežas. :( Mīļa palikusi..)
Link to comment
Share on other sites

Man ar flash atmiņām iznāk saskarties visai bieži - ar dažādām, pie dažādiem datoriem.

 

Arī tevis aprakstītā problēma nav retums. Bet es vienmēr daru tā - ieeju My Computer, apskatos, kāds ir pēdējais izmantotais burts, un adress bārā ierakstu nākamo vai aiznākamo - vienmēr nostrādā un atver flash disku.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...